GSC Üyelerinden Takım Kuruyoruz - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Üyelerinden Takım Kuruyoruz

Kenan Ünal
Can Büyük - Semih Çiğdem - Musap Aydınlı
Berat Yemiş - Uğur İz - Recep Yıldırım - Keramettin Tanrıverdi - Gökhan Sancak
Serkan Şafak - Sarper Yıldırım

TD: Ahmed Arif Kesen

Son düzenleme:
Reis senin bu isteğin resmen takım taktiğini 3-5-2 ye çevirmeme neden oldu :bid:

İç saha maçlarında bu dizilişe dönebiliriz;

attachment.php

Yeni Transferler @Rahmi Aslan @Şerafettin KOÇ @Gürkan Karadeniz @Danyal Artemis @Kenan Ünal
@Arif Ulu yeni bir değerlendirme şart sanırım :confused:

Forma numaram 3. Degistirirsen sevinirim

Gürkan karsim sorun cikarmaz

Kütük Keçeoğlu
Serkan Şafak
Keramettin Tanrıverdi
Demir Baş
Melih Peker

kalanı bilemiyorum. Pozisyon ihtiyacına ve oyuncu kalitesine göre izleyerek belirlemek lazım.

Can Büyük
Rahmi Aslan
Gürkan Karadeniz

tam futbolcu isimleri.

Günaydın Arkadaşlar,

Bugün kendimi Katarlı Petrol zengini, Nasser Al-Khelaifi gibi hissediyorum.. Tabi bu zenginliğimi sizinle paylaşıp sizlere sınırsız bir transfer bütçesi sunuyorum.

paris-saintgermain-president-nasser-al-khelaifi-poses-alongside-new-picture-id843292524

Teknik direktör olarak, Forum üyelerinden oluşan bir 11 hazırlayabilir misiniz?

İster gelişi güzel yazın, isterseniz bu siteden KADRONUKUR yararlanabilirsiniz;

attachment.php

@Şahin Aksoy @Tamer Tuna @Fuat Ekinci @Burak Pakdemir @Alp Basma @Keramettin TANRIVERDİ @Melih Peker @Can BÜYÜK @Arif Ulu

Bu arada Alp Basma naif adam Doruk, ön libero yapmışsın 6 numara vermişsin. Olmaz o iş. Alpay'dan savunmaya yardım etmeyen bir açık oyuncu olur daha çok.

Transfer
Transfer transfer transfer transfer
Transfer -ben
Transfer transfer transfer
Transfer

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Defansda rakipi ezer gecerim.
Karsi takimda Keramettin adminim, Fuat Ekinci, Serkan Safak veya Gökhan Kim felan varsa net kirmizi kartim var o macta.

Estetik çalımları çıkarırsak Thiago Alcantara gibi topçuyum. Oyun görüşüm ve paslarım iyi. Defansif katkım iyi. Güzel pas arası yaparım. Bitiriciliğime asla laf söyletmem ama uzaktan şutlarım pek sert değildir. Sol ayağımı sadece kısa pas için kullanırım. Cılızım, rakipler genelde kolayca fiziksel üstünlük kurabilirler bana. Stoper hariç her yerde oynarım. Tercihlerim sırasıyla 8 numara, 10 numara, sol kanat ve sağ bektir.

Sevgiler.
YouTube

Üst Alt