GSC Aşk Doktoru - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Aşk Doktoru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: GSC Aşk Doktoru

Bi alt sınıfta bi kız var ve pek ortak arkadaşımız yok, hiç tanışmışlığım da yok. Bi kere faceden çıktığı olup olmadığını sordum saçma şeyler söyledi var dedi ama daha sonra ilişkisi yok yazdı. Sizce ne yapmalıyım ve nasıl konuşmalıyım? Not : Face benim değil ve kızın MSN adresini biliyorum.

Ortak arkadaşının olmaması kötü..Pat diye kızın yanına gidip konuşmanda garip olur tek çare faceten ekleyip tanışman..

Abi o zaman da okulda yüzüne bakmak bi garip olur kabul etmese yani. Yoksa bi kızdan mı haber yollasam soruşturma amaçlı.

yav ben öle ahım şahım tipsiz biri değilim ama çok utangacım bu utangaçlık beni tipsiz gösteriyor ne önerirsiniz aşk doktorları.. Not hiç kız arkadaşım olmadı..

yav ben öle ahım şahım tipsiz biri değilim ama çok utangacım bu utangaçlık beni tipsiz gösteriyor ne önerirsiniz aşk doktorları.. Not hiç kız arkadaşım olmadı..

Ağa utangaç olursan hiçbişey olmaz beckham gibi olsanda bişey olmaz..:eek:

Bak devir artık yakışıklı olanların değil kendini karşı tarafa yakışıklı gösterenlerin oldu..

Mesela sabah gördüğnde selam de nasılsın de konuşurken gördüğünde git selam ver rahat ol erkek arkadaşlarınla konuşurmuş gibi gerisi gelir..Korkma onlarda insan.. Aradaki tek fark ....... töbe konuşturma şiimdi beni.. :D

Ağa utangaç olursan hiçbişey olmaz beckham gibi olsanda bişey olmaz..:eek:

Bak devir artık yakışıklı olanların değil kendini karşı tarafa yakışıklı gösterenlerin oldu..

Mesela sabah gördüğnde selam de nasılsın de konuşurken gördüğünde git selam ver rahat ol erkek arkadaşlarınla konuşurmuş gibi gerisi gelir..Korkma onlarda insan.. Aradaki tek fark ....... töbe konuşturma şiimdi beni.. :D

Kıza kendimdeki cesareti gösterirsen zaten kendisinden gelir . Çevrene bak , hangi güzel kızın yanında gerçekten yakışıklı biri var ki ?

Neşe benim için Galatasaray'lı olmuş.:DSizi dinleyip bıraksaydım şuan mutlu olamayacaktım.Seneler sonra evlenme teklifi ederim.:)

En kötüsü de benim arkadaşlae.Bir derdim var çok fena çok.

Başka operatörden bir kız sevdim. :(

Kızın sınıf arkadaşıyla benim tanıdığım bir kız arkadaşmış o sorup araştıracak. Daha gelişme olursa yazarım :D

Kızla çatır çatır mesajlaşma olayına ayrı kıl oluyorum,o nedir arkadaş ? Gir msn'e konuş,olmadı gündüzü var bunun,gece kafanı dinle bari.

Ben de galiba başkasına aşık oluyorum.:D Kız ile arkadaşdık okuldan,konuşuyorduk,görüşüyorduk.4-5 aydan beri konuşmuyorum,msn'den sorsam görüşelim mi desem kabul eder mi ? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt