Grosicki: "Hayalim Galatasaray"


Cevap: Grosicki: "Hayalim Galatasaray"Bizimkilerin Türkiyeden kolay kolay yabancı futbolcu alacaklarını sanmıyorum.Hem tarzımız degil hemde parasal yönden bize zorluk cıkartırlar.Ünal Reis böle restlesmelere gelemez:DAma az öncede renkdasımın birinin söledigi gibi küme falan düsme olyları olursa beeelki oda;)
 
Cevap: Grosicki: "Hayalim Galatasaray"simpsonda alınırsa çok iyi olur hem forvette oynabiliyor lig için yeterli olurlar
 
Cevap: Grosicki: "Hayalim Galatasaray"izlemedin kanaatındayım

Culio da Orduspor'da harikalar yaratıyor. Hadi Culio ve Grosicki'nin takımımızda olduğunu düşünelim. Ligimiz için yeterliler fakat CL'de bir yerlere gelmek istiyorsak Podolski gibi bir oyuncu gerekli bize ;) Şimdi herkes keşke Culio bizde kalsaydı falan diyor da bizim öyle vasat oyunculara ihtiyacımız yok. Orduspor'da iyi oynuyor çünkü takım onun üstüne kurulu.

Geçen sene izlemedik sanki kendisini ? Ayağında çok fazla top tutuyordu. Fatih hocanın oyun tarzına aykırıydı kendisi. Hazırlık maçlarında da denedi ve antrenmanlarda da görüyordu heralde de ondan sonra gönderdi kendisini.
 
Cevap: Grosicki: "Hayalim Galatasaray"zaten yabancı sınırı kalktı. alalım alacagı parada ucuz olur. ilk 11 oyuncusu olarak alınmasın.
 
Cevap: Grosicki: "Hayalim Galatasaray"İlk 11 için hedeflerimiz daha büyük olmalı, rotasyon için almak da bana göre doğru değil, hem Kamil'in hem de gençlerimizin önünü kesmiş oluruz.
 
Cevap: Grosicki: "Hayalim Galatasaray"süper lig için iyi , CL için iyi değil demeyin lütfen. Hagi-Popescu-Taffarel haricinde tüm yıldızlarımızı kendimiz yaratmıştık. Grosicki gayet yetenekli adam şu Riera yıldız ise Grosicki ne acaba merak ediyorum.
 
Cevap: Grosicki: "Hayalim Galatasaray"Adamda yetenek var işte.Beşiktaşıda Feneride madara etti.Avrupa klüplerinde bunu yapan kaç kişi var?İlla Avrupadan alınınca bir şey oluyor sanki
 
Cevap: Grosicki: "Hayalim Galatasaray"devamlı genç ve yetenekli avında oluyoruz biz bence grosicki fırsattır hem genç hem kaliteli cl ye katıldığımız takdirdede kanatlarda kendini gösterecek oyuncudur
 
Cevap: Grosicki: "Hayalim Galatasaray"Adamda yetenek var işte.Beşiktaşıda Feneride madara etti.Avrupa klüplerinde bunu yapan kaç kişi var?İlla Avrupadan alınınca bir şey oluyor sanki

Ben sana git Avrupa'dan Stancu, Culio tarzı adam mı al diyorum ?

Alacaksın Podolski vb bir oyuncu arkana yaslanacaksın rahat rahat izleyeceksin maçını.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt