GSC Futbol Nöbeti | Arşiv #1 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onu bunu bilmem bu takıma çok kaliteli 1 stoper ve 1 forvet şart öyle scout transferi yok çok potansiyelliymiş filan değil gelip savunmanın ve hücumun lider oyuncusu olacak kaliteli 2 adama ihtiyacımız var

Bir zahmet yönetim 6 ay boş boş oturup sonra 2 forvet alacağız diye taraftara yalan söylemesin otursun adam akıllı transfer politikasını yapsın. Dünyada ilk FFP kriterleriyle mücadele eden takım biz değiliz millet çatır çatır transferini de yapıyor tinerciler Pepe-Mario Gomez 'i Talisca-Aboubakar 'ı filan getirirken FFP kriterleri altında değil miydi ?

belhanda nın bu haltı 2.yiyişi bize göre dünkü maçtan sonra yeterince kanıtlandı orda haklısın ama biraz öncede söylediğim gibi bu yoklukta hoca belhandayı kesmezzz
belhandanın yoklugu diye bişey olmadıgı için varlıgıda sahada olmaz bundan sonra.hoca dün maç öncesi ndiayenin antrenman eksiği var rodrigiues için de 90 dakikayı cıkaramaz dedi.serdar zaten yeni iyileşti,feghouliyi de artık kullanacak mecbur

Bakın olacakları söylüyorum hem hoca hem yönetim haftaya filan aynen şunu diyecek taraftar merak etmesin ivedi şekilde transfer çalışmaları başladı hocanın raporunu bekliyoruz eksiklerimiz belli gerekeni yapacaz Ocak ortalarinda da aynı cümleyi kuracaklar eğer ki yönetim taraftardan mesajı almamissa

bırakamazzzzz. Hoca figulıyı bi mac oynatır yine koşmazsa belhandayı koyar. Hocanın takıntısı var bu durumda koşmayan mucadele etmeyen adamı sevmıyor
Hocanin takintisi var ona ben de katiliyorum mesela Sinan gibi kicini kaldirmaktan aciz birini her mac 11 de oynatmasi gibi, o da kosmuyor. Ama artik inadindan vazgecmeli, ha yine de o bilir devam ederse yarin bir gun kendisi tepki gorur.

Bakın olacakları söylüyorum hem hoca hem yönetim haftaya filan aynen şunu diyecek taraftar merak etmesin ivedi şekilde transfer çalışmaları başladı hocanın raporunu bekliyoruz eksiklerimiz belli gerekeni yapacaz Ocak ortalarinda da aynı cümleyi kuracaklar eğer ki yönetim taraftardan mesajı almamissa
İyi oynayıp ocak ayına dogru bilerek yedege biri cekılırse bilki o ismi satarlar

bu takımın futbol oynamasını daha çok bekleriz

bitmez bu nöbet

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@10Goeki: 1) Galatasaray A. Cornelius ile anlaşma sağlamıştı. Perşembe GS yöneticiler futbolcuyu getirmek için Atalanta’nın AK maçına gitti ama Cornelius kendi transferden vazgeçti.
2) Galatasaray kış transfer dönemi için bir santrafor ile anlaşma sağladı.
Via @SuleymanRodop (Lig Radyo)

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

FIFA tarafından gelen kurala göre serbest oyuncu statüsünde bulunan futbolcular, kulüpler tarafından transfer dönemi bitse dahi kadrolarına katılabilecek. (Sky Sports)

bu ne

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="tr" dir="ltr">“Bizim Lincoln’ü satma gibi bir niyetimiz yoktu ancak Haldun Üstünel geldi ve zorla randevu aldı, 2 saat görüştük. <br><br>İnanılmaz bir diksiyonu ve ikna kabiliyeti vardı. 5 milyon gibi komik bir fiyata Lincolnü sattım. <br><br>Ertesi gün uyandığımda “ben ne yaptım” dedim.”<br><br>Clement Tönnies <a href="Parçalı Peşinde on Twitter">pic.twitter.com/037XQJKLIJ</a></p>&mdash; Parçalı Peşinde (@ParcaliPesinde) <a href=" ">September 2, 2018</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt