Gomis'ten 1 Milyon Euroluk Rest! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gomis'ten 1 Milyon Euroluk Rest!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haber bence de sağlam bir haber değil fakat orada yazan 10 gün önce 361.000 eruo Ekim ayı ödemesinin yapıldığı 361.000 * 3 Kasım, Aralık ve Ocak ayı parasının henüz ödenmediği şeklinde yazan oran da bir hata yok.

ya güzel Moderatör kardeşim aylık maaşı 361 milyon euro yazıyor hiçmi hesap makinsıyla çarpmadın çarpsan maaşı 4332 euro çıkar bu nasıl yalan habercilik bu nasıl paylaşım

Son düzenleme:
Abdurrahim Albayrak içeriden haber sızdırıp kulübe zarar verenler var tarzı açıklamaları ile olayın doğruluğunu itiraf etmiş oldu gibi..

alacağını kuruşu kuruşuna bildirmiştir ama üzerine bunun için oynamadı safsatasını da ekleyerek

duruma bakarak : alacağı olduğu doğru ama bunun için oynamadığı konusu yalan

Albayrak ın derdi alacak durumu söylenerek buna ortam hazırlanması

Albayrak yarı resmi doğruladı az da olsa muallak var olsa da . Gomis zaten Marsilya'dan gelirken para için gelmişti yani herkes biliyor . Ha haklı mı sonuna kadar haklı ona bir şey demek hadsizlik olur lakin çok profesyonel diyorduk harbiden de çok prefesyonel gibi...

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Neyse zaten bugun bu hallolsa yarin baska oyuncuda ayni durum olacak

bu rakamlara yapilan transferlerin er gec klubu patlatacagini ta aysal doneminden beri soyleyip duruyoruz

forumda ben kongrede hayrettin kozak gibiler defalarca soyledik bunlari , ilk sok avrupa cezasiydi , simdi gomis vakasi , yarin baska seyler ..

bu yontemi uygulayan Gs de olsa x takim da olsa sonunda kesin kez batar , hesaplar ortada

[FONT=&quot]Abdurrahim Albayrak: "Bazı arkadaşlarımız bilinçli haber yapıyorlar ama yıpratmak için yapmalarına üzülüyorum. Gomis'e yapılan haber çok yakışıksız. İçeriden kimlerden haber alındığının farkındayız. Bu isimleri tek tek GS TV'den açıklayacağız."[/FONT]

Gomis in en doğal hakkı parasını istemesi sen kötü oynayınca nasıl elestiriyirsun oda parasını isteyecek

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gomis bu sebepten dolayi ben oynamiyorum dediyse eger , terim erenle sinanla oynar , yapabiliyorsa transfer yapar ama ona bu konuda sicak bakmaz

hakli bulur ama tolerans gostermez cunku diger oyunculari dizginleyemez o zaman da
Komik adam tabiki parasını isteyecek parasını almayan her profosyonel mutsuz olur kafasını işine veremez
Yıllardır bu böyledir

Komik adam tabiki parasını isteyecek parasını almayan her profosyonel mutsuz olur kafasını işine veremez
Yıllardır bu böyledir

Gomis haksiz dedim mi ki ? Hatta daha onceki mesajimda hakli olan gomis yazdim

ama para yoksa yoktur , yarin digerlerine de odeme yapilamayabilir , bu durumda terim ne yapacak

eger bu mali sorunlar cozulmezse sampiyonlugu unutun derim cunku artik 1996 da degiliz , parasini vermezsen kimse oynamaz

ayrica veremiyorsun cunku yok . Yolun sonu yaklasiyor tum klupler icin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt