GSC Aşk Doktoru - Sayfa 260 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Aşk Doktoru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: GSC Aşk Doktoru

kız kardeşimin hoşlandığı bir çocuk vardı .bende tanıyım dedim çocuğu .affedersiniz çocuk şeymiş biraz totoşmuş .:Dsonra kız kardeşimi tembihledim görüşme dedim. sonra bigün çocuk bizim eve geldi .yaka paça dışarı attım. o zamanlar yeşimle de çıkyodum. :sad007:bigün yeşimi eve bıraktım.3 kişi önüme çıktı. meğerse bebenin arkadaşlarıymış. beni mi döveceksiniz dedim.:D hayır dedi. :(şart koştu. gördüğün üzre sergen biz öyleyiz ama döversekde döveriz .bir arkadaşımız senden hoşlanyo dedi. sonra baktım kız kardeşimin sevdiği çocuk tam yaklaştıydı .:(ne yapacağımı şaşırdım .arkadan allahtan bizim nuri geldi. bu bebeye vurdu bende birinin elini ısırdım .diğer ikisininde malum yerine geçirdik.si...... gidin lan dedik. eceliniz olmayak :lol::lol:atlattık halleri hal değildi bunların....:lol:

Dini imani yalan olmus

birgün bodrumda bir bara gidek dedik nuriyle .içeri rus kaynıyodu. iki tane aldık biri kseniya diğeri oksana bizim yazlık eve getirdik .annemler daha gelmediydi yazlığa.bizim kafalarda iyiydi. neyse kızlar mutfağa gittyidi içki falan için. bizde odadaydık . şansımıza tüküryim. ninem ,annem gil gelmişler. ninem de biraz yaşlanınca tabi babama bu iki kız bizim senem bacının kızları mı demiş?:lol::lol:neyse bizde meraklandık nuriyle aşağı indiydikki babam sergen!!!!!!!!! dediği anda yarıçıplak sokaklarda koştuk. altımızda sadece şort vardı. :Dneyse öyle gezerken polis yakaladı .oğlum bu ne hal dedi. bizde mağduruz soyulduk dedik. :lol:ailemizi çağırdılar işte nenem de geldi. sergen . o rus karılar parayıda aldı kaçtı dedi. sen daha iyilerine layıksın dedi.:lol:bende moldovyalıları deniycem nine deyince babam sergen!!! diye bağırdı güldü sarıldı.:D

Enteresan

bebenin tekine aleve yazdığım mektubu verdim.git bunu öğretmenine ver dedim. abi bana 5 milyon ver dedi ,götüryim dedi.:Dtamam canım dedim.alev aldı mektubu.sonra aradı beni parkın oraya gel dedi. :(alevle konuşmaya gittim.okulun orda parkta buluştuk.sana çok kırgınım dedi.bende pişmanım dedim. eğer beni affedebilirsen deneyelim dedim.:sad007: ben diğer kızlar gibi deneme tahtası olamam senin için dedi.:(oyalama beni dedi. :(gerçekten sevyosan beni ben sonuna kadar varım dedi. bende varım dedim ..:)

Eeeee sonra

Dert yine dert, bıktım senden
Git hadi git koptuk zaten,
Her sebebin bendim madem,
Neden sustun, neden

Olanlar oldu, yakalandık
Fırtınadan yara aldık
Olanca sevda bir kalemde
Silinip gitti...

Yıllarca aynı rol, aynı perde
Yıllarca aynı ev aynı yerde
Sevdim de katlandım bunca derde
Ama çok yanlıştı,
Adı yanlış aşktı
Ama suç hep bende

:(5.gun....bi mucıze olsa da konussa benle ..4 ay ceza verdi bana.

Neden sustun, neden

Olanlar oldu, yakalandık
Fırtınadan yara aldık
Olanca sevda bir kalemde
Silinip gitti...

Ama çok yanlıştı,
Adı yanlış aşktı
Ama suç hep bende

İyi misin baby? Senin için endişeleniyorum.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Neden sustun, neden

Olanlar oldu, yakalandık
Fırtınadan yara aldık
Olanca sevda bir kalemde
Silinip gitti...

Ama çok yanlıştı,
Adı yanlış aşktı
Ama suç hep bende

Lan olum Emrah admin bile daha insafli davrandi sana o kadar ceza vermedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt