GSCimbom İzmir Buluşması Emre,Caner ve Murat Arkadaşlarımıza Sonsuz Teşekkür Ederiz - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom İzmir Buluşması Emre,Caner ve Murat Arkadaşlarımıza Sonsuz Teşekkür Ederiz

Cevap: GSCimbom İzmir Buluşması Emre,Caner ve Murat Arkadaşlarımıza Sonsuz Teşekkür

Haydi Emre Haydi Emre Haydiiiiiiiii,Tam zamanı tam zamanı şimdiiiii:):):):)

Hadi Emre ya merak ettim çok fazla:)

Cevap: GSCimbom İzmir Buluşması Emre,Caner ve Murat Arkadaşlarımıza Sonsuz Teşekkür

Haydi Emre Haydi Emre Haydiiiiiiiii,Tam zamanı tam zamanı şimdiiiii:):):):)

Hadi Emre ya merak ettim çok fazla:)

Mustafa abi sana komik bir şey anlatacam;şimdi biz Emre abiyle buluştuk vapurla karşıya geçtik storenin önüne geldik neyse baktık Murat abi orada tanıştık falan Emre abi dediki fotoğraf çekinelim bir tane kendimiz çekmeyi denedik Emre abi sadece kendisini çekti:D dedik oradan geçen birine söyleyelim bekledik gelen geçene bakacaz o arada 2 tane adam geldi Emre abi fotoğraf çekermisiniz dedi adam turist çıktı :Dneyse çekti adam fotoyu İngilizce olarak teşekkür ettik gitti:D

Heh iyi o zaman anlaşabildiğinize sevindim.Sevgili turistlerle:)

Sizin yanınızda olmayı o kadar çok isterdim ki anlatamam.Fotoğraf konusunda önemli değil.Sizin paylaştıklarınızı burda hissetmek bile çok güzel.Allah razı olsun sizlerden.Ayrı ayrı hepinize çok ama çok teşekkür ederim:)

Sizin yanınızda olmayı o kadar çok isterdim ki anlatamam.Fotoğraf konusunda önemli değil.Sizin paylaştıklarınızı burda hissetmek bile çok güzel.Allah razı olsun sizlerden.Ayrı ayrı hepinize çok ama çok teşekkür ederim:)

devamı gelecek Mustafa abi her geçen gün katılım biraz daha artıyor:D

Evet bak geçenkinde 2 kişiydi,şimdi 3:)

İnşallah çok daha başarılı organizasyonlar görücez sizlerden:):):):)

aslında isterdim 3 kişi değilde 13 kişi olsaydık ama pek ilgi göremedik olsun emre abi ve caner zaten birbirlerini daha önce tanıyorlardı farklı bir ben vardım değişiklik oldu hem yeni insanlarla tanışmak güzel daha fazla kişilerle tanışmak daha güzel olurdu tabii:rolleyes:

aslında isterdim 3 kişi değilde 13 kişi olsaydık ama pek ilgi göremedik olsun emre abi ve caner zaten birbirlerini daha önce tanıyorlardı farklı bir ben vardım değişiklik oldu hem yeni insanlarla tanışmak güzel daha fazla kişilerle tanışmak daha güzel olurdu tabii:rolleyes:

sayımız birer birer artıyor büyük gelişme:D

Keşke orda olsaydım inşallah bir sonraki buluşmaya...

Buluşmaya dair fotoğraf isterük :D

Üst Alt