Gomis, Suudi Arabistan'a Transfer Oldu İddiası! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gomis, Suudi Arabistan'a Transfer Oldu İddiası!

en cok sevenleri bile kendinden soguttu gomis hayatında görmedigi basarıları gördü ve para diye cıldırdı hemde hakkı olmayan bir para

gomis hatalı ama bu süreci yürütemeyen yönetim dahada hatalı

gomisi satıp erenle sezonu geçirmeye kalkan bir yönetim kendi fişini çeker zaten. terim dahi kurtaramaz o takımı. satılsın diyenler gelen parayla yeni oyuncu alınsın diyor diğer yandan. bu demek olmuyor ki eren'le sezona baslayalım?
günümüzde 3 büyüklerin bırak yıldız futbolcu transferi uzun vadeli orta seviye transfer yapacak gücü kalmadı. üstüne kur da sıvası oldu.
takımlar kiralık yöntemine gitmeye basladı veyahut altyapıdan oyuncu cıkarmaya. baska çare kalmadı çünkü.
Ben Gomis'in yerini kalite olarak doldurabileceğimizi düşünmüyorum.

sent via GSC

tabi ki onunda etkisi var ama gecikirsen alamazsın transferin kuralı budur sezon öncesi herşeyimiz hazır stratejimiz çalışmalarımız belli demicekler o zaman feghouli belhanda gomis hiç birine teklif yoksa bu işi hiçbirimiz bilmiyoruz demektir
bence kalacak gomis hatta teklif dahi olmayabilir. son dönemlerin en şeffaf yönetimi var suan. strateji hazır dediler ama stretejimiz şu diye açıklamadılar. acemiler ama daha iyisi yok. malum godamanlar girmiyor bu topun altına.
aysal'ın bir sözü vardı hatırlarsın, belki uyguladıkları strateji budur. :)

aysal(1).jpg

Galatasaray ismi , kültürü şampiyonluklardan daha değerli ve önemli gomis aleni şekilde satmıştır bu kulübü gomis gibilerini hiç takımda tutmadık yine tutmuyacaz.

Çok kaliteli bir forvet olduğunu düşünen birisi olarak 11 M € şu şartlarda ilaç gibi gelir olumlu bakıyorum , Yerine o ayarda forvet koymak zor olacak ama

şaka bi yana fatih hoca gomisi silmiş basın toplantısındaki konuşmasından belliydi yaptıklarından sonra yönetimden ve hocadan özür dilemesi onlarla konuşmaması en çok fatih hocayı yaralamıştır. eğer 10 milyon üstü bi teklif de geldiyse
Ben Gomis'in yerini kalite olarak doldurabileceğimizi düşünmüyorum.

sent via GSC
ingiltere ligi kendi takımında oynayamayan forvet kaynıyor. yönetim biraz becerikli olsa 1 değil 2 tane kiralık forvet getirir bonservis parasının bi kısmıyla. kalan kısmını da diğer bölgeler için kullanırız

Onemli olan eren mugdat sinan veya belhanda degil

Ihanetin bedelini odetmek . Bu ihanetin karsiligi gol sayisi ile olculemez
Sen de ne abarttin yahu.
Millete futbol bu herseyi bu kadar abartmayin diyen biri günlerdir su laflari ediyor.
Her ne kadar kupa merasimi öncesi ortaya koydugu tavir rahatsiz edici olsa bile, senin böyle seylere karsi "futbol bu, adamlar sizin kadar ciddiye almiyor" minvalinde yorumlarin var.

Elimize 10+ m euro geçerse ve Modeste gelecekse stopere bonservisiyle kaliteli oyuncu almak lazım orta saha kiralık olabilir bu saatten sonra bonservisiyle iyi 8 numara bulmak bizim adımıza çok zor para yetmez

Üst Alt