GSCimbom Linux Kullanıcıları


Merak ettim de GSCimbom'da hiç linux kullanıcısı var mı? Eğer var ve yeterli sayıya ulaşırsak Linux İşletim Sistemleri üzerine hem tanıtıdıcı hem de üyelerimizi teşvik edici bir başlık açacağım.Bakalım kimler Linux kullanıyormuş? :)
 
Cevap: GSCimbom Linux KullanıcılarıMerak ettim de GSCimbom'da hiç linux kullanıcısı var mı? Eğer var ve yeterli sayıya ulaşırsak Linux İşletim Sistemleri üzerine hem tanıtıdıcı hem de üyelerimizi teşvik edici bir başlık açacağım.Bakalım kimler Linux kullanıyormuş? :)evde degil ama üniversite'de bir proje hazirliyorum, orada Linux kullaniyorum.
 
Cevap: GSCimbom Linux KullanıcılarıBende kullanmak istiyorum ama, çift sistem kurarsam olur ancak. Yani Win7 ve Linux tabanlı bir sistem. Eğer Linux tabanlı sistemler buna izin veriyorsa, Pardus vb... bir sistem kullanmaya sıcak bakıyorum.
 
Cevap: GSCimbom Linux KullanıcılarıBurdayım :)Ayrıca resmi dernek mevcut herkesi bekleriz üyeliğe : [(Organizasyonlar- paylaşımlar ve seminerler için iyi bir ortam mevcut) bende 1 yıldır üyeyim.Red Hat - Solaris - Linux(Ubuntu) kullandıklarım. Red Hat ve Solaris Veri Tabanı - Applicationlar için Ubuntu'yu ise normal işlemler(multi medya ve günlük) de kullanıyorum.
 
Cevap: GSCimbom Linux KullanıcılarıProjeler ve istekler nedeniyle Windows ortamında çalışmam gerekiyor ama kişisel bilgisayarıma OpenSuse'yi kuracağım bir gün.
 
Cevap: GSCimbom Linux KullanıcılarıMasaüstü bilgisayarda pardus, dizüstü bilgisayarda mandriva kullanıyorum. Bir ara ubuntu kullandım ama gnome bana göre değil, kde'yi seviyorum.
 
Cevap: GSCimbom Linux KullanıcılarıArkadaşlar, pardus openoffice (kelime işlemci, başşlangıç merkezi, çizim, hesap tablosu) açılmıyor. Her açmayı denediğimde Belge Kurtarma adında bi ekran geliyor, Kurtarmayı Başlat sekmesine tıklandığında belge kurtarıldı desede yine de açılmıyor. Bu sorun galiba bir elektrik kesintisiyle oluştu. Nasıl düzeltecez bunu?Alınan hatanın ekran görüntüsü ise şu:2vdqzqv.jpg
 
Cevap: GSCimbom Linux KullanıcılarıBunlar nasıl terimler be.:D Windows'ta bir 7'yi, bir vista'yı bir de xp'yi konuşuyorsunuz, kebap.:D
 
Cevap: GSCimbom Linux KullanıcılarıArkadaşlar, pardus openoffice (kelime işlemci, başşlangıç merkezi, çizim, hesap tablosu) açılmıyor. Her açmayı denediğimde Belge Kurtarma adında bi ekran geliyor, Kurtarmayı Başlat sekmesine tıklandığında belge kurtarıldı desede yine de açılmıyor. Bu sorun galiba bir elektrik kesintisiyle oluştu. Nasıl düzeltecez bunu?Alınan hatanın ekran görüntüsü ise şu:2vdqzqv.jpgİptal dediğinde belge açılmıyor mu?
 
Cevap: GSCimbom Linux KullanıcılarıWindows 7 ile birlikte, ikinci bir sistem kullanacağım. Linux tabanlı hangi, sistemi tavsiye edersiniz?
 
Üst Alt