Gomis'ten 1 Milyon Euroluk Rest! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gomis'ten 1 Milyon Euroluk Rest!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
5254677.jpg

Fransız golcü, üç ay için alması gereken 1 milyon 83 bin euroyu gerekçe gösterdi, “Param ödenmedikçe performansımı yansıtamıyorum” dedi ve bu nedenle Kayseri maçında takımı yalnız bıraktı.

Milliyet Gazetesi'nin haberine göre Cim-Bom’da mali kriz konusunda en büyük sorun yaşatan isim Bafetimbi Gomis... Fransız golcünün bu konudaki felsefesi belli: Ben nasıl işimi yapıyorsam, siz de sözünüzü tutun, paramı ödeyin.

Bu sezon Galatasaray’ın en çok gol atan ismi olan ve bugüne kadar hiçbir sorunu olmayan Gomis’e 10 gün önce 361 bin euroluk ödeme yapıldı. Bu para, oyuncunun ekim ayı maaşıydı. Kasım, aralık ve son olarak da ocak ayı parasını da ortaya atan sarı-kırmızılı oyuncu, yöneticilerle bir toplantı yaptı.

Burada düşüncelerini açık açık ileten Gomis, “Ben performansımı en iyi şekilde sahaya yansıtıyorum. Siz de sözünüzü tutun ve paramı zamanında ödeyin. Param ödenmedikçe performansımı yeterince sahaya yansıtamıyorum” ifadesini kullandı.

Aylığı 361 bin euro olan ve üç aylık parası 1 milyon 83 bin euroyu yönetimden talep eden Fransız golcü, gereken yapılmayınca Kayserispor deplasmanına da gitmedi. Futbolcunun sakat olduğu bildirilse de, Gomis olayının gerçek yüzünün bu olduğu vurgulandı.

Futbolcunun menajerinin 1 milyon euroluk ödemesi de aralık ayının sonunda yapılmıştı.

(Milliyet)

Kaynak Demirören'in Milliyet'i... Yani Galatasaray düşmanlığının en yoğun şekilde yapıldığı, medya organı olarak da magazininden siyasetine, sporundan sağlığına kalemini satmış ahlaksızlarca devam eden bir ticarethane.
Gomis iddiaları çirkin bulduğunu ve gerçek olmadığını kendi hesabından paylaştı. Galatasaray Başkanı çıkıp haberi yalanladı. Konuyu gündemde tutup bununla ilgili haberlere itibar etmek yersiz.

Şuan iyi giden GS de kaşınabilecek bir durum arasam böyle haberler yaptırırdım. Birde bir haberi iki kere verdiğinde millet inanmağa başlıyor.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaslariyla bir sorunu yok ki , yonetimle var , ayrica yonetimle de kisisel sorunu yok

haber gayet inandirici, profesyonel sozlesmenin geregini isteyecektir.

Sen adama zamaninda duzenli odeme yapacaksin , o da sahada sana zamaninda ve duzenli katki verecek

city de kevin de brun e "bu ay zordayiz idare et 2 aya her sey tamam" diyorlar midir

sacma sapan turk usulu isler , bu sebepten ribery kacmisti

3.350 m€ /12 ay = 279 bin€
Maç başı puan ücreti : 5 bin €
İmza parası : 2.5 m€ (sözleşme süresi, 36 taksite bölünmüş olabilir= 69 bin€ )

Bu şekilde rakam aşağı yukarı tutuyor, belki olabilir.

3.350 m€ /12 ay = 279 bin€
Maç başı puan ücreti : 5 bin €
İmza parası : 2.5 m€ (sözleşme süresi, 36 taksite bölünmüş olabilir= 69 bin€ )

Bu şekilde rakam aşağı yukarı tutuyor, belki olabilir.

bu da mumkun . Valla gomis oynamis oynamamis , eren yerini doldurmus filan lafi guzah benim olcutumde

kayseri macindan 670.000 dolar hesaba yatacak ben ona bakarim acikcasi

sinan gümüş te eli ayağı düzgün bi kız bulup evdiremediler kendisini diye atmamış o golleri

öyle duyum aldım fataniğin şeylerinden

len arkadaşlar siteye dönüşümün 2. günü lazer punta kaynağım bozuldu,gelinde bi hamam götürüp keseleteyim sizleri

Gomis çıksın bir zahmet açıklama yapsın
Durduramayacaksınız

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Haberin yalan olduğunu filan geçtim de.

Biz yayıncı kuruluş parasını ve performans primini neden seZon sonu aliyoruz ki.

Madem oyunculara aylık maaş veriyorsunuz o zaman sizde gelirlerinizi aylık talep edeceksiniz.

Kulüpler birliği ne işe yarar.

Oh be Sonun da kurtulduk DURSUN'dan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt