GSC'den Fatih Terim'e Hediye - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC'den Fatih Terim'e Hediye

Cevap: GSC'den Fatih Terim'e Hediye

İyi ki varsın Hocam...

Saygımız, hürmetimiz sonsuz...

Ellerinden, yüreğinden öpüyorum...

Türkiyenin en büyük Kulübü Galatasaray ve yine Türkiyenin en büyük Futbol Adami Fatih Hocamiza sevgilerimle.

Allah seni basimizdan eksik etmesin Hocam. Sen bize, Türkiyemize ve Galatasarayimiza, Allah'in bir Lütfusun.

Daha nice sampiyonluklara ve insAllah Sampiyonlar Ligi sampiyonluguna hep beraber. Biz sana inaniyoruz ve güveniyoruz.

Almanyadan Türkiyenin Imparatoruna sevgiler ve saygilar. Seni cok seviyoruz!!!

Galatasaray'ın Alex Ferguson'u. Umarım onun gibi uzun yıllar bu takımın başında kalır ve eskiden olduğu gibi Galatasaray'ı Avrupa'da başarıdan başarıya koşturursun İmparator. Galatasaray, seninle büyüyecek ve bu sefer zirveye çıktığında orada kalmayı da başaracak Allah'ın izniyle.

Elinizi yüreğinize koyun biz oradayız Allah size uzun ömürler versin ki takımın başında kalın

Hocam bide sakallar acayip yakışıyor karizma oluyorsunuz kesmeyin lütfen .

Kaybettiğinde değil vazgeçtiğinde yenilirsin...

Sen'de hocam, Galatasaray'in zor durumunda oldunda, düsünmeden geldin, ve basariya götürdün. Bu şampionluk, son zorlu gecen yillar'dan dolayı, cok önemliydi.

Seni cok seviyorum, seviyoruz Imparator. Duruşun yeter , yesil sahalarda.

Galatasaray'ya ve türk futboluna büyük hizmetlerinden dolayi , ve gelecek başarıllar' dan dolay kutlamak istiyorum.

Biz sana güveniyoruz.

I Love you Hocam

Arif Ulu

Galatasaray nice değerli hocalar, nice efsanevi futbolcular gördü ama siz Galatasaray'ı zirveye taşıdınız. Tarihin en kötü sezonunu yaşayan Galatasaray'ı yine dipten alıp şampiyon yaptınız. Sizin gibisi gelir mi bir daha bilmem ama Allah size uzun, mutlu bir ömür versin. Ellerinizden öpüyorum hocam. Şunu bilin ki bizim en mutlu günümüz sizi takımın başında gödüğümüz hergün, en kötü günümüz bizi bıraktığınız gündür. Bu taraftar sizi çok seviyor ...

Taner Demir

Fatihtir onun adı

Arasan bulamazsın yedi divanı

Tektir onun namı

İlahidir hitabı

Hatay'ın kuzey batısındadır diyarı

Hoca'dır sıfatı

O degildir tek vasfı

Cigeri gibi sever armanın ışıgının yansıdıgı her insan evladıgını

Aşkımız duruşuna emeginedir

Maşallah , bizi bırakma hojam.

eboue ye , elmander e, selçuk inan a selam .

Hocam Ben Hakan Almanya'dan . 1996'dan beri Fanatik Fatih Terim'ciyim. 2000 Yılında gittiğinde hayallerim yıkılmıştı. hep dua ettim birdaha GALATASARAY'a gelirsin diye ve nihayetinde sonunda geldin ve beni birkez daha yanıltmadın. Emin ol sen varken ne Real'den korkarım nede Barca'dan isterse elimizde yıldız oyuncular olmasın. Sen o kadar büyük İMPARATOR'SUN ki Yeneteksiz bir kadroyu bile Şampiyon yapabilcek beceriye sahipsin. hep derdim ve yine diyorum en büyük transfer Fatih Terim'dir diye.

SİZİ ÇOK SEVİYORUZ..... ve Melo'yu tekrar kadromuzda görmek istiyoruz.

Allah seni başımızdan eksik etmesin AMİN

Hakan Dalkıran / Bremen

Türk futboluna 2. Terim gelmez, biz senin kıymetini biliyoruz bilmiyenlerin kusuruna bakma hocam...

Size inanıyoruz, avrupa'da bizim yüzümüzü kara çıkartmayın. Bu ülkeyi yurt sınırları dışarısında tek temsil edebilecek olan sizlersiniz, sana inancımız tam İmparator.

fatih hocam ALLAH seni başımızdan eksik etmesin. inşallah GSIMI BAşarıdan başarıya koşturacaksın türkiyede ve avrupada. saygılar.

Fatih hocam biz bütün taraftarlar olarak sizin iyi günde ve kötü günde yanınızdayız. Bizim Alex Ferguson'umuz olun hiç ayrılmayın nice senelere. Başımızdan eksik olmayın.

Allah zeval vermesin Fatih Hocam'a... Transferlerin bir önemi yok benim için. X veya Y gelsin ne önemi var..? Gözüm kapalı güvenirim hocama. Sahada Galatasaray ruhunu aşıladığı 11 ASLAN oynattığından problem yok... Saygılar...

İmparator bizimle hiç ayrılma, iyi ki varsın, seni çok seviyoruz.Ekibine güveniyoruz hocam, inşallah Avrupa'da yine başarılar yakalayacağız.

Hocam tek dileğim klübümüzün futbol branşında bizim Franz Beckenbauer'ımız olmanız , yeterki bu sistemi oturtalım , sistem düzgün olduktan sonra teknik direktörler gelir geçer , ama Bayern gibi en eleştirildiğin sezonun geçen sezon gibi olur .

Saygılar.

Fatih hocam babam gibi severim sizi , Allah sizi Galatasaray'ımızın başından eksik etmesin çok uzun yıllar kulübümüzde görevinizi sürdürmeniz dileğimle , başarılar , sevgiler hocam , 30 Milyon Galatasaray taraftarı her zaman arkanızda itici güç olacaktır.

Su gurbet elde biz gurbetcilerin onur kaynaklarindan biri de Galatasaray ile birlikte Fatih Terim'dir. Futbola dair basimizin dik, alnimizin ak olmasinda etkisi ve katkisi hic tartismasiz bir gercektir ki tesekkürler Fatih Hoca!

İlk bu takımın başına geldiğinizde ben daha çocuktum ve babamın sözlerini unutmuyorum. Sizin başarısız olacağınızı ve ilk sezonunuzda gönderileceğinizi söylemişti.. 4 sene üst üste şampiyon oldunuz ve UEFA kupasını aldınız. Yıl 2011 siz bu dönemde GS'nin başına geçtiğinizde de babam yine o cümleyi kullandı ilk şampiyonluk geldi kaldı 3, ama bu sefer UEFA değil CL isteriz.

Üst Alt