Gökmen Özdemir maç önü "Melo ve Eboue %90 geldi" demiş - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökmen Özdemir maç önü "Melo ve Eboue %90 geldi" demiş

Cevap: Gökmen Özdemir maç önü "Melo ve Eboue %90 geldi" demiş

okuyorumda musleranın parasından girip,gene muhasebe müdürü kesilmiş arkadaşlar var.

millet emeşikeden tut,topuzlara kadar bayılıyor tonla para biz verince herkes muhasebe müdürü oluyor.allahım yarabbim

Tartışmaya açık olmayan bir kaleci alıyoruz hala parasını kafaya takanlar var... Bazı taraftarlar adı sanı duyulmamış futbolcu transferinden hoşlanıyorlar nedense...

Ustume alindim cevap vereyim :) .

Ya guzel kardesim millet enayi olunca Emenikelere Topuzlara 10'ar milyon odeyince enayilik yapmis der guler gecerim . Fakat ben GALATASARAYliyim . BANA GORE yanlis bir sey oldugunu dusunursem yorum yaparim demin de belirttim simdi de belirtiyorum teknik yorum yapmak icin teknik direktor olmak gerekmez futbolcu yorumu yapmak icin menejer olmak gerekmez GS'nin finansiyla ilgili yorum yapmak icin muhasebeci olmak gerekmez . Bunlar benim fikrimdir katilmak zorunda degilsin saygi duyarsin gecersin ya da tezime anti tez uretirsin medeni bir sekilde tartisiriz oyle hey allahim yarabbim felan yapmana gerek yok ;)

Galatasarayın finansıyla ilgili yorum yapmak sana düşmez çünkü seni bağlayan senden çıkan bir şey yok yönetim uygun görmüş parayı vermiş sen burda ne kadar kendini yırtsan yırt o para verilmiş

Ustume alindim cevap vereyim :) .

Ya guzel kardesim millet enayi olunca Emenikelere Topuzlara 10'ar milyon odeyince enayilik yapmis der guler gecerim . Fakat ben GALATASARAYliyim . BANA GORE yanlis bir sey oldugunu dusunursem yorum yaparim demin de belirttim simdi de belirtiyorum teknik yorum yapmak icin teknik direktor olmak gerekmez futbolcu yorumu yapmak icin menejer olmak gerekmez GS'nin finansiyla ilgili yorum yapmak icin muhasebeci olmak gerekmez . Bunlar benim fikrimdir katilmak zorunda degilsin saygi duyarsin gecersin ya da tezime anti tez uretirsin medeni bir sekilde tartisiriz oyle hey allahim yarabbim felan yapmana gerek yok ;)

sana anti tez.

mondragon gittiğinden beri almadığımız kaleci için her sene 2-3 milyon euro biriktirdiğimizi say .olur mu?

biz sadece üstümüze düşeni yapıp storedan çöpte olsa bişeyler alalım imkanımız dahilinde

Tartışmaya açık olmayan bir kaleci alıyoruz hala parasını kafaya takanlar var... Bazı taraftarlar adı sanı duyulmamış futbolcu transferinden hoşlanıyorlar nedense...

Iyi ozaman senin mantikla gidelim 20-25 verelim . Dunyada tartismaya acik olmayan kimse yoktur . Her klubun bir finans tablosu olur hesaplarini dogru duzgun yapmazsan bizim bizim son zamanlarda dustugumuz duruma dusersin her bilincli taraftarin sadece gelen isimlerle degil ne sartlarla geldiyile de ilgilenmesi gerekir .

Iyi ozaman senin mantikla gidelim 20-25 verelim . Dunyada tartismaya acik olmayan kimse yoktur . Her klubun bir finans tablosu olur hesaplarini dogru duzgun yapmazsan bizim bizim son zamanlarda dustugumuz duruma dusersin her bilincli taraftarin sadece gelen isimlerle degil ne sartlarla geldiyile de ilgilenmesi gerekir .

emin ol senden daha iyi hesap kitap bilen bir kişi(geçmişi bunun göstergesi) şuan kulüp başkanı.

İkiside olur ama sağ taraf yerine solu düşünsek daha mantıklıydı.

menajeri eboue takım arıyo kaçırmayın demiştir

bizimkiler de zaten sağbekimiz tek alternatifli olduğu için almıştır bence

ayrıca bu adam sağ açıkta da oynar orada adam akıllı oynayabilen bir kazım kaldı elimizde

Galatasarayın finansıyla ilgili yorum yapmak sana düşmez çünkü seni bağlayan senden çıkan bir şey yok yönetim uygun görmüş parayı vermiş sen burda ne kadar kendini yırtsan yırt o para verilmiş

Oyleyse hic bir sey konusmayalim . Oyuncu tartismamiza da gerek yok biz desek de demesek de bir sey degismiyor ozaman kapa hesabini cik forumun amaci kalmamis senin icin . Burada tartismamizin amaci somut degil soyuttur genelde . Melo'nun gelmesi gelmemesi ya da baka bir transfer de seni baglamaz senin dusuncene gore neyse laf anlatamiyorum elli kere soyledim onceki sayfalarda yaziyor okumak istersen okursun =) .

o zaman teknik yorumlamak da bize düşmez

o da FTnin işi

hadi kapatalım forumu gidelim

:b5:

Param olsa 25 yaşındakki Buffona veya Casilliasa 25 milyon euroyu gözüm kapalı veririm. Muslerayı ise 8-10 milyon dolara kadar zorlarım. Galatasaray bu parayı verecek kapasitede... Stancuya 5 milyon euro veren Musleraya mı veremeyecek.. Tabata ve Topuza bu ülkede 8-9 milyon euro verildi.

bunlara sızdırmazlar F.T A.öztürk ve Başkan dan başka transerlerin ne durumda olduğunu bilen olduğunu sanmıyorum

o zaman teknik yorumlamak da bize düşmez

o da FTnin işi

hadi kapatalım forumu gidelim

:b5:

devam edin hacı.siz bol bol para konusunu konuşun.

utanmıyor musunuz ufuk orta sahadan gol yerken?hala aklımda o milletin kahkaları vederson orta sahadan attığında.

bi yeter artık ya.

menajeri eboue takım arıyo kaçırmayın demiştir

bizimkiler de zaten sağbekimiz tek alternatifli olduğu için almıştır bence

ayrıca bu adam sağ açıkta da oynar orada adam akıllı oynayabilen bir kazım kaldı elimizde

İyi takım olmak istiyorsan heryerde iyi oyuncun olacak Sağ tarafa Volkan Şen alınırdı Ujfalusi maçına göre sağ bekte oynuyor çünkü ama sol taraf felç.

İlk tercih orası olmalı herzaman.

emin ol senden daha iyi hesap kitap bilen bir kişi(geçmişi bunun göstergesi) şuan kulüp başkanı.

Evet boyle diye diye dibi gorduk zaten biz hep bizden iyi yapanlar olur bir seyleri biz koyun olup susalim . Siyasi hic bir sey soylemeyelim mesela hic bir yerde koskoca basbakanlar bakanlar varken biz de kimiz onlar cok daha iyi bilir . Biz yorum bile yapmayalim iste bu gorus yuzunden bi halt olamiyoruz . Iste biz hic sorgulamadigimiz icin GS berbat mali tablolara geldi onlar en iyisini yapiyordur diye diye sacma sapan transferlere sacma sapan paralar doktuk mali tablomuz dibe vurdu .

32 yaşındaki kaleciye 6 milyon euro bonservis verilseydi tepki gösterirdim ama 25 yaşında ve çok formda bir kaleci alıyoruz hala parayı sorun yapıyorsunuz.

Galatasarayın son yıllardaki düşüşünün nedeni ucuz ama fazla transfer yapma politikasıdır. Az transfer yapalım ama kaliteli olsun.

Melo iyidir iyi, Bidon oluşuna aldanan çok var. Melo transferi bana muslera olayını hatırlatıyor. Roma maçınday ediği hatalı gollerden kimse istemiyordu. Eboue hakkını ise başka yerde kullanmalıyız. Reyes tarzı sağ açık şart..

Melo ve Cana kıyaslanıyor, Eboue ve Sabri kıyaslanıyor.. Aynı armaya gönül vermesek cok guzel bisey derdim:)

Üst Alt