Gomis, Suudi Arabistan'a Transfer Oldu İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gomis, Suudi Arabistan'a Transfer Oldu İddiası!

kusura bakmayın ama ciddi ağır salak bir kitle var burda adamın gitmesi için bayram ediyosunuz forvetimiz Eren farkındamısınız.. şampiyonlar ligiinde muğdatla mı gol arıcaz
bende senin gibi düşünüyorum da 33 yasında adamdan bahsediyoruz. ne kadar iş disiplini yüksek olsa da elimizde patlamasından daha iyi yüksek rakamlara satılması.

Erene bir cok sans verildi.
Formayi alacak olan adam, o sanslardan birinde birakmamak üzere koparip alirdi.
Üstelik bu takim Gomis gelmeden önceki sezonlar dogru düzgün bir forveti olmadan oynadi ve Eren takimda idi.
Ve hep unutuluyor, Eren tami tamina iki milyon euro kazaniyor hem de kac sezondur!
Sampiyonlar liginin daha ayak basma ile getirdigi gelir ortada olmasina ragmen, hala daha bunun icin yatirim yapilmasina karsi olanlari görmek ürkütücü.

Son düzenleme:
Ararmiyiz aramazmiyiz konusunu geciyorum ama bizim takimda oyniyan ve 3 milyon eurodan fazla alanlardan kurtulmamiz lazim. Muslera bir ayri kaleci yeri dolmaz ama sonucta dogru teklifte bizim durumda bunu da dusunmemiz mecburiyet

11 milyon guzel para, 15 versinler satalim

4m kazanan adam zam istiyorsa gitsin araplara 6m veriyorlarmis bizde kazandigi kendisine yetmedigine gore gidebilir

Güzel paraya satılıp yerine düzgün bir santrfor alınacaksa gitsin.
Niasse çöpü alınacaksa kalsın.

Aksi takdirde şampiyonluk hayal olur. CL'de rezil olmayalım yeter, gerisi zaten hayal.

Para için takımı , taraftarı , hocayı tek seferde silen adamın iş disiplini olamaz işine geldiği an oynuyor işine gelmediği an her şeyi p.ç ediyor , yoksa hepimiz biliyoruz iyi oyuncu olduğunu aması var işte karaktersiz.

bende senin gibi düşünüyorum da 33 yasında adamdan bahsediyoruz. ne kadar iş disiplini yüksek olsa da elimizde patlamasından daha iyi yüksek rakamlara satılması.
yerinin dolacağını hiç sanmıyorum inanılmaz lobbysi olmayan bir yönetim var gomis giderse erene kalırız dursun fahiş fiyatlar vermese onunda çevresi yoktu cenk ergün yine bi nebze.. ama Albayrakla Mustafa Cengizle olmaz bu iş Gomis giderse yerine doldurucak oyuncu için zaman yok bunlar 2buçuk ayda adam alamadı 15günde takımı mı dizcekler ndiaye gelsin yeter çok kötü yönetim bence

Carole gidiyor, bunun yaninda sat Gomis'i 15 milyona

Bonservisi elinde olan Modeste'yi al

Gomis'den gelen parayla da Douglas Luiz - Denayer kiralik paketi yap

;)

Üst Alt