GSC Futbol Nöbeti | Arşiv #1 - Sayfa 167 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Maci actim Samatta golu atti reis, sezon sonu kesin transfer olur.
Adamın gol atmadığı maç yok ki anasını satayım ...

Cardiff Sala 'dan önce Samatta 'yı almak istemiş sanırım 13 mil. poundluk teklifi reddetmişler

Zaten Genk hem oyuncu keşfetme konusunda çok iyi hem de iyi fiyatlara satıyorlar Belçika ligine göre. De Brunye-Ndidi-Bailey-Sergej M.Savic-Benteke-Courtouis-Koulibaly bu adamların hepsini Avrupa futboluna pazarlayan takımdır Genk

Ki şimdi de ellerin S.Berge-Trossard ve M.Samatta gibi adamlar var. Genk bu işi çok güzel yapıyor ama sürekli adamların kadrosundan önemli adamlar gidip kadroyu reset çekip yeni oyuncular ile sezona başlıyorlar o yüzden sportif başarı olarak dönmüyor adamlara bir türlü

Keske seneye nasil bir yabanci kurali politikasi izleyeceklerini simdiden bildirseler. Bizde ona gore transfer onerilerimizi yapip, yonetimde ona gore scout yapsa. Bana kalsa Turkiyeden hiçbir oyuncuya bakmayalim, ama galiba son dakika elimizi kolumuzu baglayacaklar gibi hissediyorum.

Cardiff Sala 'dan önce Samatta 'yı almak istemiş sanırım 13 mil. poundluk teklifi reddetmişler

Zaten Genk hem oyuncu keşfetme konusunda çok iyi hem de iyi fiyatlara satıyorlar Belçika ligine göre. De Brunye-Ndidi-Bailey-Sergej M.Savic-Benteke-Courtouis-Koulibaly bu adamların hepsini Avrupa futboluna pazarlayan takımdır Genk

Ki şimdi de ellerin S.Berge-Trossard ve M.Samatta gibi adamlar var. Genk bu işi çok güzel yapıyor ama sürekli adamların kadrosundan önemli adamlar gidip kadroyu reset çekip yeni oyuncular ile sezona başlıyorlar o yüzden sportif başarı olarak dönmüyor adamlara bir türlü
Trossard da iyi oyuncu, hareketli bir kanat, devamli tehlike yaratiyor, biraz Visca gibi. Sag bekleri Maehle de saglam, bugun guzel bir ara pasi ile ilk golu hazirlayan isimdi, ikinci golde de assist yapti. Oyuncu kesfetme konusunda iyiler haklisin, bunu belcika takimlari cok iyi yapiyor.

Samatta'yi 800 bine almislar, Maehle 1.3m, Pozuelo bonservissiz, Sander Berge 2m, Aidoo 1.25m, adamlar transfer konusunda resmen ders veriyor.

Bu arada Genk Samatta'yi 23 yasinda 2016'da Kongo'nun Mazembe takimindan almis, Standard Liege de 2017'de Luyindama'yi 23 yasinda ayni takimdan aldi. Adamlar afrika'dan bile oyuncu bulup getiriyor.

Bu aralar bir hanimla konusuyorum ve niyetimiz ciddi. Hanimda çaba gosteriyor bizim için. Haliyle hosuma gidiyor bu. Kendisini Galatasarayli olarak tanitiyordu ama aklinda tek kalan isimler Muslera ve Selcuk olmus. Pek maclari takip etmiyor. Laf söz ettim hanima, biraz takilarak sert çıktım. Galiba içine batmış olacakki dademin Whatsappten 11imizi saydi.. Ezberlemis 41215

yabancı sınırı gelsin veya gelmesin mutlaka 2-3 adet kaliteli skor katkısı verecek yerli bulmalıyız.
Kadroda tutulursa Yunus Sinan Emre üçlüsü var elimizde. Bir Umut Bozok iyi giderdi forvet olarak. Ben Sinan'ı gerçi ne kanat ne forvet olarak görüyorum. Öylesinr bir oyuncu. Belli bir yeteneği yok öyle. Sözleşmesi uzatılmasa Yasin gibi Göztepe'ye bile gidemez bence. Burnu havalı Sinan 2.Bundesliga'da oynayabilir. Bir kanat ve forvet iyi olur yerli olarak.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Mbwana Samatta

bu sene 35 maca cikip 28 gol 3 asisti mevcut.

Belhandayi sat bunu al diye yazcaktim ama 13 milyon pound teklifi geri cevirmis ise bosuna hayal kurmamak gerekir galiba. :cautious:

Bu aralar bir hanimla konusuyorum ve niyetimiz ciddi. Hanimda çaba gosteriyor bizim için. Haliyle hosuma gidiyor bu. Kendisini Galatasarayli olarak tanitiyordu ama aklinda tek kalan isimler Muslera ve Selcuk olmus. Pek maclari takip etmiyor. Laf söz ettim hanima, biraz takilarak sert çıktım. Galiba içine batmış olacakki dademin Whatsappten 11imizi saydi.. Ezberlemis Ekli dosyayı görüntüle 41215
Yengeyi uyar Muslera yerine cipe yi azsin

2019-2020

İsmail
douglas luyi marcao nago
Mensah ndiaye(x)
emre akbaba
Feg diagne bruma(x)

hataydan yasin
Sener
Hakan calhanoglu
Olabilir.

Galatasaray, Ndiaye'nin alternatiflerini belirledi!
FUTBOL 08 Şubat 2019 - 20:18
Galatasaray Yönetimi, kiralık oyuncuları Badou Ndiaye ve Henry Onyekuru'nun yerine alternatif arayışlarına başladı.

Galatasaray’ın iki direkt oyuncusu Ndiaye ve Onyekuru’nun satın alma opsiyonu yok. Bu isimlerden Onyekuru sezon sonunda Everton’a geri dönecek. Bu nedenle Galatasaray sezon başında kesinlikle bir sol açık almak zorunda kalacak.

Ndiaye içinse durum biraz daha farklı. Eğer takımı Stoke City, Premier Lig'e çıkamazsa Senegalli için Galatasaray’ın önüne bir kiralama şansı daha çıkacak. Aksi taktirde Ndiaye’nin yerine de oyuncu alınacak.

NDIAYE’NİN YERİNE ARAŞTIRMALARA BAŞLANDI BİLE
Sezon başında forvetsiz kaldığı ve devre arasında transferleri son güne bıraktığı gibi bırakmak istemeyen Galatasaray yönetimi ise yaz transferi için kolları şimdiden sıvadı. Mümkün olursa sözleşmesi bitecek oyuncularla şimdiden, aksi taktirde yaz kampına yetişecek şekilde işi erken bitirmek.

Bu yüzden yönetim, teknik heyet ve scout ekibi koordineli şekilde çalışıyor. Özellikle sözleşmesi sezon sonunda bitecek oyuncular üzerinde duruluyor.

Ndiaye’nin yerine izleme listesine giren isimlerin başında Rigo (PSV-19 yaşında), Miguel Luis (Sporting-19 yaşında), Bernede (PSG-19 yaşında), Henriksen (Hull-26 yaşında) ve Dzagoev (CSKA-28 yaşında) geliyor. (Fotospor)

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt