GSC Futbol Nöbeti | Arşiv #1 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dun aksamki Parma - Juventus macinin ozetini izledim ve forumda cogu kisinin artik begenmedi Gervinho adeta Juventus defansini ipe dizdi bir kac defa. Sadece kondisyon problemi var di o yuzden 2. yarinin ortalarina dogru oyundan alindi. Mesela Gomis'ten sonra Gervinho bile sahte 9 olarak isimizi gorurdu bu sezon.
sakho ve papis cisseden hala emin değilim.çünkü fiizk olarak iyi değiller.ama gervinho değerlendirilebilirdi.

zamanın göstereceği hiç bişey yok belhanda ile ilgili.dün yeterince kanıtlandı belhanda mevzusu.belhandanın kendisi sahada değil.alternatifi diye birilerini degerlendirmem.belhanda ancak ndiaye ve emre akbbanın alternatifi olur.o da kötü bi alternatif.

belhanda nın bu haltı 2.yiyişi bize göre dünkü maçtan sonra yeterince kanıtlandı orda haklısın ama biraz öncede söylediğim gibi bu yoklukta hoca belhandayı kesmezzz

Kadro seçiminden ayrı olarak bizim ciddi şekilde gerileyen bir tempo ve oyun istikrarı sorunumuz var sene başından bu yana. İçerdeki dominant oyun da yok artık. Buna mutlaka çözüm şart. Ndiaye ve Rodriguez buna bir nebze çare olabilirler ama daha seri ve atak sürekliliği, çeşitliliği olan takım değiliz şu anda.

Bas bas bagirdim transfer nöbetinde belhanda-negredo takası yapin diye. Ah ah simdi aylarca dövünüp duracaz. Iki takımın da ihtiyacı olan mevkiler idi.

Sponsor aramasinda böyle transfer dönemi bizi kötü duruma düserebilir. Bir iyi forvet ve Denayer seviyesinde stoper gelseydi, sampiyonlar ligi grupundan rahat cikardik.

Simdi son senelerin en kolay gruplarin birinde rezil olursak, sponsor teklifleri ona göre düsük olur.

Kötü transfer dönemi yüzünden, hem SL primlerinden ve sponsor gelirinden olursak, bir daha paramiz yok diye alamasin yönetim.

eyyy yönetim, avatarımıza koyacak topcumuz yok doğru düzgün, koskoca GS'nin yüzü ve saha icindeki lider kim suanda bana bunu biri söyleyebilir mi?

En azından bir yirtici hırslı forvet almaliydiniz su takima

sol bek stoper orta saha eksikliği kısa donemlerde idare edilir de arkadas forvet eksikliğinin şakası olmazdı.2 yersin 3 atarsın 3 yersn 4 atarsın da atanın yoksa nasıl olacak o iş?

baskan dediğin biraz da futboldan anlayacak ve gerekirse kendisi inisyatif alacak, cözüm üretecek, bunlar hem pasif hem beceriksiz, suan kulübün başkanı net Fatih terim, bunlar da ancak basarisiz yönetici

sol bek stoper orta saha eksikliği kısa donemlerde idare edilir de arkadas forvet eksikliğinin şakası olmazdı.2 yersin 3 atarsın 3 yersn 4 atarsın da atanın yoksa nasıl olacak o iş?
yav bizim takim ileri cikiyor, eren'e bakıyorum adam totosunu kaldiramiyor orta sahadan zor cikiyor, eren'le yürümez bu is, eren'i rakipler bile ciddiye almıyor, dün armut gibi topladılar bütün topları

Şuan tek düşüncem CL gruplarından çıktığımızı varsayarsak. Devre arası 2-3 tane çok sağlam topçu alıp Maicon ve Belhanda nın satışını gerçekleştirmemiz. Başka türlüsünü düşünmek istemiyorum

Düşünmek istemiyorum diğer türlüsünü Evdeki maçları bir şekilde alırız da deplasmanda boşlara oynarız belki lokomotivi yeneriz portoda yeniliriz Schalke de yeniliriz sürpriz olurda biriyle berabere kalırsak gruptan çıkarız
O takımların hepsinin belirli bi düzeni taktigi oturmuşlugu mevcut ama bizim ne oynadıgımı şampiyon olmamıza ragmen belli degil. Takım ic sahada taraftarın gazıyla oynuyor ama dışarda korkak ruh gibi defanstan ileri top cıkaramıyoruz. Şuan CLnin en gucsuz takımı biziz

O takımların hepsinin belirli bi düzeni taktigi oturmuşlugu mevcut ama bizim ne oynadıgımı şampiyon olmamıza ragmen belli degil. Takım ic sahada taraftarın gazıyla oynuyor ama dışarda korkak ruh gibi defanstan ileri top cıkaramıyoruz. Şuan CLnin en gucsuz takımı biziz
O açıdan haklısın. Ama dediğim gibi içerdeki maçları bir şekilde kazanırsak. Dışarda da bir maçtan galibiyet veya beraberlik bizi gruptan çıkartır. Ama sistemimiz yok şuan eksiklerimiz çok. Bakalım hoca bir şeyler ayarlayacaktır Lokomotiv maçına

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt