GSC Futbol Nöbeti | Hedef #24 - Sayfa 497 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ads D 1
sivas 3
karagümrük D 1
fb 1
konya D 3

gs şu halde 99 pts oluyor

bjk 3
konya D 3
kayseri 3
GS D 1
istanbul 3

fb bu şekilde 99 oluyor

son 5 maçta 3 beraberlik alsak dahi yine puan puana oluyoruz.

çok büyük avantajımız var yaw. bu iş bitti.

hatırlıyormusun geçen sezon başı burada biri bjkdenmi fbdenmi daha çok nefret ediyorsunuz diye

bi kaç genç arkadaş bjk diyince bi gülme gelmişti :)

şu son iki sezon iyi geldi
fbyi tekrar gördüler :)

siyaseten ülkeyi fbli generallerin fb kalamış tesislerinde rakı masalarında yönettiği zamanlardan geçtik ulan biz!!!!

2004-05 sezonunun hikayesi hiç de öyle değil, nitekim Mourinho sonrası Chelsea de öyle olmadı

RM ile puan ve gol rekorları kırdı, Pep'i bezdirdi herif bir nevi
Chelsea ondan sonraki dönemde benzer harcamalar yapan EPL takımları olmasına rağmen iki kez UCL kazandı. RM' deki macerası totalde başarısızlıktır. Herifin çalıştırdığı onca diğer takımda yapabildiği ne var peki?..

keremci değişikler ziyech varken önde baskı yapamıyoruz zevzekliğine girişmişler

icardi sakatlandığından beri kerem varkende biz uzun süredir ön alan baskısı yapamıyoruz zaten
maç içinde max 5-10 dakikaya düştük önalan futbolunda

bunlar nasıl maç izliyor anlamıyorum

set yapmayı öğrendik bu sayede
onun için daha stabil bir takım izlenimi veriyor sahada

şuan tek eksiğimiz oyun yavaşlığımız
geçişlerimiz yavaşladı

keremci değişikler ziyech varken önde baskı yapamıyoruz zevzekliğine girişmişler

icardi sakatlandığından beri kerem varkende biz uzun süredir ön alan baskısı yapamıyoruz zaten
maç içinde max 5-10 dakikaya düştük önalan futbolunda

bunlar nasıl maç izliyor anlamıyorum

set yapmayı öğrendik bu sayede
onun için daha stabil bir takım izlenimi veriyor sahada

şuan tek eksiğimiz oyun yavaşlığımız
geçişlerimiz yavaşladı

Davinsonda etkiliyor bu durumu bence

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

kontrollü oyunu tercihen oynuyoruz bence kritik haftalar olduğu için
Açıkçası kontrollü oyunu becerebildiğimiz pek de söylenemez hani. Kasımpaşa-Hatay dan bariz baskı yemek, Alanya maçının ilk yarısında belki 2-0 geriye düşmekten Nelsson performansıyla kurtulmak, Pendik maçında bile rakibe ciddi atak fırsatları verip bireysel aksiyonlarla skoru koparmak...

Madem ligin çok üzerinde kadromuz var; kontrollü oyunu tercih ediyorsak bunların yaşanmaması gerekir...

Açıkçası kontrollü oyunu becerebildiğimiz pek de söylenemez hani. Kasımpaşa-Hatay dan bariz baskı yemek, Alanya maçının ilk yarısında belki 2-0 geriye düşmekten Nelsson performansıyla kurtulmak, Pendik maçında bile rakibe ciddi atak fırsatları verip bireysel aksiyonlarla skoru koparmak...

Madem ligin çok üzerinde kadromuz var; kontrollü oyunu tercih ediyorsak bunların yaşanmaması gerekir...
Ozellikle ilk yarilardan bahsediyorum zaten, pozisyon falan vermedik ki pendike 2-0dan once. Diger maclarda da rakibe verdigimiz XG ve isabetli sut sayilari komik sayidadir, kpasa macini tenzih ediyorum o macta iyi degildik, berkan solbek falandi o macta da.

Gecen seneki umraniye kgumruk maclari gibi bi senaryo basimiza gelmesin diye bu sekilde ilerliyoruz, kontrollu baslayip duran top falan bi sekilde golu bulup oyle koparmak istiyoruz muhtemelen

Yıldız çok anlamsız len. Adamlar şimdi iki yıldızlı ürünler falan müthiş pazarlayacak. İkinci sınıf ligimizde kulüplere böyle bir imkan veriliyor, ağlakın biri önce yıldız anlamsız diyip sonra korsan yıldız işine girişiyor. 😅
D09B547C-4194-498F-809F-15020AB8177E.jpeg

Bırak seçsinler, Aziz yıldırımdan en çok galatasaray şampiyonluğu gören başkan rekorunu almak istiyor, bize uyar.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
o tarafından bakınca öyle tabi - fenerin kendi özelindeki rezilliklerden dolayı itirazım yok.

fakat ben bıktım gerici-nefret dolu-büyük yalancı modda salya akıta akıta nara atmalardan , boş boş kalabalık toplayıp gözümüze gözümüze laf sokmalardan...yeni TFF , gene 5 yıldız , gene başka şeyler diye harbiden bıktım ya. sürekli faşist diyorum adam dikkat ediyordur çoğunuz - çünkü öyle ... al nazi almaynasının tepesindeki çemberi = fener yönetimindeki karakterler. birebir aynı . sadece konsept farklı... Hayatın en basit yerinde bile olsa o mantaliteyi ezip yokedeceksin. budanmadan çoğalan ot gibi yayılır.

şu herifin yarattığı ortamda - sponsorluk diye para dağıttığı takımlarda - elini arkasına koyduğu güya rakibi bjksı vs ile ligin haline bak. Sefil halde takımlar - anlamsız işler. NORMALDE 2 3 takımın sıyrılıp bjk ts 8 ve 10uncu bitirmesi gerekirdi ligi.

düşün ya , ismail kartal kendini Angelotti falan sandı yani öyle bir ortam oluşturuldu. daha büyüz kepazelik olur mu? uzun vadede Çöp ötesi lig olmasının yegane nedeni ali koç - aha daha dün gene TFF ile konuşup erkene alalım denmiş ama arkadan hop almış ediyle büdüsünü deklarasyon yayınlamışlar... bu yani pisliğin özü.

hakkıyla lig izlemeyi, keyfiyle gırgırını yapabilmeyi , yeri gelincede aynı gırgırı sineye çekmeyi özledim yav.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt