GSC Köy Okulu Kütüphanesi | 2019 - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Farklı hesaplarla geldiğin için ceza yedin, bir süre göz yumuldu sadece, ki iki cezayı da veren ben değilim ama amacın algı oluşturmak olduğu için bu yaklaşımın şaşırtıcı değil.

İkincisi kitaplık konusunda alma dedim, kitaplarla ilgili bir müdahalem olmadı. Git istiyorsan başka kitap alarak da yardım yap beni ilgilendirmez. Kitaplık konusunda o bölgede iş sorunu olduğunu düşündüğüm için esnafa yardım olur diye o yönde bir formül ürettim, sahaf önerimin sebebi de sahafların batmaya yüz tutmasından dolayı belki onlara da bir yardımımız dokunur diyeydi, ama ne hikmetse sen benim bu yapıcı düşüncelerime karşılık "ben alayım dedim aldırmadın." gibi şov içeren, amacı sadece gösteriş olan bir mesaj attın, şaşırdım mı yine şaşırmadım.

Ha sana niye laf attım ona da gelelim, büryan fotoğrafı atıp kendince laf sokmaya çalıştığın kişinin ben olduğumu benden iyi sen biliyorsun, öyle alakasız bir konuda, alakasız bir anda, imalı şekilde laf atmaya çalışırsan karşılığını da fazlasıyla alırsın. Tabii sonradan "ben ne yaptım" minvalinde gösterdiğin mağdur edebiyatı ise beni yine şaşırtmadı.
Sen değildin bana lanlu lunlu adamlı madamlı konuşmaya başlayınca ben bir müddet iletişim kurmayı dğşünmüyordum demireydi o laf halı saha filan demişti huzurevine gidelim diye sana laf sokmak aklımın ucundan geçmedi ister inan ister inanma işim vardı belediyenin orada yetişeyim dedim saat kaçıyordu hem yemek yer hem foruma girerim diye Demir’e Naz’ire olsun diye belirterek de foto attım niyet okuma dediğim de o ki hala daha forumdan çıkamadım yoldayım ayrıca diğer konularla alakalı yazdım müdahil değilim ben buyurun ben zaten hep yaparım münferit bu tip şeyler forumda kollektif olması için yazmamak yetiyorsa daha ne yazmam başlığa olur biter daha da alıntılardan söyleyecek bir şeyim kalmadığı için şike veririm yanlış anlama yapacağımı da yaptım hayırlara vesile iyi günler

Sen değildin bana lanlu lunlu adamlı madamlı konuşmaya başlayınca ben bir müddet iletişim kurmayı dğşünmüyordum demireydi o laf halı saha filan demişti huzurevine gidelim diye sana laf sokmak aklımın ucundan geçmedi ister inan ister inanma işim vardı belediyenin orada yetişeyim dedim saat kaçıyordu hem yemek yer hem foruma girerim diye Demir’e Naz’ire olsun diye belirterek de foto attım niyet okuma dediğim de o ki hala daha forumdan çıkamadım yoldayım ayrıca diğer konularla alakalı yazdım müdahil değilim ben buyurun ben zaten hep yaparım münferit bu tip şeyler forumda kollektif olması için yazmamak yetiyorsa daha ne yazmam başlığa olur biter daha da alıntılardan söyleyecek bir şeyim kalmadığı için şike veririm yanlış anlama yapacağımı da yaptım hayırlara vesile iyi günler

Yav he Demiredir kesin, Demir'in senle buluşma ihtimali varsa benim sayemde var o ihtimal zaten, ben çağırdım öncesinde de.

Yav he Demiredir kesin, Demir'in senle buluşma ihtimali varsa benim sayemde var o ihtimal zaten, ben çağırdım öncesinde de.
Yok buluşmuyor zaten locaya ben olmayacağım dedim diye gitmişti huzurevine de sen git halısaha organize et demişti ben de çok da fifi diye attım bugün ister inan ister inanma bana ne senden ricam hakaretimiz yazmayalım ben dikkat ediyorum sen gıcık alsan da ben seni sayarım

Ismail Enver benim adimi kullanmis lakin sebebini hala anlamadim, bos laf sokmalari ve kafasina gore is yapmayi biraksin da kolektif calismanin gereklerine gore davranmaya baslasin derim.

Ne anlatiyorsunuz oglum siz kitap mi kaldi gidip telefon yollayin ya da ne bileyim illah intellectual takilmak istiyorsaniz kitapin pdfini yollayin alla alla 2020 oldu

Broad to you by Bay Yarro

Benim bildiğim yardımlar gösterişsiz biçimde yapılırdı.

Ne zaman konuya girsem kolilenmiş kitap vs.

Konu maksadından saptı. Daha çok birilerinin okuduğu kitapların içeriğine döndü. Bazı muhabbetlerin ciddiyetini kaybetmeden devam etmesi gerekir. Hele ki böyle bir sosyal yardım projesi ise mevzu.

Yapacak durumu olan alır adresini gerekli merciden.

Benim bildiğim yardımlar gösterişsiz biçimde yapılırdı.

Ne zaman konuya girsem kolilenmiş kitap vs.

Konu maksadından saptı. Daha çok birilerinin okuduğu kitapların içeriğine döndü. Bazı muhabbetlerin ciddiyetini kaybetmeden devam etmesi gerekir. Hele ki böyle bir sosyal yardım projesi ise mevzu.

Yapacak durumu olan alır adresini gerekli merciden.
Zaten öyle de forum adına olması için uplanıyor misal sen günler sonra tepki verebildin al ve gönder ;)

ismail yine 5 sayfa konuşmuş okumadım yazdıklarını üstümüze düşen bi şey varsa yapalım aklı selim 1 insan iletişime geçebilir mi benle rica etsem

Lise seviyesi için eğer elinde eski ve iyi kitapların varsa onlardan gönderebilirsin, Yunus adresi yollar özelden.

İkinci ihtimal ana okulu için bir liste var, o listedeki kitapları paylaştırıyorum yardım etmek isteyenlere, onları alıp yollayabilirsin.

Lise seviyesi için eğer elinde eski ve iyi kitapların varsa onlardan gönderebilirsin, Yunus adresi yollar özelden.

İkinci ihtimal ana okulu için bir liste var, o listedeki kitapları paylaştırıyorum yardım etmek isteyenlere onları alıp yollayabilirsin.
hiç kullanılmamış yaprak testler vs vardı admin eve bi bakayım bu konuyla alakalı paslaşalım ilerleyen günlerde

Sahne senin yiğido da zaten dediklerimi teyit ediyorsun işte ah Demir vah Demir ;)
Abi ciddi anlamda iletisim sikintin var bunu artik kabullendim ve cok dert etmiyorum ama boyle bir konuda daha sade, maksada uygun ve sadece sen varmissin gibi davranmadigin mesajlarini gormek isterdim.

Neyse artik konuya donelim ben malesef istenen kitaplari satin almak icin yardim edemiyorum edebilecekler yazsin.

Üst Alt