GSCimbom ve Karanlık Çağı Efendileri - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom ve Karanlık Çağı Efendileri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: GSCimbom ve Karanlık Çağı Efendileri

Arkadaşlar kurallara karşı gelmekte niye bu kadar ısrar ediyorsunuz ki? Burada yönetim ve cezalar kişilerin tekelinde değildir. Ceza konusunda ya da uyarı konusunda ortada bir karar varsa bilin ki bu ortak görüşlerin sonucunda ortaya çıkmıştır. Aykırı olmak konusundaki direnci çözebilmiş değilim. Kurallara uyun ya da beğenmedikleriniz konusunda "Şikayetler ve Öneriler" bölümünden bizlere yapıcı eleştirilerinizi yazın, biz de düşünürüz, gerekiyorsa da düzenlemeleri yaparız. Farklı bir seçeneğiniz ise sağ üstteki çarpı işaretine tıklayıp geri dönmemektir. Kurallar üzerinde daha da fazla boş konuşmanın mantığı yok...

Yani sonuç olarak mecazi olarak hayvan gibi demek lugano yada bir başkası her kimse yasak mı yasaksa dikkat edicem bu konuda bundan sonra

Çünkü şu an ki bjk maçı topicinde de bu ifade var :)

Cezalara karışmama kararım var. Yönetim biliyor.Rapor edin gereği varsa yapılır..

Meriç Babacan iyidir yahu, hakkını yemeyelim şimdi. Ama bizim bahsettiğimiz genel bir tavır. Biraz keyfe keder alınıyor kararlar. Bu bir izlenim. Çok kişi paylaşıyor bunu gördüğünüz gibi.

Çok sağol :p.

Dediğim gibi , uzun zamandır cezaları cidden karışmıyorum. Abdullah abiye sorabilirsiniz eğer benim samimiyetime inanmıyorsanız.

Zor iş moderatörlük, adminlik. Hatada yapılmış olabilir ama art niyet yoktur diye hüsn-ü zanda bulunmak lazım. Konuşulup anlaşılabilir her konu.

Sakin olalım tartışırken kırmayalım birbirimizi.

Zor iş moderatörlük, adminlik. Hatada yapılmış olabilir ama art niyet yoktur diye hüsn-ü zanda bulunmak lazım. Konuşulup anlaşılabilir her konu.

Sakin olalım tartışırken kırmayalım birbirimizi.

Haklısın hiç kimse mükemmel değil ama herkes iyi iş çıkarmaya çalışıyor.Kim neden şikayetçiyse söylesin eteğindeki taşları döksün ortak nokta bulunmaya çalışılsın.Kimse zaten burda cezalar kalksın ceza istemiyoruz diyeceğini zannetmiyorum bunu savunmuyor kimse.

Haklısın hiç kimse mükemmel değil ama herkes iyi iş çıkarmaya çalışıyor.Kim neden şikayetçiyse söylesin eteğindeki taşları döksün ortak nokta bulunmaya çalışılsın.Kimse zaten burda cezalar kalksın ceza istemiyoruz diyeceğini zannetmiyorum bunu savunmuyor kimse.

Aslında benim herhangi bir sorunum yok ama şikayetim var; Ben eleştiri yapılırken kızdığım ve sinirlendiğim nokta küçük dağları ben yarattım edasıyla konuşan tipler olmuştur. Birde eşeltiri yaptığını sanıp içindeki art niyeti kusarcasına veya hasedini kusarcasına söyleme hakkı olduğunu düşünen kişiler olmuştur. Bu gücüde isminin altınadki Adminastör veya Moderatör puntosundan almış olduğunu sanıyorum. Benim düşünceme göre kimsenin böyle bir lüksü olmamalıdır. Bu tarzdaki eleştirleri bir lüks olarak görüyorum. Haklı dahi olsa kimsenin bu şekilde bir eleştiri hakkının olmadığını düşünüyorum(!)

Meriç sana sadece bir soru sormak istiyorum

Barış konusunda Onur ile tartıştıktan hemen sonra küçük bir neden için böyle ağır bir ceza vermen tesadüfmüdür ?

Aslında benim herhangi bir sorunum yok ama şikayetim var; Ben eleştiri yapılırken kızdığım ve sinirlendiğim nokta küçük dağları ben yarattım edasıyla konuşan tipler olmuştur. Birde eşeltiri yaptığını sanıp içindeki art niyeti kusarcasına veya hasedini kusarcasına söyleme hakkı olduğunu düşünen kişiler olmuştur. Bu gücüde isminin altınadki Adminastör veya Moderatör puntosundan almış olduğunu sanıyorum. Benim düşünceme göre kimsenin böyle bir lüksü olmamalıdır. Bu tarzdaki eleştirleri bir lüks olarak görüyorum. Haklı dahi olsa kimsenin bu şekilde bir eleştiri hakkının olmadığını düşünüyorum(!)

Bu şikayetin için yapabileceğim bir şey yok sonucta kişilik meselesi:)

Kişilliğini değiştir deme gibi bir lüksümüz yok.

Burada kimse kafasına göre hareket etmiyor önce bu bilinmeli bence.

Raporlanacak mesaj varsa raporlanıyor, bu mesajlar yönetim içinde değerlendirilip gerekli yaptırım uygulanıyor.

Bence sorun kuralları algılayamama.

GSCimbom rakip taraftarlara açık bir forum. Bu bizi ayrıcalıklı kılıyor. Fakat kimse bunu anlamak istemiyor, buraya gelip futbol tartışmak isteyen insanlarda var. Fakat defalarca söylenmesine rağmen yine şikayet ediliyordu.

Aynı şekilde Türkçe'ye önem veren bir forumuz ve ceza kurallarımızda "Gs" yazılması yasaktır. Ayrıca düzgün türkçe kullanmayanlarıda uyarıyoruz. Bu kadar titiz hareket ederken, forumda kaliteyi hedeflerken illa bir yerlerden patlak veriyorsunuz. Ne yapalım ? Antu gibimi olalım ? Herkes hayvan gibi davransın, "Alex sakatlandı" konularına girip "Allah belanı versin" "Malex" gibi kelimeler mi kullanalım ? Bence fanatizm ruhunuzu dışarıda harcayın.

Ha diyeceksiniz bunların bu konuyla ne alakası var, bende diyorum ki her forumun veya her gazetenin belirli bir görüşü, belirli bir bakış açısı vardır. Ona göre hareket ederler. Bizimde zihniyetimiz açıkça belirtilmiştir. Kurallar vardır, kurallara uymazsan ceza alırsın. Tıpkı tenefüslerde tuvaletlerde sigara içmek gibi.

Ayrıca GSCimbom hiç bir zaman üye kaybetmeyi değil, üyeyi kazanmayı hedefler. Sizdende hoşgörü bekleriz.

Meriç sana sadece bir soru sormak istiyorum

Barış konusunda Onur ile tartıştıktan hemen sonra küçük bir neden için böyle ağır bir ceza vermen tesadüfmüdür ?

Okan daha kaç kere açıklayayım.:) Ben Barış konusunda sadece Onur'la değil bir sürü kişiyle tartıştım. Öyle bi düşüncem olsa , hepsini atardım. İsimlerini de bizzat verdim , önceki mesajlarda.

Okumamışsın herhalde. Bari sen yapma Okan.

Birbirimize laf sokmaktan vazgeçmeksek bir orta yol bulunmaz eger böyle devam edecekseniz buyrun arkadaşlar devam edin.Ben boşuna cene patlatmıyım.

Okan daha kaç kere açıklayayım.:) Ben Barış konusunda sadece Onur'la değil bir sürü kişiyle tartıştım. Öyle bi düşüncem olsa , hepsini atardım. İsimlerini de bizzat verdim , önceki mesajlarda.

Yok sana karşı olumsuz bir tutumum yok şuan

Onur yakın bir arkadaşım olsada objektifim bu konuda

Sadece merak diyelim biz buna ;)

Ben hayvan mı dedim birisine ?

Genelleme yaptın. "Herkes Hayvan gibi davransın o zaman" dedin.

Bunlar çok ince nüanslar. Dedin veya demedin. Sonuçta o kelimeyi kullandın. hiç hoş bir kelime değil neticede. Onur o kelimeyi kullandığı için 1 ay yasaklandı.

Bir kerede hatanızı kabul edin be kardeşim(!)

Farketmez..

Aksi ola bile(ki kesinlikle değil)

Yanlış verilmiş bir karar var.

Bu şunu gösterir ya keyfi ceza veriyorsun(ki en mantıklısı bu) yada ceza verilcek kuralları ayırt edemiyorsun.Orda o ifadeye hiç kimse süresiz ban vermez.

Hadi seni geçtim böyle çoğu kez haksız ceza yemiş üyeler var.Ki bunların çoğu bu forumdaki önemli kişiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt