Gökmen Özdemir maç önü "Melo ve Eboue %90 geldi" demiş - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökmen Özdemir maç önü "Melo ve Eboue %90 geldi" demiş

Cevap: Gökmen Özdemir maç önü "Melo ve Eboue %90 geldi" demiş

daha kendisinin ne dediğini bilmiyen kişilerle münakaşaya giriyoruz

real madrid'in beyenemyip gonderdigi cambiasso ile (real madrid'in) yüzüne bile bakmayacağı sercan volkan hasan ali vs. deniyor. benim yüzüne bakmayacagım adamalr degil! sercan volkan mevlut kallstrom cambiasso gibi adamlar gelse sevıncten takla atarım

Barcelonalı futbolcuların hepsine Galatasaray forması giydir sahaya sür Daniel Alvesi bile eleştirenler çıkar. Şut çekmiyor, gol atamıyor, çok koşuyor ama boş koşuyor... gibi eleştiriler yapan bir sürü taraftar çıkar.

Sabrinin neyini beğenmiyorsunuz arkadaşlar?

Arsene Wenger Sabri ile Eboue arasında kalıp zenci diye Eboue'yi almış zamanında !

fatih terimin o bölgeye koyacağı adam kesici olacak kallströmü unutun diye aylardır diyorum

melo cambiasso gibi oyuncular farklı kallström farklı bir adam

real madrid'in beyenemyip gonderdigi cambiasso ile (real madrid'in) yüzüne bile bakmayacağı sercan volkan hasan ali vs. deniyor. benim yüzüne bakmayacagım adamalr degil! sercan volkan mevlut kallstrom cambiasso gibi adamlar gelse sevıncten takla atarım

Real Madridle avrupaya dahi gidemeyen Galatasarayı kıyaslıyosun

:tiphat:

Boşverin şimdi futbolcu kıyaslamaları yapmayın

cnn de eğlence varmış.. lubbe ayar var. açın eğlenin biraz

sabriye x'den daha teknik diyenler var

sabri kimseden daha teknik olamaz

okuyorumda musleranın parasından girip,gene muhasebe müdürü kesilmiş arkadaşlar var.

millet emeşikeden tut,topuzlara kadar bayılıyor tonla para biz verince herkes muhasebe müdürü oluyor.allahım yarabbim

Beyler lütfen ikili tartışmalara girmeyin.

okuyorumda musleranın parasından girip,gene muhasebe müdürü kesilmiş arkadaşlar var.

millet emeşikeden tut,topuzlara kadar bayılıyor tonla para biz verince herkes muhasebe müdürü oluyor.allahım yarabbim

Ustume alindim cevap vereyim :) .

Ya guzel kardesim millet enayi olunca Emenikelere Topuzlara 10'ar milyon odeyince enayilik yapmis der guler gecerim . Fakat ben GALATASARAYliyim . BANA GORE yanlis bir sey oldugunu dusunursem yorum yaparim demin de belirttim simdi de belirtiyorum teknik yorum yapmak icin teknik direktor olmak gerekmez futbolcu yorumu yapmak icin menejer olmak gerekmez GS'nin finansiyla ilgili yorum yapmak icin muhasebeci olmak gerekmez . Bunlar benim fikrimdir katilmak zorunda degilsin saygi duyarsin gecersin ya da tezime anti tez uretirsin medeni bir sekilde tartisiriz oyle hey allahim yarabbim felan yapmana gerek yok ;)

İkiside olur ama sağ taraf yerine solu düşünsek daha mantıklıydı.

Adı geçen iki adamda defansif yönümüze büyük katkı sağlar ayrıca orta sahadaki isabetli pas oranımız artar.Çok yararlı transferler olur ikiside fakat bizim hücum içinde transfer yapmamız şart.Belki 10 numara tarzı belkide bir forvet.Elmander,Baros ve Stancu bilemiyorum yani...

Üst Alt