Gomis'ten 1 Milyon Euroluk Rest! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gomis'ten 1 Milyon Euroluk Rest!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Para verilmemiş olabilir ben habere de ayrıca inanıyorum lakin dursun adisinin zamanında verilmeyen paralar onun başkan olduğu zamanlarda hiç sıkıntı yaratmazken neden yeni başkan ile futbolcu kazan kaldırsın. Işte burası şaibe kokuyor. Anasını satayım özbek varken kulüpte hiç kötü haber yazan gormemistim demek ki sakliyordunuz o gidince de hepiniz döküyorsunuz. Yediğiniz ekmek haramdır basın mensupları

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben inanıyorum şahsen gomisin para mevzusuna, bu adam kariyerinin en yıllarından birini geçirdi Marsilya'da geçirdi ilk senesi olmasına rağmen kaptandıda. Noldu da kalmadı sanki sanıyorsunuz. Gomis efendi işine sadık bir adam ama ne yazıkki biraz paragöz de adam bence.

Valla doğru olduğunu sanmıyorum lakin, doğruysa bile adam haklı yani. Şahsen ben de aynı kafadayım işimi yaparken. Bir işi aldığımda, eğer ücret beni tatmin etmemişse, kesinlikle en üst kalitede sonucu çıkarmam. Hele paramı almamışsam ya da gecikmişse, o adam benden iş miş beklemesin yani. Net.

Ha mevzu Galatasaray ise, ben de bir futbolcuysam, gerektiğinde parasız da oynarım ya da en kötü ihtimal hani geç verseler de sorun etmem. Çünkü gönül bağım var. Ama elin Fransızından bu hassasiyeti bekleyemezsin. Tabi bu haber doğruysa.

Son düzenleme:
İçimizde bu kadar pörtlek varken, dışarıdakilere gerek yok. Kargalar transfer şikesi yapar 10m euroya sattığını, bir kaç ay sonra bedavaya kiralar, hocası para diye ağlar, şikeciler kanlısıyla, şikeden kurtaranla sponsorluk anlaşması yapar fiyat açıklanmaz kimseden ses çıkmaz, boluspor gibi takıma milyon eurolara 3. Kaleciyi satar transfer şikesi yapar kimse görmez, hocası transfer diye ağlar kimse yazmaz, bizde GALATASARAY düşmanı bir insan müsveddesinin sahibi olduğu gazete parçasının biri sürekli aynı haberi yapar ve takımın kendi forumunda bile olay olur... Hakikatten YAZIK...

Haber doğru galiba.

Abdurrahim şimdi canlı yayın da dediki;

İçeriden bilgi alıp kuruşu kuruşuna yaziyorlar.

Bu bilgileri verenleri GStv'de isim isim açıklayacağız.

Eğer gomis bunu gerçekten yaptıysa şampiyonluk filan dinlemeden devre arası postalanmali.

Oh be Sonun da kurtulduk DURSUN'dan.

Haber doğru galiba.

Abdurrahim şimdi canlı yayın da dediki;

İçeriden bilgi alıp kuruşu kuruşuna yaziyorlar.

Bu bilgileri verenleri GStv'de isim isim açıklayacağız.

Eğer gomis bunu gerçekten yaptıysa şampiyonluk filan dinlemeden devre arası postalanmali.

Oh be Sonun da kurtulduk DURSUN'dan.
Canlı yayın nerde

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gomisin açıklaması falan yok ark.lar. twitter hesabına baktım. Nette dolasan resim fake. Ya da benmi yanlis gördüm??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt