GSC Aşk Doktoru - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Aşk Doktoru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: GSC Aşk Doktoru

Kızın sınıf arkadaşıyla benim tanıdığım bir kız arkadaşmış o sorup araştıracak. Daha gelişme olursa yazarım :D

Gönder abi gözlemciyi.. :D

Doğru yoldasın..

Kızla çatır çatır mesajlaşma olayına ayrı kıl oluyorum,o nedir arkadaş ? Gir msn'e konuş,olmadı gündüzü var bunun,gece kafanı dinle bari.

Yastığının altında uyuyanlar bile var.. :eek:

Ben de galiba başkasına aşık oluyorum.:D Kız ile arkadaşdık okuldan,konuşuyorduk,görüşüyorduk.4-5 aydan beri konuşmuyorum,msn'den sorsam görüşelim mi desem kabul eder mi ? :D

Önce yeniden arayı yakınlaştır konuş..Buzluktan yiyecekmi çıkarıyosun 5 ay olmuş.. :eek:

Onur Albakar578039' Alıntı:
Önce yeniden arayı yakınlaştır konuş..Buzluktan yiyecekmi çıkarıyosun 5 ay olmuş.. :eek:

Tamam,mesela kaç gün msn'de konuştuktan sonra sorayım ? Lütfen yardım et sevgili lazım bana.:D Bir de kabul eder mi ? :D Bir de bu kız biraz havalı maalesef.:( Sevgili olaylarında gözü yükseklerde ama normalde çok sevimli.:D Öyle havalı biri değil normalde.

Hoşlandığı şeyleri fazla bilmiyorum maalesef.:eek: Mike Shinoda'yı seviyor,bir de popmundo diye birşey seviyor ne olduğunu bilmiyorum.:D

Popmundo sanal müzik kariyeri oyunudur :D

Oyunda sakat şeyler var biraz söyleyeyim :D

Sende başla istersen ordan karakterinin adını falan al ordan da adım atabilirsin :D

(Oyunu öğrenmek istiyorsan mesaj atabilirsin :D )

Tamam,mesela kaç gün msn'de konuştuktan sonra sorayım ? Lütfen yardım et sevgili lazım bana.:D Bir de kabul eder mi ? :D Bir de bu kız biraz havalı maalesef.:( Sevgili olaylarında gözü yükseklerde ama normalde çok sevimli.:D Öyle havalı biri değil normalde.

Senin yemeği ısıtma derecene bağlı..Net süre veremem onu sen anlıyacaksın.. :asd:

Kız havalıysa ve kızın gözündede guiza imajın varsa iş zor zaten..Birde böyleleri kendinde en az 3-4 yaş büyüklerle çıkar..

Ben başka alternatifler varsa onlara yönelmeni öneririm..

Senin yemeği ısıtma derecene bağlı..Net süre veremem onu sen anlıyacaksın.. :asd:

Kız havalıysa ve kızın gözündede guiza imajın varsa iş zor zaten..Birde böyleleri kendinde en az 3-4 yaş büyüklerle çıkar..

Ben başka alternatifler varsa onlara yönelmeni öneririm..

Yok o kadar da havalı değil.:asd:

krospatos1.jpg

Kız çok etkilenir.. :asd:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt