gscimbom sigarayı bırakma kulübü - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

gscimbom sigarayı bırakma kulübü

Cevap: GSCimbom Sigara'yı Bırakma Kulübü...

Sigara içerseniz sahada Hakan Balta gibi koşarsınız.

balta2.jpg

i.php

Nasıl bırakıyosunuz şunu acıklayın sırrını denıyorum denıyorum olmuyo yenıyor benı..

Babam sigara yüzünden bypass oldu şuan Allah'a şükür sağlığı iyi , 2 senedir ağzına sürmüyor keşke daha önce bıraksaydım der hep.

Abi senin için bir bırakma sebebi daha sunum etkili olsun :)

Büyük geçmiş olsun, Allah uzun ömür versin.

Vallahi öyle kardeşim, önemli olan iş o seviyelere gelmeden bırakabilmek, hoş baban gibi sıkıntı yaşayıp ona rağmen bırakamayanlarda var ama olsun. :D

Nasıl bırakıyosunuz şunu acıklayın sırrını denıyorum denıyorum olmuyo yenıyor benı..

Champix diye bir ilaç var onu dene işine yarar, ama sigaranın yerine yeni birşey koyman lazım. Mesela spor, ama öyle dallamasına spor diil, zihnini tamamen meşgul edicek bir hayat tarzı değişikliği lazım çünkü sigara hayatının herşeyinin içine sinen birşey onu zihnen söküp atman lazım, ilaç nikotin kısmını yapıyor sadece, mesela beslenmesiyle günlük antremanı vs hayatına yeni bir aktivite sok, git boksa başla mesela, zaten ilk antremanda ciğerlerin dışarı çıkacaktır tamamlayamayamazsın muhtemelen, 1-1.5 ay daha zorlanırsın böyle antremanlarda ağırdır çünkü kondisyon gerektirir, düzenli beslenme gerektirir, o zaman anlarsın zaten. Olmadı tenis menis seni hareketli tutacak kondisyon yapman gerekecek birşeyler yap.

Senin ciğerlerin şu anda şu şekilde (siyah olan)

Smokers vs Normal Lungs - YouTube

nefesin üstün başın da pis kokuyor sen içtiğin için farkında diilsin, 2-3 hafta içme sonra içen birinin yanında anlayacaksın o kokunun ne olduğunu. Buna bi de para veriyorsun.

Kısa parliamentin tadı degisik gelmeye basladi winston slender gri aldım 0.4 nikotinli bakalım nasıl

Son düzenleme:
babam 30 yıllık içiciydi
üni okuyorum telefonda duygusal konuştum biraz fırçaladım bırak diye
6 7 aydır içmiyor peder bıraktıysa herkes bırakabilir asıl mesele kafada bitirmek .

Başladığımda orta 2'ye mi ne gidiyordum, hey gidi hey 10 ay olmuş bırakalı... Marlboro, parliement vs hepsi hikaye. İçtiğim son aylarda hakiki bitlis tütünü içiyordum, fabrikasyon sigalaralar beş para etmez.

Üst Alt