GSC Futbol Nöbeti | Hedef #24 - Sayfa 498 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
benim en büyük korkum ne biliyor musunuz?

bunların gözü o kadar döndü ki, bir iftira, bir dalavere yapıp gs'a veya erden timur'a çamur atmaları ihtimalinden çok rahatsızlık duyuyorum.

bakın vallahi her şeyi beklerim ben bunlardan.

birkaç hafta önce twitter'daki o malum şahıs tarafından erden timur'a böyle bir leke yapıştırılmaya çalışıldı hatırlarsanız. ancak o kadar amatörce yaptılar ki, ses kaydının başka bir maç ile alakalı olduğu yarım saat içinde ortaya çıktı da, adam aklandı.

iftirayı atan ise, bildiğin suç işlemesine rağmen sorguya bile alınmadı.

bugün mesela "lig tescil edilmeyebilir" diye masallara başlamışlar. işleri güçleri sahada kazanılan başarıya masa başında çamur atmak.

Yeni yönetimde de olacaktır diye düşünüyorum. Umarım da olur.

kendisi başkanın soluna doğru oturmuş güneş gözlüklü kişidir.

Lise dönemimden tanıdığım olur(daha dorğusu ortaokul) - muhabbetim yoktur / hiç olmadı "merhaba - merhaba" yani.

çok koyu Galatasaraylıdır ama yönetici olarak neye ne kadar efektif emin değilim.

Gs içinde esas ağır top babası diye biliyorum.

Son düzenleme:
Hurma'nın açıklamaları masum değil Fb şampiyon olsun diye her şeyi yaparlar. Önümüzdeki 1 ay ve sonrasında da çıkaracakları türlü rezillikler için tetikte kalınmalıdır.
ya ortada bir şey yok, sürekli çamur atma taktiği yapıyorlar.

neden tescil edilmeyecekmiş lig? ulan bir şey mi oldu? ne istiyorsanız yapıldı. ts maçı cezalarında kayırıldınız. her maç sonunda penaltılarla kaç puanlar kazandınız. süper kupaya çıkmadınız ceza almadınız. yabancı hakem istediniz oldu. fb'in kiralık topçuları sakat diye kadrolara alınmıyor, fb maçları takip ederken sarı-lacivert kalp paylaşıyor. daha ne olsun istiyorsunuz?

bir de hep böyle ligden çekilme, havuzdan çekilme, maça çıkmama, tescil ettirmeme, uyduruk turnuva birinciliklerini tescil ettirme gibi yüksek perde masabaşı oyunları.

dün saat 21:30'daki skorla, lig tescil ediliyordu ama değil mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt