GSCimbom Buluşma | Altay - Galatasaray |Yapıldı Gelen Arkadaşlarımıza TEŞEKKÜR EDERİZ - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Buluşma | Altay - Galatasaray |Yapıldı Gelen Arkadaşlarımıza TEŞEKKÜR EDERİZ

Cevap: GSCimbom Buluşma | Altay - Galatasaray |Yapıldı Gelen Arkadaşlarımıza TEŞEKKÜR

Evet yapılan ataklar kaçırılan goller maçın heyecanını arttırdı.

Cevap: GSCimbom Buluşma | Altay - Galatasaray |Yapıldı Gelen Arkadaşlarımıza TEŞEKKÜR

Güzel fırsat oldu İzmir 'e.

İnşallah 1. lig 'e bir temsilcisi yükselir de, bu ayrılık ayrılık biter...

valla abi Allahın hakkı üçtür 2 kere son maçta elendiler bu sefer af yok vurun kırın çıkın artık süper lige birde saçma bir düşünce vardı 'biz izmirliyiz ya siz' diye bir pankart yahu ben gönül verdiğim takım yerine şehirimin takımının taraftarlarının arasında olmadığım zaman neden suçlu olayım ki yahu düşünsenize Galatasaray golü atacak ben orda oturacağım benim mantığıma uymadı açıkçası

İkinci lig takımını tutsam ne yazar tutmasam ne yazar yahu

ben ızmırde oturuyorum ama ızmırlı degılım bu sebeple altay taraftarı olmamı hıckımse bekleyemez ben GALATASARAY lıyım ama emınımkı o gun staddakı cogu altaylı seyırcıden daha cok altay macına gıtmıs altay a destek olmusumdur ama

soz konusu Galatasaray sa gerısı teferruattır...........

mantık yanlış arkadaşlar ben mardinliyim şimdi galatasaray mardin maçı olsa galatasaray tribunüne girsem ayıpmı etmiş olurum çok saçma bence

Tamam ya fazla uzatma Murat abi çok konuşuyorsun:)

Ben Galatasaraylıyım kardeşim ikinci lig takımı tutmam

Tamam ya fazla uzatma Murat abi çok konuşuyorsun:)

Ben Galatasaraylıyım kardeşim ikinci lig takımı tutmam

ne demek galatasaraylıyım 2.lig takımı tutmam filan , laflarına dikkat et kimseyi küçümseyerek konuşma.. amatöre de düşse sonuna kadar karşıyakalıyım bundan da gurur duyuyorum..

ne demek galatasaraylıyım 2.lig takımı tutmam filan , laflarına dikkat et kimseyi küçümseyerek konuşma.. amatöre de düşse sonuna kadar karşıyakalıyım bundan da gurur duyuyorum..

mert yanlış anladın o ben kendi takımımı desteklerim başka takımın tribününe giripte kendi takımım alehine tezahürat yapamam demek istiyor

Renkdaş(hemde iki taraftanda bende KSK'liyim) yanlış anlaşılma olmasın aman.

napıyonuz iyisiniz inşallah uzun süredir giremiyorum bilgisayar bozuldu:D

ne demek galatasaraylıyım 2.lig takımı tutmam filan , laflarına dikkat et kimseyi küçümseyerek konuşma.. Amatöre de düşse sonuna kadar karşıyakalıyım bundan da gurur duyuyorum..

mert yanlış anladın o ben kendi takımımı desteklerim başka takımın tribününe giripte kendi takımım alehine tezahürat yapamam demek istiyor

renkdaş(hemde iki taraftanda bende ksk'liyim) yanlış anlaşılma olmasın aman.

sende biraz susmayı dene istersen;)

benİm arkamdan neler Çevİrdİnİz sİz :007::007::007:

Üst Alt