GSCimbom ve Karanlık Çağı Efendileri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom ve Karanlık Çağı Efendileri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: GSCimbom ve Karanlık Çağı Efendileri

Hay ağzına sağlık Tamer. Ağzımdan aldın lafı. Açık yüreklilikle bırakmışız konuyu burada. Daha ne istiyorlar anlamıyorum. Düşüncelerinizi özgürce belirtin. Değerlendirmemizi talep ederseniz de değerlendiririz.

Arkamdan söylediğiniz laflara elbet cevap vereceğim.Bunun dışında forumda aktif olamayacağım ve tartışma bitincede tamamen çıkacağım zaten.

Meriç düzgün konuşsaydı bende düzgün konuşurdum.Ama herkese anladığı dilden konuşmak gerekir.

Meriçle barış özbek konusunda tartışmıştım kendisi barış özbekin futbolunu bırakıp 'alamancı kro ' muhabbetine girdi bende buna sinirlendim ve tartıştık.Ertesi gün 1 hafta önce yobo konusunda hayvan gibi güçlü ifadesini kullanmıştım neymiş ırkçılıkmış süresiz banladım meriç babacan tarafından bu tesadüf mü?Ben aynı ifadeyi lluganoyada kullandım.

:) Hayvan gibi güçlü mü dedin ? Hayvan gibi mi dedin ?

Sakin olmaya çalışıyorum. Barış Özbek konusunda -alfabetik sırayla- , Ahmet Özgün Güven , Mete Alparslan , Özgür vardı soyadını hatırlamıyorum , Uğur Doğan . Bu kadar insanla ters düştüm. Hatta ileri derecelerde tartıştık. Hangisine ceza vermişim ?

Bak sana söylüyorum. Ben PC değiştirdim eski pc'de kaldı konuşma geçmişi. Bana olan ilk kelimeni PrintScreen ile al. Buraya koy , sana karşı tek bi saygısız kelimem-cümlem var mı görelim. İlk cümlen sen kendini ne zannediyosun oldu. Benimse sakin ol'dur. Bu oyunlarla olmaz. Sana yakışmaz.

Çıkma forumdan niye çıkıyorsun ? Kimsenin sana bişey yaptığı yok. Seven arkadaşlarında var.. Ben senin kalmanı isterim. Ancak GsCimbom'da bu iddaa ettiğin şeyler Oğuz Serdar döneminde oluyordu. Artık yok yani ;).

Karanlık Çağ efendileri falan.. Ney Age of mu oynuyoruz ..:p

:) Hayvan gibi güçlü mü dedin ? Hayvan gibi mi dedin ?

Sakin olmaya çalışıyorum. Barış Özbek konusunda -alfabetik sırayla- , Ahmet Özgün Güven , Mete Alparslan , Özgür vardı soyadını hatırlamıyorum , Uğur Doğan . Bu kadar insanla ters düştüm. Hatta ileri derecelerde tartıştık. Hangisine ceza vermişim ?

Bak sana söylüyorum. Ben PC değiştirdim eski pc'de kaldı konuşma geçmişi. Bana olan ilk kelimeni PrintScreen ile al. Buraya koy , sana karşı tek bi saygısız kelimem-cümlem var mı görelim. İlk cümlen sen kendini ne zannediyosun oldu. Benimse sakin ol'dur. Bu oyunlarla olmaz. Sana yakışmaz.

Çıkma forumdan niye çıkıyorsun ? Kimsenin sana bişey yaptığı yok. Seven arkadaşlarında var.. Ben senin kalmanı isterim. Ancak GsCimbom'da bu iddaa ettiğin şeyler Oğuz Serdar döneminde oluyordu. Artık yok yani ;).

Karanlık Çağ efendileri falan.. Ney Age of mu oynuyoruz ..:p

Meriçle barış özbek konusunda tartışmıştım kendisi barış özbekin futbolunu bırakıp 'alamancı kro ' muhabbetine girdi bende buna sinirlendim ve tartıştık.Ertesi gün 1 hafta önce yobo konusunda hayvan gibi güçlü ifadesini kullanmıştım neymiş ırkçılıkmış süresiz banladım meriç babacan tarafından bu tesadüf mü?Ben aynı ifadeyi lluganoyada kullandım.

Arkadaşın dedikleri doğruysa bence haksızlık olmuş ki böyle konularda herkes aynı ifadeleri kullanıyor herkesin ceza alması lazımdı o zaman bence bu forumda kimsenin siyahi insanlarla alıp veremediği yoktur

Savunmaya geçmek yerine olayı anlamaya çalışsanız bir problemimiz kalmayacak. Ceza almış bir üye olarak Onur'un ne yazdığı çok önemli değil. Belki sinirle, hatta kin ve art niyetle yazdı o yazıyı. Beni Onur'un ne yaptığı ilgilendirmez. Yöneticinin tavrı ilgilendirir. Kamuya malolmuştur çünkü:) Ben Onur'u yargılasam ne olur yargılamasam ne olur, söyler misin bunu Murat?

Gerek yok bunlara.. Ortamı sakinleştirmeniz gerekirken daha da kızıştırıyorsunuz.

Sorun nedir arkadaşlar herkes şikayet ediyor ama hiç bir taraf dinlemiyor birbirini laf sokma yarısına girmişsiniz.

Her yerien bi kuralı vardır.Ve bu kurala uymassan ceza yersin.Bence bi gidip kuralları oku.Gs'nin küçük yazılamayacağı yazıyor kurallarda.Neyse zaten cezayı yemişsin saldırcak yer arıyosun.Şimdi bende zavallı olurum demi.

Savunmaya geçmek yerine olayı anlamaya çalışsanız bir problemimiz kalmayacak. Ceza almış bir üye olarak Onur'un ne yazdığı çok önemli değil. Belki sinirle, hatta kin ve art niyetle yazdı o yazıyı. Beni Onur'un ne yaptığı ilgilendirmez. Yöneticinin tavrı ilgilendirir. Kamuya malolmuştur çünkü:) Ben Onur'u yargılasam ne olur yargılamasam ne olur, söyler misin bunu Murat?

Yargıla bizi o zaman Ahmet.

Benim yazdığımdan bu anlam mı çıktı?

Diyorum ki iyi ve ılımlı yaklaştığımızda çıkıp demiyorsunuz üyelere "yönetici sana nasıl yaklaşıyor, sen nasıl davranıyorsun" diye. Ama tam tersi durumda "yöneticinin tavrına bakın" diye laf ediliyor.

Hakkımızı verin ki önce hak verelim.

Hep mi kötüyüz bir bakın. Şu İBB maçından sonrasını hatırlayın. Neleri es geçtik. Üyelere ceza vermek için yer aramıyoruz. Emir kalkıp bana neler dedi bir tartışma sonrası. Adımı yazıp konu açtı dostum. Bütün forum ahaline bir yöneticiyi kötüledi.

Sen bir şirkette çalışıyorsun. Müdür odanın olduğu katta senin katında çalışan biri her yere senin hakkında olumsuz şeyler yazıp, seni yerden yere vururcasına bir yazı hazırlıyor kağıda ve her yere asıyor katında.

O çalışana ne yaparsın? Sorunu mu çözersin yoksa o çalışana yol mu verirsin?

Ne hakla yapabilir bunu?:)

Bu üye burada ceza alsaydı eğer derdim ki haklılar kişisel meseleler karışıyor foruma. Ama öyle birşey olmadığına dair tonla örnek veririm.

Bu üyenin şikayetinde hala hak verdiğim yerler var fakat destek çıkma fikrimden vazgeçtiğimi de belirtmek isterim.

Saygılar...

Benim anlamadığım eleştirirken illa birbirinize neden hareket ediyorsunuz ya da küfüre basvuruyorsunuz ?

Onur ikile.Her yerien bi kuralı vardır.Ve bu kurala uymassan ceza yersin.Bence bi gidip kuralları oku.Gs'nin küçük yazılamayacağı yazıyor kurallarda.Neyse zaten cezayı yemişsin saldırcak yer arıyosun.Şimdi bende zavallı olurum demi.

Al işte ifadeye bak. Gelde bu adamı uyarma. Böyle bir ifade kullanma hakkın yok Özgün. Editliyorum.

Daha düzgün şeyler yazarak tartış.

2 kişi kilitleyelim demiş. Daha sonra açalım kararı çıktı aramızda.

Demekki zamanında senin tabirine göre "çok koymuşuz" ki bu kadar şikayet ediyorsun.

Rahat ol sizin bize olan tavrınız koymaz sadece güldürür.Sizin yönetim anlayışınız ve kurallarınız sadece bizi fazla geriyor hepsi bu

Rahat ol sizin bize olan tavrınız koymaz sadece güldürür.Sizin yönetim anlayışınız ve kurallarınız sadece bizi fazla geriyor hepsi bu

Sen ne istiyorsun peki bunu paylaştın mı yönetimle? sıkıntılar neler ?

Mesala ben müneccim değilim Acaba Can Tansü neden şikayet ediyor bu forumda diye bilmiyorum.Hangi kurallar ve anlayış geriyor?

Onur ve Emirin yazdıklarını tamamına katılıyorum helal olsun.Size de eleştirilmek bu kadar koymasın demekki biryerlerde yanlış yapıyorsunuz da bu kadar şikayet geliyor.

Bak daha konu hakkındaki ilk cümlende '' koymasın '' diyorsun.Bize koyan bir şey yok..

Yargıla bizi o zaman Ahmet.

Benim yazdığımdan bu anlam mı çıktı?

Diyorum ki iyi ve ılımlı yaklaştığımızda çıkıp demiyorsunuz üyelere "yönetici sana nasıl yaklaşıyor, sen nasıl davranıyorsun" diye. Ama tam tersi durumda "yöneticinin tavrına bakın" diye laf ediliyor.

Hakkımızı verin ki önce hak verelim.

Hep mi kötüyüz bir bakın. Şu İBB maçından sonrasını hatırlayın. Neleri es geçtik. Üyelere ceza vermek için yer aramıyoruz. Emir kalkıp bana neler dedi bir tartışma sonrası. Adımı yazıp konu açtı dostum. Bütün forum ahaline bir yöneticiyi kötüledi.

Sen bir şirkette çalışıyorsun. Müdür odanın olduğu katta senin katında çalışan biri her yere senin hakkında olumsuz şeyler yazıp, seni yerden yere vururcasına bir yazı hazırlıyor kağıda ve her yere asıyor katında.

O çalışana ne yaparsın? Sorunu mu çözersin yoksa o çalışana yol mu verirsin?

Ne hakla yapabilir bunu?:)

Bu üye burada ceza alsaydı eğer derdim ki haklılar kişisel meseleler karışıyor foruma. Ama öyle birşey olmadığına dair tonla örnek veririm.

Bu üyenin şikayetinde hala hak verdiğim yerler var fakat destek çıkma fikrimden vazgeçtiğimi de belirtmek isterim.

Saygılar...

Çünkü o bahsettiğin olması gereken şey. Kimse çocuğuna "Sen ukala değilsin aferin" diye ödül vermez. Olması gereken tavırları neden öveyim? Çok istiyorsanız öveyim. Seni beğenirim genelde. Tamer İpekgül'ü de. Ama siz hiç yanlış yapmıyorsunuz manasına gelmez bu. Neyse bir yere varmıyor.

Admin veya Mod' lar; Forumda polis gibi dolaşıyorsunuz ve en ufak bir şeyde hemen sert bir çıkışla insanları bastırmaya çalışıyorsunuz ya da dışardan öyle algılanıyor. Bu tavrınızı hiç mi hiç doğru bulmuyorum. Bunu, tamamen dışardan bakan bir göz olarak söylüyorum.

Eminim ki sizin bulunduğunuz yerde de bir aydınlanma havası vardır .. Bizim kaç asırdır çektiğimiz en büyük sorun eleştirmeye kapalı olmamız değilmi? Eleştirmeyen, sorgulamayan bir toplum, toplum değildir..Bakın diğer toplumlar uzaya gidiyorlar helende eleştiriyorlar...Bizde ise eleştirmek olgusu hem kültürel hemde dini tabulardan dolayı kısıtlanmıştır -Ki sizlerde bunlara ayak uyduruyorsunuz.

Benim beklentim, sizlerin "Arkadaşlar bizlerde bazen abartıp hata yapabiliriyoruz" deyip daha esnek davranmanızdır.

Kral'ın çıplak olmasını bir tarafa bırakın terzi de çıplak. Çıplaksın deyince de zıvanadan çıkıyor(!)

Neyse...

En beklemediğiniz bir anda, hiç ummadığınız bir kişi sizi eleştirirse sakın bozulmayın. Çünkü hata yapmışsınızdır. Daha önceleri olduğu gibi.

Not: Ayrıca herkes ayrı telden çalıyor.

Çünkü o bahsettiğin olması gereken şey. Kimse çocuğuna "Sen ukala değilsin aferin" diye ödül vermez. Olması gereken tavırları neden öveyim? Çok istiyorsanız öveyim. Seni beğenirim genelde. Tamer İpekgül'ü de. Ama siz hiç yanlış yapmıyorsunuz manasına gelmez bu. Neyse bir yere varmıyor.

Beni öv demedim.:) Her insan yanlış yapar ayrıca. Ha başka bir konuya da değinmek gerekirse biz sadece hakedene olması gerekenin dışında bir tavırla yaklaşıyoruz. Yani hakedene derken nabza göre şerbet mevzusunu düşünün.:)

Yoksa üye kazanmak ilk hedefimiz. Uzaklaştırmak değil.;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt