GSC Aşk Doktoru - Sayfa 259 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Aşk Doktoru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Telefon da 50 liraya 1 saat aşk acısı dinlerim , tavsiyeler , durum değerlendirmeleri ve kendi fikri sohbetimi yaparım.

Bunu bir iş olarak görebilirsiniz.

Sergen Zeren

SERGEN ZEREN Nickli Üyeden Alıntı https://www.gscimbom.com/forum/f110-2009-arsiv/gsc-ask-doktoru-8805-post1359643/#post1359643
Cevap: GSC Aşk Doktoru

bigün tekirdağ yeniçiftlikte ki yazlıktayız .:D orda bir kıza vuruldum .adı yeşim,bunun orda sevgilisi var .çocukta boylu poslu bide fenerliydi gıcık:D neyse ben gitar çalıp şarkı söylerdim .kızda beni beğenirdi.aramız iyiydi sahilde hep ortam yapardık.bigün bunun sevgilisi içkiyi fazla kaçırdı .resmen sı..ı üzerime saldırdı.olur olmaz laflar söyledi,bende bi tane çaktım :D.kızda bana onun kafası iyi neden alttan almadın dedi :sad007:bende yeşime onu alttan alsam üste çıkar dedim :D bu sarhoş kazmada aslında sen hep yeşimi altına almak istedin üstte olmak isteyen sensin dedi :akansular::lol::lol: yeşimde buna bi tane çaktı:lol: sonra ayrıldılar .

SERGEN ZEREN Nickli Üyeden Alıntı https://www.gscimbom.com/forum/f110-2009-arsiv/gsc-ask-doktoru-8805-post1359658/#post1359658

ertesi gün kız benle konuşmaya geldi.onla bi daha muhattap olma dedi.bende tamam dedim. sonra yeşimle baya zaman geçirdik.yakınlaştık.bigün sahilde gözlerine bakarak şarkı söyledim.herkes kendinden geçiyodu.tam kızıın dudağına yapışıyodumki o kazma geldi elinde sopalar:lol::lol:bizde bisikletler vardı deniz yolundan gideriz diye düşündük.kaçmaya başladık. bunlar yeşimin bisikleti düşürdü. bende haliyle bıraktım pisikleti:D benide tuttular.bana yeşimin yanına yaklaşmamamı yeşimede yeniden birlikte olcaksın benle dedi.:sad007:ertesi gün bu bebeyi sıkıştırdım:D .3 arkadaş aldık elimize bi etek bunun elini kolunu bağladık .ya böyle insan içine çıkarsın .ya da yeşimi bırakırsın dedim:lol::lol:bıraktı .sonra yeşimle çıktık:D

@Sergen Zeren

Vol2

SERGEN ZEREN Nickli Üyeden Alıntı

kuzenin evinde kalıyorum bilyosunuz .:Dyan komşunun ikiz kızları vardı biri caterina diğeri abrielle .:Dçok benziyolar. ayırt etmek çok zordu.:lol:neyse bunlarla ben ve kuzen iki takıldık . tabi türküz ya çekici geldik .kuzen caterina yı tavladı. abriellede bana iş atyodu zaten.:lol:neyse ortam oldu kızlar bi akşam yemeğine davet etti. anneleri babaları yoktu. bizde çiçek aldık gittik.yemeğimizi yedik. kızlar müzik açtı. dans ettik.sonra bunların odaları ayrı .kuzen caterinanın odaya ben de abriellenin odaya gittim.romantik takılcaktık işte.:Dneyse ben dayanamadım . odadan çıktım.abrielleyi gördüm. ağzını kapattım .odaya çektim. dudağına yapıştım. sonra baktım kız beni iteledi.tokadı çaktı. bağırdı. meğerse kız caterinaymış.:akansular::lol::lol:e çok benziyolar birbirlerine .:Dsonra gerçek abriellede geldi tokadı çaktı. kuzende yüzüme tükürdü .:lol::lol:kuzenle küstük. ama sonra olayı tatlıya bağladık .sağolsun kuzen olanı biteni anlattı. :D

off ya öğretmen alevle görüşmeyi düşünyom.. o beni aradığında telefonu meşgule düşürdüydüm. şimdi ben arıyom .ulaşılamıyo diyo. offf allahım ya okulun kapısında mı yatsam ne yapsam.
DC089177-9792-4BBD-A201-EC15DF8E9653@mobilenotes.apple.com

ne zormuş vazgeçmeden vazgeçtim demek sana .ne kolay! gözlerimde kaybolmayı göze alan sen benden kaçıyosun. yani gözlerimden !ah oysa bir bakışım bir sözüm yeterdi deseydim, deseydim sana gitme...........

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt