GSC Önerileri / Nereye Tatile Gidilir... - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Önerileri / Nereye Tatile Gidilir...

cok uzun zaman oldu. Salas bi yerde kalmistik ama kimsecikler yoktu o yuzden sessiz sakindi, simdi nasildir bilemem. Fazla yardimci olamiycam galiba kusura kalma.
Milas Akbük mü Didim Akbük mü?Didim Akbük deseniz denizi hiç yükselmeyen çocuklu aileler için ideal bir yer, sakin(Capris 5*,ADU Uygulama Oteli-düşük maliyet için ideal) Didim merkeze 10-15 dakika.Daha hareketli bir ortam için Didim'e gidilebilir.(Medusa Beach Club süper)...Milas Akbük daha sakin bir yer.Belirleyici ve ayırt edici çok faktör var söylenildiği gibi.

Milas Akbük mü Didim Akbük mü?Didim Akbük deseniz denizi hiç yükselmeyen çocuklu aileler için ideal bir yer, sakin(Capris 5*,ADU Uygulama Oteli-düşük maliyet için ideal) Didim merkeze 10-15 dakika.Daha hareketli bir ortam için Didim'e gidilebilir.(Medusa Beach Club süper)...Milas Akbük daha sakin bir yer.Belirleyici ve ayırt edici çok faktör var söylenildiği gibi.
Bodrum'a hangisi yakindiysa orasi olmali. Didim degil zanntemiyorum

en son coluk cocuk gittigimde alanya'ya gitmistik. adini bile hatirlamiyorum zaten 4 sene oldu turkiye'ye geleli
Çocuklar varsa en iyisi 5 yıldızlı bir otel(Sıfır soru işareti)! Öneri isteyen arkadaşlar özel durumlarını, beklentilerini, bütçelerini de söylerse daha spesifik öneriler gelebilir...Euro 10.5 biz de ancak öneri verebiliyoruz bu arada, yoksa Türkiye'de yaşayan birileri olarak kendimiz gidemiyoruz (günübirlik ya da hafta sonu ancak, fahiş fiyatlar nedeniyle)

Barut otellerine gidin makul fiyat yakalarsanız tam kalite.

Dalaman'da Montana Pine, Didimde'de Aquasis iyi oteller yine.

Gidilen bölgeyle otel uyuşmalı yani ikisi beraber olmalı.

Bölge olarak da Datça veya Akyaka da değerlendirilebilir.

Pahalılıktan bu sene Ayvalık bölgesine de bir akın vardı.

Barut otellerine gidin makul fiyat yakalarsanız tam kalite.

Dalaman'da Montana Pine, Didimde'de Aquasis iyi oteller yine.

Gidilen bölgeyle otel uyuşmalı yani ikisi beraber olmalı.

Bölge olarak da Datça veya Akyaka da değerlendirilebilir.

Pahalılıktan bu sene Ayvalık bölgesine de bir akın vardı.
Gidilen bölge-otel,denize ve merkeze yakınlık önemli.Fethiye'de başıma gelmişti,otel hem merkeze hem denize uzak.İşin garip tarafı Fethiye-Ölüdeniz ayrı yerlerde olduğu için sorun oluyordu.Cografyasi da çok kötü yokuşlu yollar.Memnun kalmamıştım.Plaji güzeldi (Çalış-Öludeniz)... İkinci olarak Dalaman, Datça, Dalyan gibi yerlerin sahilleri güzel (Sarsalar, Sarıgerme,İztuzu vs.) ancak sakin bir tatil isteyenler için ideal.Bizde tatil denince deniz,kum, güneş yanında gece hayatı, aksiyon vs.de arandığı için beklentiyi karşılamaz bu tarz yerler.(Şimdi Aydın merkezde olduğum için günübirlik gidiyorum bu yerlere,en uzağı Bodrum 2 saat, Çeşme 3 saat vs.) O yüzden her şeyi bir arada isteyen arkadaşlar merkezi yerleri tercih etsinler Antalya, Bodrum, Marmaris, Didim, Kuşadası, Çeşme, Fethiye gibi.Ve mümkünse 5*... Diğer şekil illaki bir eksiklik oluyor.Butce düşürmek isteyen arkadaşlar da yine her şey dahil butik oteller bulsun merkezde.Didysma Hause ideal bir yerdi gittiğim yine Didim'de onerebilecegim.

O paraya memnun ederler hocam :asd: Geçen sene paraya kıydım ama bu seneki sırf tatil amaçlı. Emin ol sende gitseydin sende memnun kalırmışsın :D 3 gün için 4 maaşa kıymayalım.
Yeni yerler görmek istiyorsan araç da varsa uygun çok yer bulursun, eşle gidilecek en ideal yerler söylediğim gibi merkezi yerlerdir.Deniz kum güneş iki günde bayar; üzerine gece hayatı, doğa güzellikleri,yat turları ve tarihi yerlerin olduğu bir şehir seçebilirsiniz.

uzak kalıyor yoksa sevmediğimden değil üstad. Ispartadayım, 2-3 günüm yolda geçmesini istemediğimden. yoksa karadeniz harikadır.
doga turundan, kumsalina, sakinligine,havasi keza cok iyi gelmisti...

sahsen, guneyde alanya hava olarak en zoru oluyor en nemli bolgelerde tepeye oynar ulkemizde tahminim....
tarihi yerler, plaj,gece cikmalik mekanlar,acik hava sinemasi, hosuma gitmisti,..ama iste o nem yok mu o nem.... ileri de bir gun tekrardan gidersem nem'in en cok hissedildigi ay harici gitmek isterim buyuk ihtimalle....

*isparta , gul cicegi ve halisi mi meshur ?

Üst Alt