GSCimbom Ailesine Teşekkür ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Ailesine Teşekkür !

Cevap: GSCimbom Ailesine Teşekkür !

Transferlere sevinemez olduk.. Transfer Forumundakilere kizar olduk :) oh bee degdi birlik beraberligimiz, çabamiz..

yavaş yavaş adalet yerini buluyor. temiz futbol hepimiz için en güzeli. fenerbahçe sağda solda suçlu arayacağına, hapisteki başkanlarının kendilerini ne hale düşürdüğünü sorgulasın. Asırlık kulübünü ne hale getirdi. sadece kendi kulübü değil hırsları yüzünden türk futbolunu ne hale getirdi. bunun cezası büyük...

5 farklı mail adresimden onlarca mail attım:D her şey türk futbolu için :p eziledur *****bahçe...arda nın federasyon izinli kullandığı bir ilacı doping maddesi diye uefaya mailler yağdıran angut.com lular mail öyle atılmaz böyle atılır:D :D :D

OH BE kursunum boşa gitmedi. kurşun angutları deldi gecti. ben 4-5 kere yollamıştım kendimi tutamadım:)

Adalet için her zaman. Ve inanıyorum ki bizim adımız böyle bir şeye karışsa ve suçlu olsak taraftarımız şuan o rakip takımın yaptığı acizliği yapmazdı.

Neyse, bende teşekkür ederim GSCimbom ailesine kendi adıma. :)

böyle bir organizasyona önayak olabilme cesaretini gösterdiğiniz için ben size teşekkür ediyorum

çoğu site objektif görünmek pahasına kafasını kuma sokmakta ama siz cesurca bazı grupları karşınıza alma pahasına yapılması gerekeni gözünüzü kırpadan yaptınız

buda galatasaray kültürünün sizi zorladığı yoldur diye düşünüyorum

Dün MAA'nın UEFA'ya çok şikayet maili gitmiş açıklamasından sonra Kendimle ve GSCimbom ailesiyle gurur duydum :) Demek ki neymiş FBlilerin sözü ancak Türkiye sınırları içerisinde geçer ama Galatasaraylıların sözü dünyanın her yerinde geçer.. Haddinizi bilin!!!

Temiz futbol yolculugunda bizi, deklerasyonlarimizi destekleyen, UEFA 'ya binlerce mail gonderen uyelerimize tesekkur ediyorum.

Bu konuda cesaretinden oturu UEFA ya da bir tesekkur borcluyuz.

1.5 aydir kaybeden futbol bu aksam ilk kez kazandi. Temiz futbol adina artik TFF nin uzerine daha buyuk sorumluluk dusuyor. Umarim onlar da gereken adimlari cesaretle atarlar.

Turk Futboluna hayirli olmasi umuduyla.

Not: Trabzonspor' u ulkemizi Sampiyonlar liginde destekleyecegi icin kutlariz. (Tebrriklerini kabul ederiz.:))

İstediğimiz oldu ama yine de benim içim rahat değil,Fenerbahçe'yi günahım kadar sevmem ama haksızlığa da razı olamam ortada çok büyük hak yeme var bence.

Bu şike olayında Fenerbahçe kadar Trabzon'un da Beşiktaş'ın da adı var.

Fenerbahçe'nin bu haltı yediğinden eminim,böyle olmasa federasyon sorgusuz sualsiz direk men edemezdi.Ama Fenerbahçe men edildiyse Trabzon ve Beşiktaş'ın da men edilmesi gerekirdi.

İstediğimiz oldu ama yine de benim içim rahat değil,Fenerbahçe'yi günahım kadar sevmem ama haksızlığa da razı olamam ortada çok büyük hak yeme var bence.

Bu şike olayında Fenerbahçe kadar Trabzon'un da Beşiktaş'ın da adı var.

Fenerbahçe'nin bu haltı yediğinden eminim,böyle olmasa federasyon sorgusuz sualsiz direk men edemezdi.Ama Fenerbahçe men edildiyse Trabzon ve Beşiktaş'ın da men edilmesi gerekirdi.

Bakın başka bir konuda yazdığım yazıyı buraya da kopyalayayım.

UEFA beklentilerimizi yerine getirdi, temiz futbolu korumak için gösterdiği özeni tekrarladı.

Süreç, adı birçok maçta şike/teşvik suçlamasına karışan, birçok yöneticisinin tutuklu yargılandığı "Fenerbahçe kulübünün, bu sezon Avrupa kupalarından men edilmesi ile" tamamlandı.

Bundan sonrası için iddianamenin kabulü beklenerek, gerekli ise adı geçen diğer kulüpler hakkında gerekli adımlar atılacaktır.

Bizler, temiz futbolu isteyenler olarak, ayrı bir konuda, bunun da takipçisi olacağız.

Misyonunu tamamlayan bu konu sonunda UEFA 'ya duyarlılığı için teşekkür ediyoruz.

Bakın başka bir konuda yazdığım yazıyı buraya da kopyalayayım.

UEFA beklentilerimizi yerine getirdi, temiz futbolu korumak için gösterdiği özeni tekrarladı.

Süreç, adı birçok maçta şike/teşvik suçlamasına karışan, birçok yöneticisinin tutuklu yargılandığı "Fenerbahçe kulübünün, bu sezon Avrupa kupalarından men edilmesi ile" tamamlandı.

Bundan sonrası için iddianamenin kabulü beklenerek, gerekli ise adı geçen diğer kulüpler hakkında gerekli adımlar atılacaktır.

Bizler, temiz futbolu isteyenler olarak, ayrı bir konuda, bunun da takipçisi olacağız.

Misyonunu tamamlayan bu konu sonunda UEFA 'ya duyarlılığı için teşekkür ediyoruz.

E peki iddianame beklendi,sonucunda Trabzon da suçlu bulunuldu o zaman şimdi geçerli olan "ülkenin 8 yıl cezalandırılması" geçerli olmuyor mu?

Neresinden tutarsak tutalım iki ucu b*klu deynek.En başından beri çok yanlışlar yapıldı.

Üst Alt