GSCimbom Buluşma | Altay - Galatasaray |Yapıldı Gelen Arkadaşlarımıza TEŞEKKÜR EDERİZ - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Buluşma | Altay - Galatasaray |Yapıldı Gelen Arkadaşlarımıza TEŞEKKÜR EDERİZ

Cevap: GSCimbom Buluşma | Altay - Galatasaray |Yapıldı Gelen Arkadaşlarımıza TEŞEKKÜR

my.php
[/URL][/IMG]

Barış sen hangisisin?

neden açıktan almadınızki bileti

Cevap: GSCimbom Buluşma | Altay - Galatasaray | 8 Ocak Perşembe | 14:30 | GStore Önü

Soldan sağa tanıtın bakalım; kimmiş bu yakışıklı arkadaşlarımız?

en soldakinin adını unttum Aydın abinin arkadaşıydı:confused:

soldan ikinci Aydın abi:)

Soldan üçüncü yine Aydın abnin arkadaşıydı adını unuttum:confused:

soldan dördüncü BEN:cool:

en sağdakide emre abi;)

Cevap: GSCimbom Buluşma | Altay - Galatasaray |Yapıldı Gelen Arkadaşlarımıza TEŞEKKÜR

off boğazım felaket oldu yaa:eek:sesim adnan polatın ki gibi oldu:D valla abi 2 golde zaten sesimin en yüksek doruklarına ulaştığıma inanıyorum anlatılmaz görmeniz lazımdı harika bir atmosferdi.85. dakikaya kadar öldük öldük dirildik ama en başta çocuklara söylemiştim'son gülen iyi güler' diye sonuda öyle oldu.Nice organizasyonlara inşAllah.:)

abi vallaha gribal enfeksiyon geçirir gibiyim boğazlarım çok acıyor

yanlız Murat abinin ikinci goldeki sevinci manyaktı herkez gol diyo Murat abi havaya doğru bakarak orglar bibi ses çıkarıyor

abi vallaha gribal enfeksiyon geçirir gibiyim boğazlarım çok acıyor

yanlız Murat abinin ikinci goldeki sevinci manyaktı herkez gol diyo Murat abi havaya doğru bakarak orglar bibi ses çıkarıyor

ewet:D:D:p millet gol diye sevinirken ben o sırada ne yaptığımı hatırlamıyorum caner dışarıda anlattı:psadece yeeeeeeeeeaaaaahhhhhhhhhh yeeeeeeaaaaaaaahhhh diye bağırıp caneri sarstığımı hatırlıyorum:D:p

Üst Alt