GSC Köy Okulu Kütüphanesi | 2019 - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kitapların tek tek linklerini çıkardım, akşama kadar başka talip çıkmazsa yardımcı olmayı talep eden 5 kişi arasında kitapları paylaştıracağım.

Kitapların alımı için kitapyurdunu seçtim, oradan direk adrese kargo yapılabilecek yani sizin hiç alıp kargolamanıza gerek yok.

En sonunda da gönderdiğimiz hoca, okuldan bize bir foto yollayacak, umarım öğrenciler için faydalı olur, gönderilen kitapları okurlar.

Bu arada @Demir P. Baş da kitapları yollamış, kendisine teşekkür ediyoruz.
Üstad konuştuğumuz gibi gerçekleştikten sonra bunu gelenekselleştirelim bu 2019'un olsun 2020'ye başka bir okul başka bir yer gibi mesela?

Bir de lise kitapları için bir kaç kaynak daha buldum ama zaten 200-300 kitap yolladık sanırım bence yeterli, başka bir okul bulursak lise seviyesini ona göre değerlendiririz.

Sahaf tanıdığı olan varsa onu da bilelim en azından gelecek sefere onu değerlendiririz.

Bir de lise kitapları için bir kaç kaynak daha buldum ama zaten 200-300 kitap yolladık sanırım bence yeterli, başka bir okul bulursak lise seviyesini ona göre değerlendiririz.

Sahaf tanıdığı olan varsa onu da bilelim en azından gelecek sefere onu değerlendiririz.

Okul ayarlarız reis bir tane daha. Bu okulu bir bitirelim anaokullarıyla birlikte okul bol.

Okul ayarlarız reis bir tane daha. Bu okulu bir bitirelim anaokullarıyla birlikte okul bol.
Onu da GSC 2020 yaparız sen okul lojistiğimiz ol :) 2 kişi daha gönderdiyse zaten 200'ü geçmişizdir bu da kötü bir sayı değil üstat yani biziz diye demiyorum ama nesnel bakınca da az değil cidden ki dandik kitap göndermedik yahut uygunsuz... Ki 300'ü filan bulursa amaç fazlasıyla hasıl olur demektir...

2020 için Kartaltepede iyi bir sahafçı tanıdığım var bir de Kocamustafapaşa'da sen gelme ulan ayı demezseniz değerlendirin bence üstat...

Peşinen Not: Millet gelip şimdi ekşimesin tanıdığına iş yaptırtıyor diye :( üstat kendisi bilhassa sahaf olsun dedi diye yazıyorum ki ben de temin ederim bir dahaki sefere belirlenecek olan sahaftan...

Zaten biz kitap sektörüne atılmayı planlıyoruz. Sistemimiz hazırlanıyor şuanda. Bu tarz yardım olayları için özel indirim kodları hazırlayıp tedarik fiyatından destek olmayı planlıyoruz. Sistemimiz oturduğunda isteyenler bu tarz üzerinden de yardımcı olabilir.
Niye sizin sektör neydi ki üstat bir de bunları yazdın yanlış anlayan çok olur ;)

@Gökhan Kral ulan at kafası diğer konuyu henüz yeni görüyorum. Allah seni bildiği gibi yapsın bi işe yarayalım dedik adam burnumuzdan getirdi anasını satayım.

@İsmail Enver ve @Uğur Yılmaz arkadaşların kitapları bugün varmış okula.

Screenshot içerisine video paylaşmış hoca hanım onu da bir yere yükleyip atacağım. @Keramettin TANRIVERDİ Gökhan'a sövmek istemiyorum ama adam zorluyor şu at kafasına bir ayar çek sana zahmet bir boka yaramıyor bari yarayanları uğraştırmasın.

Ayrı yeten burası ziyaretçiye açık bölüm ve index alıyor. Biri gelse güler halimize iyilik konusunda tartıştığımız şeylere bak anasını satayım

Üst Alt