GSCimbom Ailesine Teşekkür !


Temiz futbol yolculugunda bizi, deklerasyonlarimizi destekleyen, UEFA 'ya binlerce mail gonderen uyelerimize tesekkur ediyorum.Bu konuda cesaretinden oturu UEFA ya da bir tesekkur borcluyuz.1.5 aydir kaybeden futbol bu aksam ilk kez kazandi. Temiz futbol adina artik TFF nin uzerine daha buyuk sorumluluk dusuyor. Umarim onlar da gereken adimlari cesaretle atarlar.Turk Futboluna hayirli olmasi umuduyla.Not: Trabzonspor' u ulkemizi Sampiyonlar liginde destekleyecegi icin kutlariz. (Tebriklerini kabul edebiliriz.:))
 
Cevap: GSCimbom Ailesine Tesekkur !Hakikaten öncülük yaptık birçok protestoda ve başarılı da olduk. Tebrik ederim çabalayan tüm renktaşlarımı...
 
Cevap: GSCimbom Ailesine Tesekkur !Oooooooo hep beraber hep beraber omuz omuza başkan hep beraber hallettik. Demekki Galatasaray taraftarı birleştiğinde istediği herşey yapabiliyormuş. Demekki Türk futbolunun gerçek marka değeri Galatasaraymış ve dünya buna itibar ediyormuş. Demekki neymiş Galatasaray Türkiyeymiş. Trabzon yıllardır yapamadığınızı biz yaptık sizi şampiyon ettik :) 7. şampiyonluğunuz kutlu olsun. Dilerim bundan sonra daha sıkı ve daha büyük yumruk oluruz forum olarak. Abdullah abi senin emeğin çok bu forumda ;) emeğine sağlık.
 
Cevap: GSCimbom Ailesine Tesekkur !şikeye ,haksızlığa boyun mu eğelim yani.doğru olanı yaptık.elimizden bu geliyodu.UEFA İstanbulda olsaydı pankart açardık kapılarının önünde. :p
 
Cevap: GSCimbom Ailesine Tesekkur !Boş durmadık, tepkimizi ortaya koyduk ve sonuç ortada. Böyle bir olayda biraz da olsa bizim de katkımız varsa bu beni çok mutlu eder.Mail gönderen herkeze çok teşekkürler. :tiphat:
 
Cevap: GSCimbom Ailesine Tesekkur !Trabzonspor taraftarı bu taraftarın hakkını etmelidir en azından forumunuzdan bu takım taraftarının duruşu ve mailleri için teşekkür yazısı yayımlayın bu sizi küçültmez ... Bu ülkede bu duruma sadece iki takım ve taraftarı karşı dik durmuştur diğerleri çeşitli sus payları ile susturulmuştur ...
 
Cevap: GSCimbom Ailesine Tesekkur !Temiz futbol yolculugunda bizi, deklerasyonlarimizi destekleyen, UEFA 'ya binlerce mail gonderen uyelerimize tesekkur ediyorum.Bu konuda cesaretinden oturu UEFA ya da bir tesekkur borcluyuz.1.5 aydir kaybeden futbol bu aksam ilk kez kazandi. Temiz futbol adina artik TFF nin uzerine daha buyuk sorumluluk dusuyor. Umarim onlar da gereken adimlari cesaretle atarlar.Turk Futboluna hayirli olmasi umuduyla.Not: Trabzonspor' u ulkemizi Sampiyonlar liginde destekleyecegi icin kutlariz. (Tebrriklerini kabul ederiz.:))Merak etme Abdullah abi TTF üzerine düşeni yapmayıca UEFA gerekeni ite-kaka yaptırıyor :) Eloğlu bu fenerasyona benzemez.
 
Cevap: GSCimbom Ailesine Tesekkur !herkese teşekkürler...biz bu yüzden farklıyız.bu arada trabzon da enginden kalan bakiyeyi almaz artık.
 
Üst Alt