GSC Önerileri / Nereye Tatile Gidilir... - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Önerileri / Nereye Tatile Gidilir...

Cevap: GSC Önerileri / Nereye Tatile Gidilir...

Yurtdisi tatili dusunenler icin:

4 gece İbiza

4 gece Roma

4 gece Amsterdam

Gidis donus, sehirlerarasi aktarmalar ve kalis 12 gece 750 euro.

İlgilenenler bana basvurabilir.

bodrum gümbem wow OTELİ süper kesinlikle pişman değil hatta seneyede oraya gitmek istersiniz

Sakin ve güzel bir yer diyorsanız, Datça-Erdek tarzı yerler bence çok güzel. Çeşme/Alaçatı'da güzeldir bence.

Erdek çok şirin bir yer,kesinlikle tavsiye ederim.Zamanında, PTT Erdek kampında çalışmışlığım var,yabancılık çekmezsiniz.Oradan ,Avşa Ada'sı na yapılan gezilerede katılabilirsiniz.

Allah Allahhh gayet ciddiyim ama gercek olay. Hatta benim onceden ayarladigim tatillerim olmasa ben de gidecektim. Cok yakin bir arkadasim organize ediyor olayi.

Allah Allahhh gayet ciddiyim ama gercek olay. Hatta benim onceden ayarladigim tatillerim olmasa ben de gidecektim. Cok yakin bir arkadasim organize ediyor olayi.

Ortaksınız yani. Çok bişey kalıyo mu size. Nereye kaçıyonuz en son. Aman ha o dediğin yerlere yakın olmayın. Yakalarlar alimallah :D:D

Balıkesir'in heryeri ayrı güzel.Herhangi bir rahatsızlığı olanlar için Altınoluk'un havası birebir.Kaz dağlar'ının mis gibi oksijenini içinize çektiğiniz zaman turp gibi olursunuz.Ayrıca Ayvalık bir numaradır benim için.Akçay'ı da unutursam ayıp ederim.

Yurt dışına gidemiyorsanız,Alanya.Yazın esnaf hariç Türk yok gibi.

Yurtdisi tatili dusunenler icin:

4 gece İbiza

4 gece Roma

4 gece Amsterdam

Gidis donus, sehirlerarasi aktarmalar ve kalis 12 gece 750 euro.

İlgilenenler bana basvurabilir.

750 euro mu?

Delirdin mi oğlum?

Bana gerçek ve güvenli olduğunu ispatlayabilirsen kız arkadaşımla birlikte giderim.

750 euro mu?

Delirdin mi oğlum?

Bana gerçek ve güvenli olduğunu ispatlayabilirsen kız arkadaşımla birlikte giderim.
Sokakta yatılıyor büyük ihtimal.Ya da umut yanlış anlamış 1 gecesi 750 euro.İmkansız çünkü böyle birşey.İbizaya gidiyoruz derken kıbrısın sahillerinde bulabilirsiniz kendinizi :D

Dışarıdaydım şimdi geldim eve, özel mesaj atarım sana Emre arkadaşım. Cenk seninle de konuşalım, bildiğin kanlı canlı. Geçen sene en yakın arkadaşlarımdan biri gitti zaten, ayarlayan da o. Ben de gidecektim ama kız arkadaşımla Belek'te tatil ayarladığım için Nisan'dan maalesef parasız kaldım ki benim tatilim bundan daha çok tutuyor 6 gece olmasına rağmen :)

Ortaksınız yani. Çok bişey kalıyo mu size. Nereye kaçıyonuz en son. Aman ha o dediğin yerlere yakın olmayın. Yakalarlar alimallah :D:D

Usta benim bir karım yok bu anlaşmadan, ben sadece yakın bir arkadaşım için aracıyım. O da yeteri kadar insanı götürebilirse sanırım onun tatilinde daha da indirime gidiyorlar zararına veriyorlar çocuğa.

şu konuyu bi hortlatayım dedim..

ağalar yardımcı olun..

marmaris mi..

ayvalık mı,yarına kadar karar vermem gerek..

lütfen tecrübeniz varsa otel isimlerinide paylaşın..

bildiğiniz üzere evli barklı adamım,bu yüzden kop kop istemiyorum :D

Üst Alt