Gomis, Suudi Arabistan'a Transfer Oldu İddiası! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gomis, Suudi Arabistan'a Transfer Oldu İddiası!

Güzel paraya satılıp yerine düzgün bir santrfor alınacaksa gitsin.
Niasse çöpü alınacaksa kalsın.

Aksi takdirde şampiyonluk hayal olur. CL'de rezil olmayalım yeter, gerisi zaten hayal.
çöp alınacak kardeşim hiç umutlanma bu zamana kadar son transferlerimiz olması gerekirken doları ffpyi bahane edip uyuttular bizi..Gençlerle devam edicez deseler sesimiz çıkmaz ama göz göre göre kandırmak elek oolucaz clde çok üzücü

yerinin dolacağını hiç sanmıyorum inanılmaz lobbysi olmayan bir yönetim var gomis giderse erene kalırız dursun fahiş fiyatlar vermese onunda çevresi yoktu cenk ergün yine bi nebze.. ama Albayrakla Mustafa Cengizle olmaz bu iş Gomis giderse yerine doldurucak oyuncu için zaman yok bunlar 2buçuk ayda adam alamadı 15günde takımı mı dizcekler ndiaye gelsin yeter çok kötü yönetim bence

borçlar gırtlağa kadar gelmiş kur desen 1 dk sonrası ne olacak belli değil bu şartlar altında transfer yapmamalarına şaşırmıyorum. elbette bu demek olmuyor ki yapılmayacak, biraz zaman vereceğiz artık.

Gitmesinde sıkıntı yok, kimler kimler gitti de eğer Eren bu takımın forveti olacaksa bize yayın gelirini önden ateşlesinler hiç Şampiyonlar Ligi falan uğraşmayalım.

Gomis gitsin

1 forvet
1 8
1 stoper kiralayalım olsun bitsin

gomis kafa olarak sildi bizi sittin sene fayda gelmez artık ,takımda kalsa bile içten oynamaz her an takımı satmaya meyilli olur hiç gerek yok.

Valla gomis satılıp yerine ndiaye, akbaba, denayer ve iyi kötü bir santrafor alınsın benim için tamamdır gerekirse 4-6-0 oynarız yeter bu g.tü kalkık topçulardan çektiğimiz

Satılsın satılsın.

Forvette Eren oynayınca görürüm ben sizi.

sent via GSC
gomisi satıp erenle sezonu geçirmeye kalkan bir yönetim kendi fişini çeker zaten. terim dahi kurtaramaz o takımı. satılsın diyenler gelen parayla yeni oyuncu alınsın diyor diğer yandan. bu demek olmuyor ki eren'le sezona baslayalım?
günümüzde 3 büyüklerin bırak yıldız futbolcu transferi uzun vadeli orta seviye transfer yapacak gücü kalmadı. üstüne kur da sıvası oldu.
takımlar kiralık yöntemine gitmeye basladı veyahut altyapıdan oyuncu cıkarmaya. baska çare kalmadı çünkü.

borçlar gırtlağa kadar gelmiş kur desen 1 dk sonrası ne olacak belli değil bu şartlar altında transfer yapmamalarına şaşırmıyorum. elbette bu demek olmuyor ki yapılmayacak, biraz zaman vereceğiz artık.
tabi ki onunda etkisi var ama gecikirsen alamazsın transferin kuralı budur sezon öncesi herşeyimiz hazır stratejimiz çalışmalarımız belli demicekler o zaman feghouli belhanda gomis hiç birine teklif yoksa bu işi hiçbirimiz bilmiyoruz demektir

Ya dotun kalkip bu mali durumda zam istersen Ronaldo olsan bile kicina tekmeyi vururuz. Galatasarayiz biz cunku.

Zaten kupa finalini satmasini yazmiyorum bile.

Eren hic degilse boyle cirkin islere kalkismadi , edebiyle kazandigina sukretti , gorev verilince oynadi

Bir insan yetenegi kisitli olabilir , yeter ki niyeti temiz olsun

Üst Alt