Gomis: Ayrılmak İstemiyorum! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gomis: Ayrılmak İstemiyorum!

hiç ama hiç katılmıyorum üstad. sonuçta bu adam zindanda tutulmuyor sosyal medyadan yalanlayabilirdi, ayrıca menajeri bu haberleri doğrular nitelikte konuştu. yönetim ve fatih hoca gomis gibi bi golcüyü neden kaybedip riske girmek istesin ki, öte yandan yönetimin de fatih hocanın da baskı yapacak karakterde insanlar olmadığı kanaatindeyim
bakalım göreceğiz aslını.

Gomis ile ilgili çok spekülasyon çıktı.İnşallah sene içindeki hırsını etkilemez bu tarz olaylar.
Çok isteksiz gözüktü hazırlık maçlarında.Geçtiğimiz sene sonundan da bu tarz bir düşüş yaşamıştı, inşallah bu düşüş devam etmez.Bu sene ona çok iş düşüyor.

Dursun Özbek'in kötü politikaları bunlara sebep oluyor. Adama 2.5m imza parasını tekte verirsen ertesi yıl maaşı 6 mio dan 3.3'lere düşerse bir de gol kralıysa ağlar tabii ki. Bu adamın kendi şirketi nasıl batmıyor hayret verici.

kral ne hikmetse xam almadan oynamıyorsun haxırlık maçların döküldün bütün yax instaya pr çalışıyordun güya :kırmızıkalp:

Üst Alt