Gökmen Özdemir maç önü "Melo ve Eboue %90 geldi" demiş - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökmen Özdemir maç önü "Melo ve Eboue %90 geldi" demiş

Cevap: Gökmen Özdemir maç önü "Melo ve Eboue %90 geldi" demiş

Param olsa 25 yaşındakki Buffona veya Casilliasa 25 milyon euroyu gözüm kapalı veririm. Muslerayı ise 8-10 milyon dolara kadar zorlarım. Galatasaray bu parayı verecek kapasitede... Stancuya 5 milyon euro veren Musleraya mı veremeyecek.. Tabata ve Topuza bu ülkede 8-9 milyon euro verildi.

Yahu onlar Tabata'ya Topuz'a 10 verdi diye biz de mi yanlis yapalim . Bak elestiriyorsun simdi ? Biz zamaninda yanlis yapip Stancu'ya 5 verdik diye yine mi yanlis yapalim . Ben Muslera'ya bir sey demiyorum ki once de dedim yine soyliyeyim kimse savunmuyorken savunan nadir kisilerdendim . Fakat BANA GORE piyasasinin ustunde para verdik Cana + 6.750 verdiysek dedim . Ve Melo'nun da iyi olacagini dusunsem de gidip 14-15 milyon eurolar vermeyiz dedim . Cunku o paralara daha iyi oyuncular alabilecegimizi dusunuyorum .

Iyi ozaman senin mantikla gidelim 20-25 verelim . Dunyada tartismaya acik olmayan kimse yoktur . Her klubun bir finans tablosu olur hesaplarini dogru duzgun yapmazsan bizim bizim son zamanlarda dustugumuz duruma dusersin her bilincli taraftarin sadece gelen isimlerle degil ne sartlarla geldiyile de ilgilenmesi gerekir .

Ligde şampiyon olursun tv geliri ve şampiyonluk primi alırsın paralar çıkar

İyi oyuncuların olsun heresene şampiyonlar liginde ol tur atla al paraları ordan çıkar.

Avrupa da devamlı olursan reklamın artar ordan çıkar

Böylece transfer ücretlerini düşünmessin ama 4-5 e orta sınıf oyuncu alırsan ne o parayı çıkarabilirsin nede başarı elde edebilirsin...

Üstüne oyuncular elinde patlar zarar edersin

Birde bu bakış açısıyla bakmayı deneyelim artık

Bütçe asıl yıldız transferlerle düzelir

Çünkü başarı gelir.ve buna bağlantılı gelir artar...

Evet boyle diye diye dibi gorduk zaten biz hep bizden iyi yapanlar olur bir seyleri biz koyun olup susalim . Siyasi hic bir sey soylemeyelim mesela hic bir yerde koskoca basbakanlar bakanlar varken biz de kimiz onlar cok daha iyi bilir . Biz yorum bile yapmayalim iste bu gorus yuzunden bi halt olamiyoruz . Iste biz hic sorgulamadigimiz icin GS berbat mali tablolara geldi onlar en iyisini yapiyordur diye diye sacma sapan transferlere sacma sapan paralar doktuk mali tablomuz dibe vurdu .

devam et abi sen.

Valla benimde aklıma geldi.Ujfalusiyi sağa bekede çekebiliriz Çünkü Eboue teknik bir eleman iyi oyun kurabilir savunmada.

savunmanın görevi ne zamandan beri oyun kurmak olmuş

topu önündeki selçuğa iletsin yeter

bence servetin kısa pas bile atamaması kafasını karıştırdı herkesin

pique gibi defans beklemeyin arkadaşlar ondan dünyada bir tane var

İyi oyuncuların olsun heresene şampiyonlar liginde ol tur atla al paraları ordan çıkar.

Böylece transfer ücretlerini düşünmessin ama 4-5 e orta sınıf oyuncu alırsan ne o parayı çıkarabilirsin nede başarı elde edebilirsin...

Sampiyon olmanin uzerinden transfer yapamayiz . Boyle bir seyi garanti gibi gorup transfer yaparsan iki sene sampiyon olmadin mi BJK gibi baskanina milyon eurolarca borc yaparsin sonra baskainin seni elinde oynatir . Demiroren gidince gorecegiz Bjk'yi de onlar gibi olmamizi istiyorsunuz sanirim .

devam edin hacı.siz bol bol para konusunu konuşun.

utanmıyor musunuz ufuk orta sahadan gol yerken?hala aklımda o milletin kahkaları vederson orta sahadan attığında.

bi yeter artık ya.

ben para konuşmadım ki adamın yaptığı mantıksız açıklamayı örnekle çürüttüm

Melo iyidir iyi, Bidon oluşuna aldanan çok var. Melo transferi bana muslera olayını hatırlatıyor. Roma maçınday ediği hatalı gollerden kimse istemiyordu.

Meloyu beğenmeyenlere Meloyu toplam 5 maç izlemeyen kitledir.Ya da sadece dünya kupasında izleyenler şimdi o kitle muhtemelen şöyle yapar ya ulan Melo dünya kupasında batırdı kazmanın teki hemen bi googlea bakayım oooo bu yılın bidonu seçilmiş hehe ben zaten kötü olduğunu biliyordum.Hemen foruma yazmalıyım bunu ve sonuç.

Kulübü düşünen taraftar lisanslı ürün alır bu kadar eleştireceğine

bursaspor yıldızlarla şampiyon olmadı

trabzon da bana göre geçen senenin şampiyonudur ve onlar da yıldızlarla şampiyon olmadı

biz de 2006da yıldızlarla şampiyon olmadık

ama bjk yıldızlarıyla geçen sen nal topladı

en önemli şey takım olabilmek takım oyunu oynamak

bence fatih terim elmander e alınmasına okey vermiş evet ama bence fatih terim den bir liste istenseydi forvet içlerinde elmander olmazdı,mecburen evet denmiş bir isim bence ,yoksa sanmıyorumki fatih terim onu alsın,artı melo ya sevinirim evet ama eboue yi gereksiz buluyorum kim kızarsa kızsın bence kazım varken sağ kanada yabancı hakkı kullanmak gereksiz,bence asıl sorun merkezde ve asıl sorun terim nasıl bir sistem düşünüyor o konuda,tek önlibero mu düşünüyor önlerinde 2 adam mı yoksa 2 orta saha yanlarında 2 kenar adamımı,bence ileride 2 kişi kullanmak çok büyük bir hata hala da ısrar ediyorum 4-4-2 iyi bir sistem değil,2 forvetle oynayan takım mı kaldı ki bence de 2 forvetle başlanmasını hiç anlamıyorum,4-4-3 olsa misal ilerde baros olsa kenarlarda arda ve aboue olsa ,orta saha da selçuk melo e diğeri kim olacak,işte bence sorun burda bence eboue gereksiz bu yüzden kim kızarsa ıkzsın arda baros kazım yeterli bence arkalarında misal cambi selçuk diego gibi bir tarz bence daha uygun ama hoca bilir tabii bizden iyisini elbette ben hala teim hangi sistemi oynatmak istiyor anlamadım ama umarım 4-4-2 gibi bir hata yapmaz medyanın gazına gelip

savunmanın görevi ne zamandan beri oyun kurmak olmuş

topu önündeki selçuğa iletsin yeter

bence servetin kısa pas bile atamaması kafasını karıştırdı herkesin

pique gibi defans beklemeyin arkadaşlar ondan dünyada bir tane var

Esas senin düşüncen yanlış stoper liberoya atsın olay bitsinmi yani böyle bir olay yok arkadaşım.Oyun savunmadan kurulur.Bütün elit takımlarda bu böyledir pique örneği uç örnek.

Sampiyon olmanin uzerinden transfer yapamayiz . Boyle bir seyi garanti gibi gorup transfer yaparsan iki sene sampiyon olmadin mi BJK gibi baskanina milyon eurolarca borc yaparsin sonra baskainin seni elinde oynatir . Demiroren gidince gorecegiz Bjk'yi de onlar gibi olmamizi istiyorsunuz sanirim .

Senin bakış açınla benim ki çok farklı onun için sabaha kadar tartışsak sonuç çıkaramayız uyarı da almak istemiyorum ikili tartışmaya girip görüşün senindir özgürsündür...

Meloyu beğenmeyenlere Meloyu toplam 5 maç izlemeyen kitledir.Ya da sadece dünya kupasında izleyenler şimdi o kitle muhtemelen şöyle yapar ya ulan Melo dünya kupasında batırdı kazmanın teki hemen bi googlea bakayım oooo bu yılın bidonu seçilmiş hehe ben zaten kötü olduğunu biliyordum.Hemen foruma yazmalıyım bunu ve sonuç.
Keita falan bidona seçilmişdi.Şimdi ağıtlar yakıyoruz.

bursaspor yıldızlarla şampiyon olmadı

trabzon da bana göre geçen senenin şampiyonudur ve onlar da yıldızlarla şampiyon olmadı

biz de 2006da yıldızlarla şampiyon olmadık

ama bjk yıldızlarıyla geçen sen nal topladı

en önemli şey takım olabilmek takım oyunu oynamak

Yıldızdan kastım iyi oyuncu topluluğu yaratmak

Benim bakış açıma göre Queresma bir yıldız değil Çünkü takım oyununu çok bozuyor misal

Yıldız oyuncu sahada herşeyini verendir en başta

Arkadan gelir tekniği vs si

Başlı başına bütünüyle oynucu olacaksın.

Esas senin düşüncen yanlış stoper liberoya atsın olay bitsinmi yani böyle bir olay yok arkadaşım.Oyun savunmadan kurulur.Bütün elit takımlarda bu böyledir pique örneği uç örnek.

hayır savunmadan oyun kurulmaz

savunmadan oyunu maç içerisinde çok da fazla olmamak üzere pique gibi uç adamlar kurar

savunma topu kaptırmasın çıkarken ve orta alandaki adama iletsin yeter

Şu transfer döneminde Football Manager oyunları bir şekilde göçertilmeli,youtube vb sitelere girilememeli,transfermarkt engellenmeli falan.FM'den profiline bakan,youtube'dan video izleyen bi de transfermarkt'dan bonservis bakan adam başımıza scout kesiliyor.İnternet çıktı mertlik bozuldu aga.

Halbuki çok değil,Marek Heinz GS'ye geldiği zaman biz de ergendik,ama o adama ilah gözüyle bakıyorduk.O taraftarı özlüyorum.

Şu transfer döneminde Football Manager oyunları bir şekilde göçertilmeli,youtube vb sitelere girilememeli,transfermarkt engellenmeli falan.FM'den profiline bakan,youtube'dan video izleyen bi de transfermarkt'dan bonservis bakan adam başımıza scout kesiliyor.İnternet çıktı mertlik bozuldu aga.

Halbuki çok değil,Marek Heinz GS'ye geldiği zaman biz de ergendik,ama o adama ilah gözüyle bakıyorduk.O taraftarı özlüyorum.

Futbol a futbolcuya olan bakış açısı çok değişti ya iki kıvrak hareket yapsın topuk pası atısın vs ye döndü

Savunma içinde risksiz oynasın sağlam dursun yeter.

Böyle bir zihniyet yok aslında ama işte anlatamassın.

Üst Alt