Gomis, Suudi Arabistan'a Transfer Oldu İddiası! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gomis, Suudi Arabistan'a Transfer Oldu İddiası!

Gecen sezon taraftarin tamami yanindaydi.Bu sezon o destegi bulma imkani yok.Hatta ilk hatasinda linc edilir.Para veren varken yallahi cekmeliyiz.O parayla hem lig hem s.ligi icin yeterli takviyeler rahatlikla yapilabilir.

O adamlar ihanet etmiyor , onlari alan yonetimler ihanet etmistir

Gomis kendine olan guven sevgi ve ilgiyi bir hareketiyle paraya takas etti

Bunca taraftar hepsi mi yanlis dusunuyor ?
He ya etmiyor, Tolga da gercekten sakat oldugu icin yan cizdi zaten, hem de kici kirik süper kupadan daha önemli olan sampiyonluga yürüdügümüz haftalarda.

Yav he he

Erenle devam edileceğini sanan hayalperestlik yapan üyeler var.

Terim hiç bir zaman Sezona bir babayiğit Santafor ile başlamadı; başlamaz.

O adamlar ihanet etmiyor , onlari alan yonetimler ihanet etmistir

Gomis kendine olan guven sevgi ve ilgiyi bir hareketiyle paraya takas etti

Bunca taraftar hepsi mi yanlis dusunuyor ?

Gomis değil onu alan ihanet etmiştir bu mantıkla.

Keza bu taraftar 5 yabancılı sistemde Tarık'a, 5 gol attıktan sonra Tolga'ya guvenmişti. Şimdi de 30 gol atan Gomis'e güvendi.

Kendilerine saygısı olsa kulübü sömürmeyi bırakırlardı. İhanet budur.

Gomis değil onu alan ihanet etmiştir bu mantıkla.

Keza bu taraftar 5 yabancılı sistemde Tarık'a, 5 gol attıktan sonra Tolga'ya guvenmişti. Şimdi de 30 gol atan Gomis'e güvendi.

Belhanda tolga tarik gibi kah yeteneksiz kah umursamaz adamlarin kisilik ve karakterini olcmek , bu riski ustlenirken ince elemek yonetim isi

Ama ornegi gorulmemis sekilde sozlesmesini inkar edip taleplerde bulunan ve gerceklesmeyince mac satan ve sonra gulup dalga gecen , bunlar gercek degilse bir cikip ozur dilemeyen adami ben 1993 ten beri futbol izlerim gormedim , yoneticilerin de tahmin edememesi normaldir

şaka bi yana fatih hoca gomisi silmiş basın toplantısındaki konuşmasından belliydi yaptıklarından sonra yönetimden ve hocadan özür dilemesi onlarla konuşmaması en çok fatih hocayı yaralamıştır. eğer 10 milyon üstü bi teklif de geldiyse

ingiltere ligi kendi takımında oynayamayan forvet kaynıyor. yönetim biraz becerikli olsa 1 değil 2 tane kiralık forvet getirir bonservis parasının bi kısmıyla. kalan kısmını da diğer bölgeler için kullanırız
Bize gol yükününün büyük bölümünü tek başına üstlenecek bir adam lazım maalesef çünkü golcü oyuncularımız yok. Malum mevcut iki orta sahamız (Fernando, Donk) az gol atan adamlar. Belhanda desen zaten herif tamamen gol atmamak için doğmuş. Feghouli var işte biraz sürpriz golcü olarak. Muğdat, Sinan, Eren, Henry bir yere kadar gider.

Atıyorum mesela Modeste gelecekse ben Gomis'in gitmesine birşey demem çünkü ben de rahatsızım tavırlarından. Bir oyuncu gidecekse onun yerine ya aynı kalitede birisini alacaksın ya da daha iyisini.

Ingilizlerin takımlarında düşünmediği adamların arasında "takımın gol yükünü sırtlayacak oyuncu" konumuna uyan adamlar var mı soru işareti.

sent via GSC

yolu açık olsun.

bize çok güzel bir sezon yaşattı keşke daha önce transfer edebilseydik.

giderken güzelde para kazandırmıştır, ondan gelen parayla 3-4 transfer yaparız.

teşekkürler gomis.

Üst Alt