GSCimbom İzmir Buluşması Emre,Caner ve Murat Arkadaşlarımıza Sonsuz Teşekkür Ederiz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom İzmir Buluşması Emre,Caner ve Murat Arkadaşlarımıza Sonsuz Teşekkür Ederiz

Cevap: GSCimbom İzmir Buluşması | 27 Aralık Cumartesi | İZMİR'LİLER NERDESİNİZ???

İşte bu belki 3 kişi ama ilerleyen günlerde bu sayı dahada artıcak.2009' da İzmir'e de gelicem:)

Ama önce Ankara sonra İzmir ve Bursa organizasyonları yapmak adına bu 3 ilde çalışmalarım olucak:)

2009 ama tam net tarihler belli değil:)Mutlaka gelicem orası kesin:)

İşte caner gördün mü sayımız 1 daha arttı ve belkide bu sayede çok arttı aslında. Bizde mutlaka gelmeni bekliyoruz ve harika bir haber bu.

Cevap: GSCimbom İzmir Buluşması | 27 Aralık Cumartesi | İZMİR'LİLER NERDESİNİZ???

Öncelikle Ankara'yı almamın sebebi üyelerin aktiveliğine bakıldığında.Halı saha maçı organizasyonu istemeleri herşeyden önce müthiş bi olay.Ama Ankara için şuanda halı saha maçından çok buluşma organizasyonuna ihtiyacı var aralarında bunu başarabildikden sonra neden olmasın.Benim ordaki gözlemlerim ve alacağım notlardan sonra orası için organizasyonları arttırıp daha aktive hale getirmek.

İzmir için ise;

Özellikle Emre arkadaşımız ve Caner'in inanılmaz istekli oluşları ve organizasyonu 2 kişide olsa yapmalarını hala unatamıyorum.Müthiş bi olaydı.Onların yanında olduğumu ve bu yanında kavramını gerçekten beraber olmak adına gerçekleştirip.Üyelerimizin İzmir'de daha aktive olmalarını sağlama adına çok gerekli olarak görüyorum.Ve inşallah o zamana kadar daha aktive bi İzmir görücez:)

Bursa;

Abdullah Abi'nin önderliğinde bi buluşmada Bursa'ya yakışır.Verilmiş bi sözüm zaten var Abi'ye hem bu sözümü tutmak,hemde Bursa'da bi organizasyon yapılması herkesi mutlu edicekdir:)

2009 Organizasyon adına güzel bi yıl olucak inşallah:)

İstanbul için zaten bişey söylemeye gerek yok hergün üstüne koyarak.Organizasyonlar büyüyecek inşallah.Hem bu ilde olmamız hemde arkadaşlarımızın çoğu burda ikamet etmesi bu işi kolaylaştırıyor:)

Bu düşüncelerimi bu konuda paylaşmamın nedeni belki İzmir'li üyelerimiz bu olayın ciddiyetini anlar ve en azından şuanda olan organizasyon içerisinde yer alır diye bi açıklama gereği duydum.

Tekrar ediyorum İZMİR'Lİ LER NERDESİNİZ!!!

Murat saat 14.30' da işten çıkıyorum diyordu. Sadece üçümüz olduğuna göre saati Murat'ında gelebileceği bir saate çekelim bence. Murat saat 15.30' da GSstore önünde olabilir misin? Ya da saat en erken kaçta store önünde olabilirsin?

Emre abi istersen sen özelden yolla Murat'a saati görürse hemen cevap verir;)

Ayrıca bana her saat uyar

Evet İzmir'li arkadaşlar kayıtlarınızı yaptırdınız belki ama organizasyon içerisinde de yer alın:)

Murat saat 14.30' da işten çıkıyorum diyordu. Sadece üçümüz olduğuna göre saati Murat'ında gelebileceği bir saate çekelim bence. Murat saat 15.30' da GSstore önünde olabilir misin? Ya da saat en erken kaçta store önünde olabilirsin?

kusura bakmayında GS storenin nerede olduğunu bilmiyorum:confused:istersen seni yarın ararım emre abi

İzmir'den ses çıksın istiyoruz !

Hani siz diyorsunuz ya 35½ (otuzbeşten fazlası) :D.

Cevap: GSCimbom İzmir Buluşması | 27 Aralık Cumartesi | 15:00 | Alsancak GS Store Önü

Emre abi ben sabahtan dershaneye gidecem sen bana tam saati mesaj atarsan iyi olur.

Cevap: GSCimbom İzmir Buluşması | 27 Aralık Cumartesi | 15:00 | Alsancak GS Store Önü

Bütün gündür dışardayım eve yeni geldim. Şimdi buluşma saati 16.30 mu oldu?

Tamam o zaman

Buluşma saati 16:30 olarak değiştirilmiştir.

bilmiyorum Murata o saat uygun olacaksa 16:30 olsun ama bu olayı hemen karara bağlamamız lazım

ben en geç bu saatte olurum dedim daha erkende gelebilirim ama kesin 16:30 da ordayım caner böyle olsun madem sizin için uygunsa tamamdır görüşürüz ben zaten telefonda emre abiyle görüşürüm 12:00 gibi

Gelmeyi çok isterdim ama işteyim.Eğer Altay maçına bir program varsa kesin ordayım.

Üst Alt