GSC Futbol Nöbeti | Arşiv #1 - Sayfa 168 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mbwana Samatta

bu sene 35 maca cikip 28 gol 3 asisti mevcut.

Belhandayi sat bunu al diye yazcaktim ama 13 milyon pound teklifi geri cevirmis ise bosuna hayal kurmamak gerekir galiba. :cautious:
Bu adam sezona bomba gibi başladı devam ediyor, sadece gol atma konusunda değil topu oraya getirme konusunda da defansın dengesini bozması konusunda da çok çok iyi

Dediğin gibi keşke Diagne 'nin arkasında izleyebilseydik kendisini ortalığı yakarlardı

Bu aralar bir hanimla konusuyorum ve niyetimiz ciddi. Hanimda çaba gosteriyor bizim için. Haliyle hosuma gidiyor bu. Kendisini Galatasarayli olarak tanitiyordu ama aklinda tek kalan isimler Muslera ve Selcuk olmus. Pek maclari takip etmiyor. Laf söz ettim hanima, biraz takilarak sert çıktım. Galiba içine batmış olacakki dademin Whatsappten 11imizi saydi.. Ezberlemis Ekli dosyayı görüntüle 41215
Bununla derhal evleniyor sun !

Bu aralar bir hanimla konusuyorum ve niyetimiz ciddi. Hanimda çaba gosteriyor bizim için. Haliyle hosuma gidiyor bu. Kendisini Galatasarayli olarak tanitiyordu ama aklinda tek kalan isimler Muslera ve Selcuk olmus. Pek maclari takip etmiyor. Laf söz ettim hanima, biraz takilarak sert çıktım. Galiba içine batmış olacakki dademin Whatsappten 11imizi saydi.. Ezberlemis Ekli dosyayı görüntüle 41215
Nikah sahitligine talibim

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

ffd2f72cdf15667907a3841cc07ebe05.jpg

Ver kirmiziyi

Dortmund müthiş hücum ediyor.

Tottenhamı iki maçta da yener.

Hoffenheim da oynayan brezilyalı jolito kaç lira acaba. Adam tek başına kafa tutmaya çalışıyor

Çok zorda kalmadığım sürece Alman ligine iddia oynamam reis. Hayat bana bunu döve döve öğretti
Fransa Ligi'nde uzak duruyorum ben genellikle ve feyenoord takımından.

...

Ajax ve yarın Psv kalıyordu güzelim kuponumda Dortmund kazanansaydı.

Diğer bir kuponu Gladbach öldürdü zaten.

Her lig de sürprizler olabiliyor ya. Fransa ligini yalnız hiç kesteremiyorum Paris hariç. Onda da oran düşük oluyor zaten

Fransa Ligi'nde uzak duruyorum ben genellikle ve feyenoord takımından.

...

Ajax ve yarın Psv kalıyordu güzelim kuponumda Dortmund kazanansaydı.

Diğer bir kuponu Gladbach öldürdü zaten.

Her lig de sürprizler olabiliyor ya. Fransa ligini yalnız hiç kesteremiyorum Paris hariç. Onda da oran düşük oluyor zaten
Fransa liginin sıralamasına baktığında bile ne kadar saçma sapan işler olduğunu anlarız reis. Dediğin gibi PSG hariç kimin ne yapacağı hiç belli olmuyor

Yunanistan ve Portekiz ligine oynayın genellikle alt bitiyor maçlar ;):cigara:
Yahu sabaha doğru Kolombiya ligi / Peru ligi maçlarını izlediğim zamanları bilirim çok temiz şikeler dönüyor orada üst sıradaki takımlar henüz alt sıradaki takımlar ile farkı açmadan önce ilk maçlarda çok sağlam oranlar veriyorlardı, (hala böyle mi bilmiyorum)

Hal öyle olunca gece saat 04:00 ben Kolombiya ligininde gol olacak mı diye beklediğimi bilirim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt