GSC Futbol Nöbeti | Hedef #24 - Sayfa 503 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Aslında Ali'de biliyor kollandigini keza tescilli hakemlerinden baska hakem atamasi da yapilmiyordu var'a. Onun gecen seneden beri vara yabanci gelsin serzenişinin ( bana göre tehdit ) 2 sebebi var;

1- Kendi maçlarını yönetecekler için, zaten bizim hakemimizsiniz ama aman ha aklınız karışmasın, aleyhime karar çıkmasın, lehime olabilecek pozisyonları da lehimize sonuçlandırın.
2- Bizim maçları yönetecek vardakilere de, yabancı gelirse siz de barinamazsiniz oralarda, bizim tarafimizda olun ayaginizi denk alın.

Bunlara en güzel cevabı sasirmakla beraber TFF yabanci var getirerek verdi. Ayaklarina dolandı şu an kendi tezgahları. Ne malok ne engin vara cagirmazdi Cihan'ı Sivas'ın penaltısı için + tıpkı Cihan'ı topu ele yapıştırıp bak ele değiyor diyerek manipüle ettikleri gibi, (ki Cihan Aydın'ı çok beğenirim, hissiyatimsi Cihan yaptilar adamin ismini el birliği ile) Serdar Dursun'un baliklamalarindan %100 bir penalti cikartirlardi daha önce de defalarca yaptıkları gibi.

Şu hakem cemiyeti açıklaması da bazı kesimleri milli değerleri kullanarak manipüle edip bu kararı alanları o kesimler tarafından baskı altina aldırmaya çalışmaktan başka bir şey değil. Tıpkı yine yabancı serbestliği getirildiğinde milyonlar kazanan vasıfsız Türk topçularının menejerlerinden, ya da yine tekerine çomak sokulmuş hissinde olan başka çevrelerden en hassas milli değerlerden biri kullanılarak ilk 11'ler İstiklal marşı okuyamıyor edebiyatı yapılması gibi.

Kötülüğünüzde, çirkefliginizde, tuzaklarinizda boğulur yok olur gidersiniz günün birinde inşallah. Kimler hak yiyorsa, hepsinin abv.

sosyal medyada bu fb'in yine ligden çekileceği (kalan maçlara u 19 ile çıkacakları) konuşuluyor.

bugün çarşamba ama cumartesi günü maçı için bilet satışı hala olmamış. idman fotosu/bilgisi de paylaşılmamış hiç, "bjk maçı hazırlıklarımız başladı-devam ediyor" gibisine.

kalan maçlara u-19 ile çıkılacak iddiaları varmış yine.

bu basit bir "siz çok güçlüsünüz, bizi yendiniz, oynamıyorum" işi değil. esas amaçları ne acaba? bu işin altından ne çıkacak acaba?

bir planı oldukları belli.

sosyal medyada bu fb'in yine ligden çekileceği (kalan maçlara u 19 ile çıkacakları) konuşuluyor.

bugün çarşamba ama cumartesi günü maçı için bilet satışı hala olmamış. idman fotosu/bilgisi de paylaşılmamış hiç, "bjk maçı hazırlıklarımız başladı-devam ediyor" gibisine.

Beşiktaş'a karşı u-19 takımı 12 dakika dayanır.

bana imkansız geliyor çünkü bu adam tekrar 3 yıl başkan olacak , sürekli suratına vurulacak aynı aptallığı yapmaz.

"Ali Koç bizim önderimiz" modundaki koyunlar ve "amaan lig bitti banane" diyen haricindeki fenerliler kendileri protesto yürüyüşü falan düzenler.

keşke olsa - çekirdekle birbirini yiyen fenerliler izlesem caddede tekrardan.

Böyle izlerim valla :

Bizim oyun için ağır kalabilir sanki. Bizim maçlarda ortalamaydı
Stoper konusunda boy takıntım vardı eskiden; iki stoperin de 1.85 olmasını bile biraz eksiklik gibi görürdüm. Ancak sonradan sayısız örnekte gözlemledim ki, 1.90 üstü stoperlerde çok az istisna dışında bir hantallık söz konusu oluyor gerçekten. Hatta başlangıçta gayet atik olanlar bile zaman içinde hantallaşabiliyorlar. 5-6 cm bu kadar mı fark eder diye düşünüyorsun ama fark ediyor işte. Buna karşın hava toplarına gayet iyi çıkabilen 1.80-82 boyunda adamlar da olabiliyor. İdeali 1.85-1.90 arası diye düşünüyorum...

Stoper konusunda boy takıntım vardı eskiden; iki stoperin de 1.85 olmasını bile biraz eksiklik gibi görürdüm. Ancak sonradan sayısız örnekte gözlemledim ki, 1.90 üstü stoperlerde çok az istisna dışında bir hantallık söz konusu oluyor gerçekten. Hatta başlangıçta gayet atik olanlar bile zaman içinde hantallaşabiliyorlar. 5-6 cm bu kadar mı fark eder diye düşünüyorsun ama fark ediyor işte. Buna karşın hava toplarına gayet iyi çıkabilen 1.80-82 boyunda adamlar da olabiliyor. İdeali 1.85-1.90 arası diye düşünüyorum...
Şu anda top takımlarda hem 190+ boylu hem atletik hem de ayağı iyi oyuncular var. Bunlar da ucuz değil. Orta PL takımları savunmayı daha geride kurduklarından hızı ortalama olmasını kabul ediyor gibi. Vitik’in ayak kalitesi nasıldı çok hatırlamıyorum da sanki o da çok iyi değildi. Osterwolde mesela ilk geldiğinde stopere evirebilirlerse satarlar diye düşünmüştüm. Çünkü hem uzun boy hem de atletik özellikleri vardı zaten. O özelliklerde birini bulsan satışı en kolay oyuncular tabii ama bulması kolay değil.

Kesinlikle destekliyorum hep öyle yapmalılar.

Suyun karşı tarafı Conte iddiaları var. Şu ligde ne başarısız olur dersen Italyan hoca, Ispanyol oyuncu derim. Bunlar doğuştan hasarlı yav..

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı GALATASARAY

Suyun karşı tarafı Conte iddiaları var. Şu ligde ne başarısız olur dersen Italyan hoca, Ispanyol oyuncu derim. Bunlar doğuştan hasarlı yav..

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı GALATASARAY
+ Conte birlikte çalışması çok zor bir hocadır. Elit ligderdeki gibi takımın turşusunu çıkarayım, ona buna posta koyayım derse herkesle papaz olur. Bol bol da üçlü tartışması olur. Gelmesini isterim ama Okan Hocaya da challenge olur. :D

+ Conte birlikte çalışması çok zor bir hocadır. Elit ligderdeki gibi takımın turşusunu çıkarayım, ona buna posta koyayım derse herkesle papaz olur. Bol bol da üçlü tartışması olur. Gelmesini isterim ama Okan Hocaya da challenge olur. :D

bu challenge olayı çok önemli aslında

o yüzden jesus ile kapışması çok daha kaliteliydi okan hocanın

hocanın eksikleri hala var mesela toplu oyun ve set oyunu gibi

burada bence artık kendisi çıtayı içeride değil dışarıda tutmalı

alonso, amorim ve motta benim gördüğüm kadarıyla hocanın şu an kendisini ölçmek için rakip göreceği ve gerekirs eörnek alacağı hocalar

okan hocamın artık kopenhag molde prag gibi maçlarda daha dominant bir takım yaratmaya kafa yorması gerekiyor

içerinin sefiri olduğunu zaten aldığı 3 şampiyonlukla ispat etti

Saadettin Saran’in konuk oldugu programa goz attim biraz, iyi basladi, son dk. penalti pozisyonunun penaltiyla alakasi yok diyince dislikeı basıp kapattım.

Açık penaltıya penaltı diil diyebilecek yüzsüzlükte, Aziz Yıldırım çakması Ali Koç’un çakması Saadettin Saran.

Bunlar iflah olmaz.

Üst Alt