Gomis: Ayrılmak İstemiyorum! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gomis: Ayrılmak İstemiyorum!

Ndiaye giderken niye aynı tepkiyi vermedin peki ?

Hala daha eyşan modunda geziyorsun komik değilsin sayın Ak-german

Ndiaye denen kucuk takim topcusu giderken bayram yapiyodum cunku!

Herife sirf kosuyo diye 10 milyon bonservis ve 3 milyon maas verdik . Neyseki bizden baska bi de stoke gerizekali cikti, yirttik.

9 unda epl transfer donemi bitiyor, ndiaye gibi muhtesem(!) bir b2b ye talip cikmamismi hala?? Hayret hic beklemezdim!! Simdi senegal denen boktan milli takimin bile tum dunya kupasinda 81 dk katlanabildigi ndiayecik futbol hayatini bizim jem paulun liginde mi devam ettirecek ??

Tühh tühhh.

Galatasaray taraftarı her daim fener medyasının ısmarlama haberlerine inanmıştır , hatta bu haberlere dayanarak futbolcusunu , yönetimini afaroz etmekten çekinmez.

Söylediklerinizde haklısınız ancak fener medyası şu an Aziz ve Koç arasında pozisyon alma derdinde ve bizi düşünecek durumda değiller.

Şahsen trip atan futbolcu suratı gördüğümde çılgına dönen biriyim ve Gomis'in bunu bana yaşatacağına dair bir inancım var. İster parayı düşünsün ister düşünmesin bu trip mevzuu nedeniyle tedirginim. Maaşı, büyük maçlardaki vasatlığı gitmesi için kendime ürettiğim bahaneler sadece.

Söylediklerinizde haklısınız ancak fener medyası şu an Aziz ve Koç arasında pozisyon alma derdinde ve bizi düşünecek durumda değiller.

Şahsen trip atan futbolcu suratı gördüğümde çılgına dönen biriyim ve Gomis'in bunu bana yaşatacağına dair bir inancım var. İster parayı düşünsün ister düşünmesin bu trip mevzuu nedeniyle tedirginim. Maaşı, büyük maçlardaki vasatlığı gitmesi için kendime ürettiğim bahaneler sadece.
daha bu sabah radyosporu açtım gomis hakkında konuşuyorlardı , kanalın hem sahibi hem de ana sunucusu fenerli.

fener medyası canla başla gomis'in üzerine oynuyor.

melo sneijder , muslera olmadı, sıra gomiste.

Ndiaye denen kucuk takim topcusu giderken bayram yapiyodum cunku!

Herife sirf kosuyo diye 10 milyon bonservis ve 3 milyon maas verdik . Neyseki bizden baska bi de stoke gerizekali cikti, yirttik.

9 unda epl transfer donemi bitiyor, ndiaye gibi muhtesem(!) bir b2b ye talip cikmamismi hala?? Hayret hic beklemezdim!! Simdi senegal denen boktan milli takimin bile tum dunya kupasinda 81 dk katlanabildigi ndiayecik futbol hayatini bizim jem paulun liginde mi devam ettirecek ??

Tühh tühhh.

Kuş beyinli dediklerin senden iyi biliyorlar futbolu tepkin o yüzden sanırım

Üst Alt