Gomis: Ayrılmak İstemiyorum! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gomis: Ayrılmak İstemiyorum!

589161dfacd54552becb47ada73a582f.jpg

Btefimbi Gomis Galatasaray'dan ayrılacağı ve Çin'den teklif aldığı için zam istediği iddialarına son noktayı koydu.

Geçtiğimiz sezon attığı goller ile takımını sırtlayan ve 29 gol ile gol kralı olan Fransız futbolcu, ''Galatasaray'da mutluyum. Şampiyon olmak benim için büyük bir başarıydı. Şimdi de Şampiyonlar Ligi'nde oynamayı bekliyorum. İstanbul'u çok seviyorum ve ailemle buraya uyum sağladık. Her şey yolunda. Ayrılmak istemiyorum.'' şeklinde konuştu.

Gomis Dünya Kupası ile ilgili katıldığı bir etkinlikte de '' Kariyerinde unutamadığın gol hangisi?'' sorusuna''Galatasaray'da ilk şampiyonluğumu yaşamamızı sağlayan golüm'', cevabını verdi.

Gomis CL için bana güven vermiyor. Yerelde bile büyük maçların çoğunda silikti ve yokları oynadı. Yaşını ve alacağı parayı da düşünürsek kulübü tatmin edecek bir meblağa satılması çok daha hayırlı olur bizim için.

Galatasaray taraftarı her daim fener medyasının ısmarlama haberlerine inanmıştır , hatta bu haberlere dayanarak futbolcusunu , yönetimini afaroz etmekten çekinmez.

bence gomis avrupanin ufak takimlarinda oynadigi icin sürekli bizi kastetmiyorum zaten taaki galatasaraya gelene kadar kimse, güvenmedi, su anki fransa milli kadrosuna cok rahat girebilirdi, giremedi cünkü milletin gözünde önemsiz biri görünmekte aksi taktirde su an fransanin banko forvetiydi griezmann ile birlikte.

Gomis ile ilgili bir iddia ortaya atıyorum.

Bence gomis'in zam istediği ve bundan dolayı mutsuz olduğu yalan ve Galatasaray yönetimi içerisinden yaptırılan haberler.

Gomis'e aynen Burak yılmaz'ın çin'e transfer olduğu süreçteki gibi ayrılması ve para kazandırması için bir baskı yapıldığını düşünüyorum.
Gomis hırslı bir oyuncu , açıkçası şampiyonlar ligine çıkmak varken biraz daha para kazanmanın derdine düşeceğini sanmıyorum , kaldı ki ŞL'de goller atması kendisine daha iyi bir sözleşme ve transferin kapısını zaten açacaktır.

Çok duygusal bir insan olduğunu biliyorum , paradan ziyade takımdan kopartılmak istenmesine içerlediğini bu yüzden suskun kalıp yorum yapmadığını düşünüyorum.

Gomis ile ilgili bir iddia ortaya atıyorum.

Bence gomis'in zam istediği ve bundan dolayı mutsuz olduğu yalan ve Galatasaray yönetimi içerisinden yaptırılan haberler.

Gomis'e aynen Burak yılmaz'ın çin'e transfer olduğu süreçteki gibi ayrılması ve para kazandırması için bir baskı yapıldığını düşünüyorum.
Gomis hırslı bir oyuncu , açıkçası şampiyonlar ligine çıkmak varken biraz daha para kazanmanın derdine düşeceğini sanmıyorum , kaldı ki ŞL'de goller atması kendisine daha iyi bir sözleşme ve transferin kapısını zaten açacaktır.

Çok duygusal bir insan olduğunu biliyorum , paradan ziyade takımdan kopartılmak istenmesine içerlediğini bu yüzden suskun kalıp yorum yapmadığını düşünüyorum.
hiç ama hiç katılmıyorum üstad. sonuçta bu adam zindanda tutulmuyor sosyal medyadan yalanlayabilirdi, ayrıca menajeri bu haberleri doğrular nitelikte konuştu. yönetim ve fatih hoca gomis gibi bi golcüyü neden kaybedip riske girmek istesin ki, öte yandan yönetimin de fatih hocanın da baskı yapacak karakterde insanlar olmadığı kanaatindeyim

Üst Alt