GSC Köy Okulu Kütüphanesi | 2019 - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bir de lise kitapları için bir kaç kaynak daha buldum ama zaten 200-300 kitap yolladık sanırım bence yeterli, başka bir okul bulursak lise seviyesini ona göre değerlendiririz.

Sahaf tanıdığı olan varsa onu da bilelim en azından gelecek sefere onu değerlendiririz.
Bir gün inşallah bütün köylere tablet gelir de kitap sorunu kalmaz. eBook, PDF çok daha ucuz.

Bu ara güzel bir proje...eğitim çok önemli.

Kitapların 20 tanesinin gönderimi gerçekleşti, sipariş üzerinden direkt olarak o adrese gidecek.

Yarasa Perisi isimli kitap olmadığı için "Bulutunu Arayan Su Damlası" isimli kitabı ekledik onun yerine.

9 tanesini de bir arkadaş gönderecek o da siparişi vermiştir diye tahmin ediyorum. En geç pazartesi ulaşır.

Edit : o da göndermiş.

Son düzenleme:
Bir gün inşallah bütün köylere tablet gelir de kitap sorunu kalmaz. eBook, PDF çok daha ucuz.

Bu ara güzel bir proje...eğitim çok önemli.
Tablet kitabın yerini tutmaz klavyede müsvedde saman kağıdının üzerinde simsiyah olan parmakların yerini tutmaz...Öyle olsaydı diplomatlar non paperlarını tabletten yapardı antetli not çizgili kağıt kullanmazdı... İnsan zekası el ile hissettikçe gelişir doğamız böyle... Tablette iş de yapılmaz ancak eğlenilir üstat maalesef hakikat bu Martin Scorsese ona da karşı cep telefonundan film dahi izlenemez diyor ;)

Bu tıpkı gözlük kullanan göz doktorlarının lazer ameliyatı yapıp ahmakları çizmesi gibi bir şey ;) Hiç katarakt olacak biri gözünü çizdirir mi? Çizdiriyor işte insanoğlunu tüketici olarak gören kahpe liberalizme karşı bilinçlenilmeli insan ihtiyacı nispetinde tüketir yoksa indirim var çok ucuz diye kamyon tekeri almaz yok black friday yok bilmem ne day...

Yardımcı olan ve olmak isteyen herkese teşekkür ederiz, GSC olarak güzel bir organizasyon yapmış olduk, bu kitaplar çocukların bir kısmına dahi fayda sağlasa bizim için kazançtır.
Bunu foto atıldıktan sonra GSC Köy Okulu Kütüphanesi 2019 başlığına çevirelim üstat seneye 2020'de biraz vakit geçince farklı bir vilayetten okula GSC Köy Okulu Kütüphanesi 2020 diye yeni bir başlık açar gelenekselleştirmiş oluruz... Ne dersin üstat?

Herkese teşekkürler arkadaşlar. Sadece kitaplık eksiğimiz kaldı anaokulu için. Büyük değil de anaokul çocuklarına uygun hoş bir şey arıyoruz.

Örnek linkteki gibi bir kitaplık. Sponsor olacak birini arıyorum ben de. Buraya bırakayım yine de belki bu tarz elinde olan vardır diye.

Herkese teşekkürler arkadaşlar. Sadece kitaplık eksiğimiz kaldı anaokulu için. Büyük değil de anaokul çocuklarına uygun hoş bir şey arıyoruz.

Örnek linkteki gibi bir kitaplık. Sponsor olacak birini arıyorum ben de. Buraya bırakayım yine de belki bu tarz elinde olan vardır diye.
Ben olurum üstat bir inan at bana özelden

Üst Alt