GSCimbom Buluşma | Altay - Galatasaray |Yapıldı Gelen Arkadaşlarımıza TEŞEKKÜR EDERİZ - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Buluşma | Altay - Galatasaray |Yapıldı Gelen Arkadaşlarımıza TEŞEKKÜR EDERİZ

Cevap: GSCimbom Buluşma | Altay - Galatasaray | 8 Ocak Perşembe | 14:30 | GStore Önü

Ben maça gittim ama forumdakilerle değil.Kendi arkaşlarımla.Açıkta izledim maçı yalnız trübünü yönetenleri beğenmedim kalitesiz adamlardı ve pek başarılıda değillerdi.

Cevap: GSCimbom Buluşma | Altay - Galatasaray | 8 Ocak Perşembe | 14:30 | GStore Önü

Biz 10 kişi birlikte izledik maçı. Fotoğraflar Emre Göksüner'de.Sanırım yükleyecektir.

Emre abi hala uyuyor heralde:)

dün o kadar çok bağırmışım ki esneyince boğazlarım acıyor

Resimler tamamdır o kadar çok ki rapid'e upload ediyorum şuan. Ayrıca içinde bir de vidyo var birazcık küfürlü ama idare edin espri güzel. ;) Upload etsin örnek resimlerle birlikte buraya ekleyecem.

Bu kadar geç yüklememin sebebi dün acayip yorgundum eve gelir gelmez yattım. Bu sabahta işim vardı eve yeni geldim.

Arkadaşlar ben maça geldim ama sizleri bulamadım açıktaydım tam orta saha çizgisi hizasında sağ tarafta yanımda 3 arkadaşım daha vardı.

Dopdolu güzel bir buluşmaydı. GStore'a gittik ancak yapılan imza töreninin resmen işkenceye dönüşmesi organizasyonun kötülüğü sebebi ile bekleyişlerimiz boşa çıkınca direk stada geçtik. Biletlerimizi aldıktan sonra gidip karnımızı doyurduk. Ardından tribündeki yerimizi aldık.

Gelen tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler.

Daha bir sürü çok güzel resimler var. Ayrıca vereceğim linkteki dosya içinde birde Altay ile uğraştığımız bir video var.

İşte o link: RapidShare: Easy Filehosting

Dün güzel bir gündü.Maçın stresi de hayli iyi idi.Altaylılar 1-0'ın hatırına sonuna kadar bağırdılar ama son anda yıkıldılar.Karşı tirübünün maç sonu suskunluğu görülmeye değerdi.Maçtan sonra çıkışta taraftarlarımız takım otobüsünün etrafını sarmıştı.Baros saf safa:D etrafa bakıyordu :"bu adamlar napıyor" der gibi.Hayli şaşkındı...

2.golü attıktan sonraki tezahürahtaları söylersem kötü olur benim açımdan söylemiyorum.Çıkış rezaletti.Ama böyle bir maç seyredilmeye değerdi...

Resimlerde kim kimdir soyleyin hele

Cevap: GSCimbom Buluşma | Altay - Galatasaray |Yapıldı Gelen Arkadaşlarımıza TEŞEKKÜR

my.php

buda biz kapalıda

Üst Alt