Grosicki: "Hayalim Galatasaray" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Grosicki: "Hayalim Galatasaray"

Cevap: Grosicki: "Hayalim Galatasaray"

Grosicki 2 kanattada oynayabilir.Gelirsede ayrıca yedek kulübesinden gelecek patlayıcı özelliklte bir oyuncumuz olur.

Sivas düşerse 1.5 milyon euro+Aydına transferi gerçekleştiririz.Yada geç düşerse 2 milyon euro civarına biter.

Kaynağa güven olmasada sağda Grosicki,solda Amrabat kanatları bekleri çökertir.İkiside içeri kateden ve son çizgiye inip kesebilecek oyuncular.Birde forvette Berbatov olursa çok gol atarız bu üçlüyle.

Karabükdeki Shelton şuanki en iyi yabancı hücüm oyuncusu bizim ligimizde bence o adam kaçmaz

Ben bu adamı beğeniyorum Ambrabat yerine bence kamil gelsin çünkü takım oyununa daha çok yatkın çalıma gerektiğinde giriyor keşke gelse ama kaynak umudumu yok ediyor...

Şu anda formda bir Grosicki'ye hayır demem daha iyisini alamıyorsak en azından ligi bilen formda olan bir Grosicki en kötü iyi bir alternatif olur.Ama ben alınacağını sanmıyorum.

Devre arasında kimse alınmayacaksa kanatlara Grosicki alınmalı tabiki.

ama ben devre arasında en azından bir tane her 2 kanattada oynayabilen üst düzeyin bi gömlek altı bir kanat oyuncusu alınacağını düşünüyorum.Kranjar gibi.

Fotomac'i gorunce uzuldum, muhtemelen yalan haberdir fakat umarim dogrudur ve isteriz kendisini. Grosicky yanilmiyorsam 2 yildir TR'de? 3 yil sonra turk yapabiliriz kendisini ...

grosicki sezon başındada gündemimizdeydi ama birşeyler oldu alınmadı belki bu sefer alırız inşallah

Üst Alt