GSC Köy Okulu Kütüphanesi | 2019 - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Lise seviyesi için eğer elinde eski ve iyi kitapların varsa onlardan gönderebilirsin, Yunus adresi yollar özelden.

İkinci ihtimal ana okulu için bir liste var, o listedeki kitapları paylaştırıyorum yardım etmek isteyenlere, onları alıp yollayabilirsin.
Bendeki ana okulu seviyesine uygun kullanilmis kitaplari yollamayayim o zaman. Sadece lise seviyesinden olusan yeni bir liste yapabilirim boyleyse.

senin gibiler yuzunden forumu biraktim yunus. burnuma kotu kokular gelmeseydi o cumleyi kurmazdim! istiyorum ki salak durumuna dusmeyin.

☆$☆

bizi de kitap toplayarak milleti dolandıralım. şüphesi olan varsa alanyadaki okula gidip durumu öğrenebilir ya da kitapların hepsi gönderildikten sonra okulu arayıp bilgi alabilir

Moderatör tarafında düzenlendi:
şüphesi olan varsa alanyadaki okula gidip durumu öğrenebilir ya da kitapların hepsi gönderildikten sonra okulu arayıp bilgi alabilir
Yazmayayım diyorum yazma zırt pırt dendiğinden ama salla üstat sanki geçer akçe bir şey de nemalanacaksın :) Yahu kitap satmak istesen sanki kimse alacak bunda bile art niyet aramak hastalıklı bir zihin... Hayri'nin dediği gibi yakacak olarak görenler daha çoktur... En azından konu uplanmış oldu hürmetler...

Beyler cıvımayın, işin sorumluluğu bende, şikayeti olan bana gelsin.

Bireysel olarak saçmalayanlar olmadığı müddetçe, GSC adına ters bir şey yapana gereken karşılık verilir zaten.

Diğer konu şu an için kitap alımında 4, elindeki kitapları kargolama için de sanırım 4 gönüllü oldu.

8 kişi çok az, cüzi de olsa yardımlarınızı bekliyorum. 10 kitabınızı yollayın o da yeterlidir.

Kitapların tek tek linklerini çıkardım, akşama kadar başka talip çıkmazsa yardımcı olmayı talep eden 5 kişi arasında kitapları paylaştıracağım.

Kitapların alımı için kitapyurdunu seçtim, oradan direk adrese kargo yapılabilecek yani sizin hiç alıp kargolamanıza gerek yok.

En sonunda da gönderdiğimiz hoca, okuldan bize bir foto yollayacak, umarım öğrenciler için faydalı olur, gönderilen kitapları okurlar.

Bu arada @Demir P. Baş da kitapları yollamış, kendisine teşekkür ediyoruz.

Üst Alt