GSCimbom ve Karanlık Çağı Efendileri - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom ve Karanlık Çağı Efendileri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: GSCimbom ve Karanlık Çağı Efendileri

Meriç Babacan iyidir yahu, hakkını yemeyelim şimdi. Ama bizim bahsettiğimiz genel bir tavır. Biraz keyfe keder alınıyor kararlar. Bu bir izlenim. Çok kişi paylaşıyor bunu gördüğünüz gibi.

Öncelikle kararların keyfe keder olmadığını belirteyim.Foruma yönetici seçtiğmiz arkadaşların hepsi adminler, süper moderatörler veya moderatör arkadaşlarımız yöneticiliği belli bir maaş yada ücret karşılığı ile değil tamamen kendi gönül rızası ile yapıyor. Yönetici arkadaşlarımızın kimisi okul kimisi ise işlerinden dolayı sürekli online olma gibi durumları söz konusu değil. Yönetim içerisinde belki de site içerisinde en fazla online isim olarak ben yeri geldi tek başıma aldığım kararları uygulamak zorunda kaldım. GSCimbom yönetiminde en önemli sorunların başında gelen birşeydir bu. Online yönetici bulamamak.

Rapor edilen bir mesaj olduğunda yönetici arkadaşlarımızdan biri mesaj sahibi üyeye şöyle yapılmalı diyor fakat ona cevap verebilecek 2. bir yönetici arkadaş bulamadığı zaman o kararı o an uygulamak zorunda kalıyor. Galatasaraylı bir futbolcuya kazma diyerek hakaret etmek ile şerefsiz diyerek hakaret etmenin arasında şiddet farkı vardır veya hakemin cinsel tercihiyle ilgili küfür etmek ile annesine küfür etmek arasında şiddet farkı vardır. :) Bu yüzden cezalar yönetici arkadaşların düşündüğü ( üyenin forumdan soğumamasını da göz önünde bulundurarak) ceza süresine göre verilebiliyordu. Bunun da önüne geçmek için ceza kurallarını tekrar düzenledik. Ceza sürelerini biraz daha düşürdük. Artık kazma diyen de 2 hafta alacak, şerefsiz gibi daha şiddetli hakaret edenlerde 2 hafta ceza alacak.

Saygılar :)

Aslında benim herhangi bir sorunum yok ama şikayetim var; Ben eleştiri yapılırken kızdığım ve sinirlendiğim nokta küçük dağları ben yarattım edasıyla konuşan tipler olmuştur. Birde eşeltiri yaptığını sanıp içindeki art niyeti kusarcasına veya hasedini kusarcasına söyleme hakkı olduğunu düşünen kişiler olmuştur. Bu gücüde isminin altınadki Adminastör veya Moderatör puntosundan almış olduğunu sanıyorum. Benim düşünceme göre kimsenin böyle bir lüksü olmamalıdır. Bu tarzdaki eleştirleri bir lüks olarak görüyorum. Haklı dahi olsa kimsenin bu şekilde bir eleştiri hakkının olmadığını düşünüyorum(!)

Küçük dağları ben yarattım edasıyla konuşan tipleri moderatör ise bana veya Abdullah abiye, eğer admin ise Abdullah abiye özel mesaj ile bildirirseniz gerekenlerin yapılacağından emin olabilirsiniz.

Cevap: GSCimbom ve Karanlık Çağı Efendileri

Bu GSC tarihinin en talihsiz konusudur. Evde değildim, gelir gelmez, büyük bir üzüntüyle okudum.

Öncelikle tespitlerimi söyleyeyim;

1-) Irkçılık falan asla değil, ceza sebebi msn de bir yöneticiye karşı kullanılan üsluptur. Mesajların yarısı sanki "hayvan gibi" ifadesinden ötürü ceza verildiği üzerine kurgular yapıyor ve yanlış yönlere gidiliyor.

adam, delikanlı gibi gelmiş içini dökmüş

çoguna katılıyorum, emirin yazdıklarına yüzde yüz katılıyorum.

Bunu diyen üye sayısından çok, işler öyle yürüdüğünde terkeden üyeler vardı. Burada keyfi konular ve tercihler değil sistem işler. Sistem %100 doğrumudur? Belki değildir ama yanlışsa da acımasız eleştirilerle değil yapıcı önerilerle sistem iyileştirilmelidir. Yönetim esasımız budur.

Onur ve Emirin yazdıklarını tamamına katılıyorum helal olsun.Size de eleştirilmek bu kadar koymasın demekki biryerlerde yanlış yapıyorsunuz da bu kadar şikayet geliyor.

Eleştirilmek koymaz ama , haksız eleştirilmek koyar. Tamamen GS aşkıyla yapılmış, hemen hiçbir getirisi olmayan bir yere koy bakalım cebinden 10.000 lerce TL. Sonrasında eleştirilmek sana koyacak mı?

Rahat ol sizin bize olan tavrınız koymaz sadece güldürür.Sizin yönetim anlayışınız ve kurallarınız sadece bizi fazla geriyor hepsi bu

Yönetim bunun için var. Sinsile diye birşey var, bunu birçok üye de biliyor ve iyi kullanıyor. Mod 'dan şikayetçi olursanız, hakkınızı sorgulamak için adminler var. Oysa bunu layıkıyla işletmeden eleştirmek ve buna adminleri de katmak kolaya kaçmak ve biraz da ezbercilik olmuş.

Meriç Babacan iyidir yahu, hakkını yemeyelim şimdi. Ama bizim bahsettiğimiz genel bir tavır. Biraz keyfe keder alınıyor kararlar. Bu bir izlenim. Çok kişi paylaşıyor bunu gördüğünüz gibi.

Ben öyle düşünmüyorum. Hala uygulama temelinde ceza vermeden üyeyi nasıl kazanırız olgusu var. Ama bile bile lades yapan o kadar çok ki.

Aslında benim herhangi bir sorunum yok ama şikayetim var; Ben eleştiri yapılırken kızdığım ve sinirlendiğim nokta küçük dağları ben yarattım edasıyla konuşan tipler olmuştur. Birde eşeltiri yaptığını sanıp içindeki art niyeti kusarcasına veya hasedini kusarcasına söyleme hakkı olduğunu düşünen kişiler olmuştur. Bu gücüde isminin altınadki Adminastör veya Moderatör puntosundan almış olduğunu sanıyorum. Benim düşünceme göre kimsenin böyle bir lüksü olmamalıdır. Bu tarzdaki eleştirleri bir lüks olarak görüyorum. Haklı dahi olsa kimsenin bu şekilde bir eleştiri hakkının olmadığını düşünüyorum(!)

Forumun başındaki kişilerden biriyim ve ben böyle bir duruma müsaade etmem. Eğer "balık baştan kokar" diyorsanız ve benim yaklaşımlarımı öyle görüyorsanız GSC yi yarın kapatmaya hazırım.

Yok mu yönetimden bir cevap?

Sanırım yanıtlar yeterli olmuştur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt