GSC Futbol Nöbeti | Arşiv #1 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yav Sinan'ı dünyanın en iyi bekinin önüne koysan onun bile dengesini bozar.Benim gözümde Belhanda'dan farkı yoktur.Gamsız,vurdumduymaz bir futbolcu.Burada sözleşmesi uzatılsın diyen futbol fukaraları var.
kafası yerine gelse bile en fazla forvette oynayabilir.ama bu arkadaşın sözleşmesi uzatılacaksa bile 1+1 şeklinde olmalı.

Sezon başından beri oynanan oyun kötü oyun gün yüzüne çıktı
Artık şu takıma girsin bu takıma girsinle olmuyor bu iş
Klubun acilen bir sportif akla ihtiyacı var Fatih hoca çok yanlız bu konularda Apdulrahim iyi niyetli olabilir ama çok yetersiz
Slimani gibi bir oyuncu çok önceden bitirilebilirdi yada x bir oyuncu

ahmetli maiconlu defans üzerine sinan ve eren hayaletleri ve belhanda ile tabiki facia yaşanabilir.ama ne fener defansı ne de bjk defansı iyi değil.

bjk erzurum macının sırf ilkyarısında 5 tane yiyecekti.genclerle sahaya cıkan,maicon ve charles oynamadan sahaya cıkan bitik antalyadan bile 3 tane yediler.daha da pozisyon verdiler.defansın veridği acıkta utku kırmızı kart görmedi vs.

biz düzeleceğiz.

Hoca eren sevdasından vazgecmez. Bir de Sinan’dan vazgecmiyor. Sinan-Eren ikilisinin oldugu kadroda futboldan soguyorum. Onyekuru’nun forvette oldugu kadronun is yapabilme potansiyeli cok büyük, ama hoca imkanı yok denemez öyle bir sey

Hoca eren sevdasından vazgecmez. Bir de Sinan’dan vazgecmiyor. Sinan-Eren ikilisinin oldugu kadroda futboldan soguyorum. Onyekuru’nun forvette oldugu kadronun is yapabilme potansiyeli cok büyük, ama hoca imkanı yok denemez öyle bir sey
Valla bunu yazmaya girmiştim Sinanla Ereni 11 de görmeyi sinir sistemim kaldırmıyor. Feghouli yi bi şekilde kazanıp Sinanın yerine monte etmek zorundayız Onyekuruyu ileri atmak için

1. Maicon resmen maçı sattı. Zil zurna sarhoş gibi sahada ne yapacağını bilemez halde dolandı. Sebep? Seni Araplara sattık, pardon satmadık. Zaten vasatken iyice leşe bağladı. Yenilginin bir numaralı sebebi, bir daha ilk 11 görmemeli. Ozan oynasın daha iyi.
2. Belhanda. Her maç kırmızı kart riski taşıyan şımarık ve hatalarından ders almayan bir oyuncu. Bir daha ilk 18 bile görmemeli.
3. Forvetsizlik. Gomis olsaydı sonuç farklı olmazdı muhtemelen ancak Eren o pozisyonu dolduramıyor.

Muslera

Linnes Donk Serdar Nagatomo

Fernando NDiaye

Feghouli Emre Rodriguez

Onyekuru

Oynamalıyız.

Feghouliyi fazla begenmem ve aldigi maasini performanslariyla geri ödeyemez diye düsünüyorum, ama adam arkasindaki Sag Beki hep iyi oynatiyordu.

Sinan bunu hic beceremiyor. Mariano Feghouli önünde oldumu baya bir daha yüksek performans gösteriyordu.

Dun aksamki Parma - Juventus macinin ozetini izledim ve forumda cogu kisinin artik begenmedi Gervinho adeta Juventus defansini ipe dizdi bir kac defa. Sadece kondisyon problemi var di o yuzden 2. yarinin ortalarina dogru oyundan alindi. Mesela Gomis'ten sonra Gervinho bile sahte 9 olarak isimizi gorurdu bu sezon.

zamanın göstereceği hiç bişey yok belhanda ile ilgili.dün yeterince kanıtlandı belhanda mevzusu.belhandanın kendisi sahada değil.alternatifi diye birilerini degerlendirmem.belhanda ancak ndiaye ve emre akbbanın alternatifi olur.o da kötü bi alternatif.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt