GSCimbom ve Karanlık Çağı Efendileri - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom ve Karanlık Çağı Efendileri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: GSCimbom ve Karanlık Çağı Efendileri

Kimse kimseyi bu forumda zorla tutmuyor , forumda öncelerden bellidir belirli kurallar vardır, ve bunlarada uyulmak zorunludur bu kadar basit.

Giderayak acıtasyon yapmak da neyin nesi? Girmezsen girme kime ne ?

Bence bu tarz kelimelerin kullanımını kesin olarak yasak diyin yada artık kendinizce bi uygulama getirin.Bence en yararlısı üyelerin fikirlerini alıp bazı kuralları esnetmek olucaktır.Tabi karar sizin.

Kimse kimseyi bu forumda zorla tutmuyor , forumda öncelerden bellidir belirli kurallar vardır, ve bunlarada uyulmak zorunludur bu kadar basit.

Giderayak acıtasyon yapmak da neyin nesi? Girmezsen girme kime ne ?

Böyle bir cümleyi kimse söyleyemez özellikle de modlar forum daki üye sayısı artmış 1 üye kaybetmekten birşey olmaz gibi düşünceleri çıkarın aklınızdan

Ben ne modum ne de yönetici ; eğer biri forumu beğenmez de gitmek isterse konu açmaya varana kadar uzatmadan bitirir keser ilişiğini. he kimsenin ne üzülmesini ne eşitsizliği ne de birinin kırılmasını mod arkadaşlarımızın istemeyeceğinide bilirim.

Ben ne modum ne de yönetici ; eğer biri forumu beğenmez de gitmek isterse konu açmaya varana kadar uzatmadan bitirir keser ilişiğini.

burada takılanlar çocuk değil doğancan herkes neyin ne oldugunu biliyor burada insanlar durduk yere paylasım yapmıyorlar ortak bir paydaları var oda GS aşkı, nereye gitsin? haksız yere ceza aldıgını yada banlandıgını dusunmus içini dökmüş sadece . ayrıca forumu degil bazı kuralları begenmediginden dolayı düşüncelerini paylasıyor

Ben ne modum ne de yönetici ; eğer biri forumu beğenmez de gitmek isterse konu açmaya varana kadar uzatmadan bitirir keser ilişiğini. he kimsenin ne üzülmesini ne eşitsizliği ne de birinin kırılmasını mod arkadaşlarımızın istemeyeceğinide bilirim.

Reyting yapmak istiyorum oldu mu? :eek:

Konuyu açan arkadaşı cesaretinden kutluyorum.Söylediklerine de harfiyen katılıyorum.Bazı moderatörler yüzünden,hatta süper moderatörler yüzünden(Onlar kendilerini bilir zaten)bu forumdan insanların çıktığını biliyorum.Tabi size göre forumdan çıksınlar,hatta hiç girmesinler.Sizin yüzünüzden çıkarlar,biz döndürürüz geri merak etmeyin.GS liğimizi kimse yargılayamaz diyorsunuz yeri gelince.Madem çok seviyorsunuz,neden GS lileri bu foruma çekceğimiz yere,uzaklaştırıyosunuz.Ayrıca bu GALATASARAYI efendileri...bu nedir yani.Neye göre belirliyosunuz bunları.Bizden daha mı kültürlü arkadaşlar,yoksa yazım kurallarına göremi belirliyosunuz?

İlk sayfada okuduğum yazı tamamen forum yöneticilerini , yanlı keyfi cezalar veriyormuş gibi göstermiş. Böyle birşey olduğunu kesinlikle kabul etmiyorum. Bu tartışılamaz bile . Cezalar konusuna gelince ise eğer çocuk değilsek , tek aşkımız Galatasaray ise bırakalım tek aşkımz sarı kırmızı olsun.

GSCimbom'un kuralları bellidir. Tartışılır,tartışılmaz..

Galatasaray forumları çoktur. Alternatifimiz de vardır. Kimseye git demiyoruz ama kurallarımız budur.

Daha fazla konuşmaya gerek yok. Yerimizde sayıyoruz.

İyi akşamlar.

Ya şu yazılanlara yazık, gerçekten yazık. Üzülüyorum ya..

Bir şahıs "Hayvan gibi insan" dediği için forumdan ihraç (Sonradan 1 ay) edilir mi yaa..

Gerçekten yazık, çok yazık..

Adam kendini savunmakta haklı,1 ay nedemek ya çok ağır küfür edenler bile 1 ay alıyor bazen üye ayrımı yapılıyor diye düşünüyorum

Daha kötü durumları da gördük şuanda forum düzeldi diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt