GSC Futbol Nöbeti | Arşiv #1 - Sayfa 169 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu sabaha doğru Kolombiya ligi / Peru ligi maçlarını izlediğim zamanları bilirim çok temiz şikeler dönüyor orada üst sıradaki takımlar henüz alt sıradaki takımlar ile farkı açmadan önce ilk maçlarda çok sağlam oranlar veriyorlardı, (hala böyle mi bilmiyorum)

Hal öyle olunca gece saat 04:00 ben Kolombiya ligininde gol olacak mı diye beklediğimi bilirim :D

Kolombiya liginde ne işin var dostum ?

Daha garanti ligler bulmalısın. Bizim bir arkadaş vardı sürekli Finlandiya ligine oynuyordu ve kazanıyordu ;):D

Luyindama hakkında :

Bir oyuncuyu keşfederken sadece 2 maç yeterli midir ? Hayır.

Yeni gelen bir oyuncuyu da 2 maçla ağır bir şekilde eleştirmek doğru değil.

Mitroglou'nun Alanyaspor ve Hatayspor maçlarında pas alamadığını gören teknik heyet, uyarılarda bulundu. Beklere bundan sonra bir forvet olduğunu bilerek hareket etmeleri söylendi. Onyekuru, aşırı gol hevesi nedeniyle "Pas vermek önceliğin olmalı" şeklinde uyarıldı.

Onyekuru çok bencil. Beklerimiz de artık forvetimiz olduğunu hala anlamadılar sanırım ;):asd:

UEFA Başkanı Ceferin'den, yapılandırma anlaşması altındaki Galatasaray gibi takımlara müjde;

“Kulüplere daha geniş bir harcama olanağı vereceğiz. Bu şekilde var olan potansiyellerini daha iyi bir şekilde sergilemelerine olanak sağlayacağız."

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Tam istediğimiz gibi yönetilmeye başlamışken,böyle bir olanak verme ulan!İstemiyoruz.

Mustafa Cengiz de Galatasaray istediği an kısıtlamaları kaldıracak güçtedir demişti
Yanlız fenere güzel yaslayacaklar

Galatasaray düşmanlarının.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt