GSCimbom Bildirisi: Adnan Polat Yönetimini İstifaya Davet Ediyoruz! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Bildirisi: Adnan Polat Yönetimini İstifaya Davet Ediyoruz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: GSCimbom Bildirisi: Yönetimi İstifaya Davet Ediyoruz!

şampiyonlar liginden görev süresince bizleri mahrum bırakmanız bile yeter

istifanızı bekliyoruz

Bildiriyi okuyun, önyargılı iseniz anlamaya çalışın ondan sonra nedenleriyle neden karşı durduğunuzu söyleyin anlamadan dinlemeden lagara lugara yapmak yerine..

Yönetim İstifa!!!

Galatasaray'ın olağanüstü kongre gibi bir tecrübesi olmamıştır, olacağını da zannetmiyorum.

2 sene daha bu yönetim istesek de istemesek de bizimle olacak.

Yönetim maddi anlamda çok işler çıkartıyor. Ama futbola da hadlerinden fazla karışıyorlar. Biraz akılları varsa futboldan ellerini çekerler.

Yönetim maddi anlamda çok işler çıkartıyor. Ama futbola da hadlerinden fazla karışıyorlar. Biraz akılları varsa futboldan ellerini çekerler.

Onu da Almanya'daki gibi Fatih Terim, Hakan Şükür vs. isimlere bıraksalar İngiltere'deki yönetim şeklinin Türkiye'deki temsilciliği olurlar ama...

Önce sana şunu söyleyeyim Sayın Başkan:

Hangi teknik direktörle 2 sene çalışacak kadar başarılı oldun? O gelen teknik direktörler geldikleri takımların faydalı adamlarıyken bizde niye hepsi harcandı? Bizden gittikten sonra niye tekrar hepsi çıkışa geçti? Bunları ekürin Sezgin ile iyi düşün Başkan. Sorun her gelen teknik direktörde mi yoksa onuruyla gelip onuruyla istifa etmesi gereken yönetimde mi?

Benim için çözüm de şöyle olmalı:

Her gelen başkan kendi TD 'siyle gelmeli. Adnan Polat başkan oldu mu, baktı geldiğinde Skibbe başarılı ben onunla devam edeceğim diyecek 2 yıl daha Skibbe kalacak takımda. Beğenmedi mi diyecek ki sezon sonu görüşelim, teşekkür edip Rijkaard 'ı getirecek sezon sonu 2 yıl onla devam.

İstikrar, alt yapıya yatırım ve geleceği düşünürek transfer yapmak ve en sonunda takım kurmak en kolay böyle yapılır. Her sene TD değiştirmek ile kısa süreli başarılar yaşanır, takımın yıllarca oynayacağı iskeleti kurulamaz.

Benden Kuşe kağıda basılmış Yönetime İstifa Davetiye

Yönetim istifa konusu çok tartışılır fakat biz bir tane gerçekten kaliteli bir yabancı forvet alsaydık Baros yokken bile feneri yenmiştik.Son dakikadaki Pino pozisyonunda bile işi bilen forvet sürer topu ya penaltı olur ya gol olur.

Taraftar istifa. Taraftar istifa edip yerine yeni bir taraftar profili çıkmadıkça yönetimlerin istifa etmesi bir çözüm getirmez. Hepsi birbirinin benzerleri arada biraz farkları olsada..

Yönetim istifa konusu çok tartışılır fakat biz bir tane gerçekten kaliteli bir yabancı forvet alsaydık Baros yokken bile feneri yenmiştik.Son dakikadaki Pino pozisyonunda bile işi bilen forvet sürer topu ya penaltı olur ya gol olur.

Abi Rijkaard in dedigi Takim Kalitesiz anlam budur, yani sakat oyunculara esit adam cikartamadik.

4 Tane Hayati macimiz vardi, onlar degisik olsaydi, biliyorum, bugün cok güzel günler olacakti üstüne de Forvet alacaktik yari yilda...

1: Fenerbahce - Galatasaray (Baros sakatlanmasa o mac)

2: Harry Kewell o yükü tasidi, ama oda sakatlandi

3: Yari yilda adam gibi Forvet alsaydik, Uefa macinda da oynama sartiyla

4: Galasaray - Atletico Madrid (Hakem Penaltiyi verseydi ve Forvetimiz olsaydi)

5: Galatasaray - Fenerbahce (abtal gibi gol yemeseydik, üstüne Forvet olsaydi...)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt